reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ahhh miesiac temu zepsuła mi sie zmywarka (pół roku po gwarancji) a teraz piore pranie i pralka cos za bardzo hałasuje tez z nia coś nie tak a tez moze 3 lata tylllo ma buuuuuuuuuuuu
Bo teraz to takie robia że chwilę po gwarancji się psują. Ja się jeszcze załapałam na fazę gdy w miarę dobre były. Pralka zelazko już po 13 lat a lodówka prawie 9 i póki co całkiem ok. Piekarnik 1,5 roku i tylko czekam kiedy poleci....
 
Mi pralka też halasuje :( też z 3 lata ja mam ale w sumie to się cieszę bo kupi się większą tylko niech jeszcze pochodzi xd
ja z mojej jestem zadowolona bo na 8 kg ją mam i szkoda by mi jej a ona taki hałas wydaje jak by cos tam metalowego pod bębnem sie odbijało. Mąż zaraz ją beędzie rozkręcał i sprawdzał może da się jeszcze uratowac
Bo teraz to takie robia że chwilę po gwarancji się psują. Ja się jeszcze załapałam na fazę gdy w miarę dobre były. Pralka zelazko już po 13 lat a lodówka prawie 9 i póki co całkiem ok. Piekarnik 1,5 roku i tylko czekam kiedy poleci....
no kiedyś te sprzęty mocniejsze robili a teraz wszystko na chwilę ....
 
U mnie brzusio taki, a jestem w pierwszej ciąży zaczęłam 14 tc :) ale u mnie genetyka domyślam się że mój brzusio będzie bardzo duży pod koniec szczególnie:)
Zobacz załącznik 892256
Jaki brzusio [emoji7] u Ciebie to taka piłeczka tylko, a u mnie po całości się rozlał [emoji16] w ogóle nie chciałam głośno mówić jednak coś czuję,że będzie dziewuszka u nas...okaże się [emoji6]

Nasza lodówka ma 21 lat, od początku roku stoi w garażu i służy latem [emoji16] a pralka hmmm...z 16 jak nie więcej i nadal działa [emoji6]
 
Hej kobitki:) właśnie jestem w drodze do domu z pracy i próbuje was nadrobić, jeszcze tylko z 20 stron;) Moje wyniki z tarczycy nadl dalekie od ideału i duży stres z tego powodu przed jutrzejszą wizytą:( Wy już po prenatalnych a ja dopiero przed drugą wizytą, a do marca jeszcze tak daleko.
 
reklama
Być może, ale jak po 3, to dostanę nową. :D
Kurczę w takim razie życzę żeby po 3 a nie 6 a najlepiej to wcale!!! :D
Jaki brzusio [emoji7] u Ciebie to taka piłeczka tylko, a u mnie po całości się rozlał [emoji16] w ogóle nie chciałam głośno mówić jednak coś czuję,że będzie dziewuszka u nas...okaże się [emoji6]

Nasza lodówka ma 21 lat, od początku roku stoi w garażu i służy latem [emoji16] a pralka hmmm...z 16 jak nie więcej i nadal działa [emoji6]
Ja mam tylko taka cicha nadzieję że dziewczynka tak bym chciała mieć małą kopię siebie :D
 
Do góry