reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Witam!!
Mnie też tu przez weekend nie było... Wczoraj byliśmy na 18-tce mojego kuzyna. A dzisiaj czeka mnie podróż do Szczecina z moim Maluchem i 2-ką rodzeństwa. Postaram się tu do Was zaglądać, ale nie wiem czy będzie mi dane, a wracam dopiero za tydzień we wtorek.
Miłego dnia i weekendu Mamuśki :-)
 
reklama
katicz dzieci w wodzie jak rybki wiec nie dziwie sie ze maluszek nie chcial wyjsc z wody.
Inez gratuluje i zycze spokojnych miesiecy. A gdzie wybierasz sie na urlop?
asinka spokojnej podrozy i duzo odpoczynku!!


My bylysmy na karuzelach i padam na twarz, jesem mega zmeczona:baffled:
 
Hej ja jestem po wizycie, ale w nie najlepszym humorze. moj doktor stwierdził ze nie widzi zarodka, nastraszył mnie że powinno już być widać ale kazał poczekać mi 2 tyg i przyjsc znowu. Wydrukowal mi zdjecie ktore wam wstawie i ocenicie bo jak dla mnie to cos na nim jest, ale ja sie nie znam i nie wiem czy to zarodek czy cos innego. Totalnie nie mam humoru. Jutro chyba pojde do tej ginekolog co bylam z plamieniami, zaplace 80zl zonwu, trudno, ale moze sie dowiem cos wiecej , zobaczymy czy potwierdzi, oby nie!
 
Hej

Madzia, nie martw się - czasem widać dopiero w 7 tyg. U mnie w ciąży z synkiem było widać tylko pęcherzyk ciążowy w 6 tyg. Kciuki żeby na kolejnym USG już coś miarowo biło:tak:
 
Madzia nie ma co sie martwic i wydawac pieniazki. Czesto sie tak zdarza ze zarodek pojawia sie znacznie pozniej, byc moze mialas przesunieta owulacje. W mojej siostry ciaze bylo widac w 9tc:tak: i ma cudowna teraz prawie 2 letnia Lenke :) Trzymam kciuki i badz dobrej mysli. Wiem co czujesz ale niczego nie da sie zmienic i przyspieszyc. Jezeli tak zalezy ci na konsultacji z innym lekarzem to zaczekaj chociaz 3 dni.
Napewno zobaczysz serduszko:tak:
Czekam na zdjecie, byc moze twoj gin ma problem ze wzrokiem :)
 
Madzia spokojnie, u mojej siostry nic nie było widać kompletnie w 4 tygodniu (licząc od ostatniej miesiączki)też kazał przyjść za dwa tygodnie, różne ciąże=różny przebieg. A serduszko zwykle dopiero po 6 tygodniu zaczyna dopiero bić, i dlatego dopiero wtedy można iść coś zobaczyć:tak:ja też się jutro cudów nie spodziewam, ale z powodu mojej niedoczynności pasuje mi się zgłosić jak najszybciej.
Nie łam się jest wszystko dobrze napewno;-)
 
reklama
Jula ma racje:tak:
Jula a bierzesz caly czas leki?
Ja wlasnie mialam brana krew na tarczyce bo ostatnio 3mc temu mialam na pograniczu ale czy niedoczynnosc czy nadczynnosc to ci nie napisze bo nie mam pojecia:zawstydzona/y:

Dobranoc
 
Do góry