reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Ja dziś po wizycie u gina to 36dc i mam juz pierwsze zdjęcie usg na którym jest 4 mm kruszynka bąbelek :-) lekarz powiedział że to koniec 4 tygodnia poczatek 5 i róznie to bywa ze czasami widac zarodek juz 33dnia a czasami dopiero po 40 dniu. Pamietam w pierwszej ciazy ze byłam jakoś 34 dnia i byla kropka tylko ale lekarz nie mogl stwierdzic ze to ciaza na usg kazal mi przyjsc tydzien pozniej do szpitala i zrobic bete zaraz po pierwszej wizycie byla chyba z 800 wiec wskazania na ciaze a po tym tygodniu juz bylo widac kijanke :-D no i kazda kobitka ma inny organizm wiec jak test byl pozytywny to badzmy dobrych mysli
 
reklama
Anka biorę cały czas leki niestety, dzień w dzień i tak zostanie już pewnie, ja miałam podwyższone TSH. Jeśli ma się coś nie tak z tarczycą i jest nie leczona to może być groźna dla dziecka, ale jak jest pod stałą kontrolą to nie wpływa kompletnie na przebieg ciąży. Tarczyca pociąga za sobą też niestety inne hormony(miałam też z prolaktyną problem), no ale świadomie zaplanowaliśmy ciąże, zbiłam to dziadostwo i pewnie dlatego udało się za pierwszym razem:-)
Katicz cieszę się że widziałaś już swoje 4mm szczęścia, skierował Cię na badania?u mnie dzisiaj 34dc może też już coś zobaczę ;-)
 
No u mnie wczoraj był 36dc, dziś 37. Martwie sie bo raz już miałam pustą ciąże i nie chce znowu tego samego przechodzić. Om miałam 4 czerwca. Lekarz kiwał nosem że no raaaczej powinno być już coś widać a nie widać, no ale poczekajmy. Jednak dziś nie ide na to usg, poczekam chociaż tydzień i pójde do mojego. Poki co ładuje aparat, zrobie zdjęcie i wam wrzuce. Powiem wam ze nie jest to taki typowy pusty pęcherzyk bo wg mnie coś w nim jest ale co to ja nie wiem, moze lekarz tego nie dopatrzył bo wcale az tak mocno wyraźne nie jest...na pewno sie was poradze :happy: o znalazlam cos podobnego, tzn moj pecherzyk jest mniejszy ale cos podobnego w nim siedzi, tu zaznaczyl ktos ze to dziecko, no ja mam nadzieje ze u mnie tez :happy: http://www.mattblackmon.com/0726baby.jpg link ze zdjeciem ktore znalazlam w google
 
Madzia - ja w pierwszej ciąży w 7 tyg usłyszałam, "że jak nie będzie z tego nic innego, to pewnie jest to ciąża". taki komentarzem lekarz opatrzył zdjęcie z pęcherzykiem. 2 tygodnie później nie było już żadnych wątpliwości;) Stres to najgorsze co możesz sobie zafundować. Test wyszedł pozytywny, okresu brak i tego się trzymaj.
 
DSC04737.jpgDSC04740.jpg
i co o tych zdjeciach sadzicie? to zdjecie tego samego usg ale kombinowalam zeby bylo widac jaknajlepiej raz z fleshem raz bez.
 
Witam:)test zrobiony i wyszedł mega pozytywnie:)termin wizyty w czwartek i cicha nadzieja na potwierdzenie 2 czerwonych kreseczek:)
Witam wszystkie marcowe mamy:):-)
 
Witam wtorkowo:-)

u nas znowu pada:-(wczoraj jak na chwilkę słońce wyszło to cieszyłam się jak wariatka
Madzia moim zdaniem stanowczo za wcześnie miałaś wizytę, mi od razu powiedzieli że zwłaszcza po tym co nas spotkało, nie ma sensu robić usg przed 7tyg bo może nie być nic widać jeszcze a potem stres podwójny, tak więc słuchaj się dziewczyn i bądź dobrej myśli
Ja może naiwnie ale pocieszam się, że teraz mam objawy o wiele mocniejsze więc może to łożyko jak Maluszek jest w środku produkuje jednak więcej hormonów

Katicz gratuluję 4mm Cudu:)
Jula daj koniecznie znać jak będziesz po wizycie, trzymam kciuki być i Ty już Maluszka ujrzała
Maryjka witaj:)
 
Jula mam zrobic podstawowe badania morfologie mocz. jak mi sie uda zamieszcze usg. za bardzo czasu nire mam bo musze brzdaca uspic bo 16 zabek wyszedl i maruda sie zrobil. dzis w nocy meza wyrzucil z lózka ciekawe co bedzie jak bedzie nastepny chyba materac wejdzie w codziennosc dla mojego :-) hehe
 
a tak z innej beczki to zabki jakoś nie widać, czyżbym przegapiła jakieś info o urlopie?
No i ciekawe co z Martoochą...mam nadzieję, że nadal "walczą" i Maluszek się nie poddał mimo niewielkiego przyrostu bety
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem tutaj nowa...chciałabym do was dołaczyć dzis wykonałam 2 test i sie potwierdziło.
Mam do Was pytanko skoro to juz 4 tydzien... czy mam isc do lekarza w tej chwili czy mam robic jakies badania? czy moge spokojnie poczekac do 10 sierpnia kiedy mam umowiona wizytę?

W tym tygodniu chce zorbic Betę. Czy na USG w ogole warto iść? Bo teraz by bylo wykonane chyba przez pochwę?
 
Do góry