reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

witam wszystkich :-) ehh bylam dzis u ginka. powiedzial ze sie z ta ciaza pospieszylam,ze krotki czas minal od zabiegu(5 kwietnia). mam sie nastawic optymistycznie :eek: dostalam skierowanie na badania i betke.we czwartek mam usg moj lekarz idzie na miesiac urlopu. nie wiem chyba za wczas na usg :eek: szlag by to :realmad:
 
reklama
Onesmile to my mieszkamy dokladnie po przeciwnych stronach wyspy bo ja w Kornwalii:-Dchoć za miesiąc bliżej cywilizacji przeprowadzam-lotniska znaczy się:tak:
Witajcie Ulala i jotka, gratuluję serdecznie :-)
Madzia sukieneczka śliczna, ale może z kupnem poczekaj do poniedziałku, przy okazji wizyty u gina:-)
Martoocha, dzięki kochhana za pozytywne fluidy:-)
Zabka nie przejmuj się tym, że za wcześnie, gdyby macica gotowa nie była to byś mogła zacząć starania i nic by z tego nie było. Pod tym względem wolę lekarzy tutaj, którzy twierdzą, że natura wie co robi. Mnie powiedziano, że jak krawienie się skończą to mam odczekać do normalnej miesiączki a potem już spokojnie możemy się starać. W ogóle dostałam wybór czy chce zabieg czy wolę medyczne środki, po rozmowie z mężem i Mamą (pielęgniarka i lekarz;-)) zdecydowałam się na tabletki jako mniej inwazyjne, zabiegu w ogóle nie miałam, kazano mi zrobić test ciążowy 10dni po skończeniu się krawienia, wyszedł negatywny tzn, że wszystko się wyczyściło. W każdym razie ciąże starciłam 2maja, pierwszy okres miałam 1czerwca...i mam nadzieję, że teraz dłuuuuuuuuuuuuugo nie będę miała:tak:

Ella daj znać jak po betce no i jak samopoczucie, trzymamy mocno kciuki
 
Ostatnia edycja:
No to moje panie...doooopa.:no2: Wynik hcg jest na tyle niski że implantacja na pewno się nie powiodła. Objawy miałam ewidentne, więc wiem że do zapłodnienia doszło, ale dalej już się nie udało:no: Szkoda...bardzo szkoda, że muszę Was opuścić bo mi tu bardzo dobrze być zaczęło :-( Dziękuję wam za te 2 tygodnie rozmów i życzę Wam spokojnych 9 miesięcy bez zamartwiania się każdego dnia- oby do szczęśliwego finału w marcu! Będę do Was zaglądać :-) Pozdrawiam gorąco dziewczyny!
 
ella no kurde szkoda :shocked2: mialam nadzieje ze betka wzrosnie...
szczebiotka;-)po zbiegu jak tylko oko otworzylam to lekarz mi mowil ze 2-3 miesiace i mozna sie starac.i tak zrobilismy.juz nie moge doczekac sie czwartku
zdrzemnelam sie troche;-)i wstalam nie przytomna.ale troche mi nerw przeszedl...wiecie czo- jakie mi sie fajne cycusie robia :laugh2:he moj bedzie wniebowziety :laugh2:

madziu sukienka fajna :tak: szkoda ze nie na moja figurke :eek:
 
Witajcie Dziewczyny:) Obiecuje że za jakiś czas będę Was odwiedzać częściej i będę na bierząco:) Narazie pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie:)
 
Ella przykro mi( a nie jest możliwe, że np owulkę miałaś później dlatego taka niska beta? Prawda jest taka, że dopóki okres nie przyjdzie to 100% pewności raczej trudno mieć. Jeśli jednak przyjdzie to później szybciutko działajcie to się jeszcze na marzec załapiesz, nawet jeśli Ci kwiecień wyjdzie to i tak początek więc jest szansa, że jednak marzec więc wracaj wtedy czym prędzej:-)

u nas cały dzień paskudna mrżawka, dziecię jęczy że już słuchać nie mam siły, dobrze że nie długo spać idzie:-D

zabka jeśli chodzi o piersi to ciąża to czas wielkiej radości dla facetów:-Dmi w ostatniej z b do dd się rozmiar zmienił:szok:jak skończyłam karmić to spadł do d, gorzej że z tyłkiem to samo się stało;-)
 
szczebiotka ja to mam tzw plasko dupie he wiec jak ja troche wysadzi to nie nie bede narzekac.mam budowe ciala jak takie zoledziowo kasztanowe ludki ktore dzieci robia wiecie nozki cienkie ale za to brzuch jest :eek: wszystko mi tam idzie :(
 
Ella mnie też przykro że sie nie udało ale może faktycznie tak jak mówi Szczebiotka owulke miałaś później. Wszystko możliwe, ja trzymam kciuki :tak: A jak nie to za wczesny kwiecień :-p

Powiem wam że jak ja miałam pustą ciąże to lekarz niby kazał mi poczekać 3 miesiące ale przez pół roku monitorował mi bete i tak na prawde po pół roku powiedział że teraz śmiało możemy sie starać. Ale też słyszałam wiele historii o zdrowych ciążach zaraz po stracie i dzieci są zdrowe i bez problemów wszystko było. Także myśle że ten czas to takie dmuchanie na zimne bardziej .

Wracając do objawów... dziś czytałam wasze i tak sobie myślałam, cholera ani zgagi ani mdłości i mam teraz. Zgage i mdłości. Aż tak źle nie jest ale przez to nic co choćby odrobine kwaskowe do buzi nie wezme, nawet cola zrobiła sie fe.


zabka ja mam figure gruszki, góre mam szczupłą ale mam szerokie biodra i jak mam dodatkowe kg to mam dooope szeroką jak szafa :sorry: Czasem zazdrośzcze osobą z twoją figurą, bo brzuszek zakryc mozna dobra bluzką a nogi i w spodnicy i w spodniach wyglądaja pulpetowato
 
reklama
przez rok mialam fajna wage 54kg:happy:wczesniej bylo 86:eek: ale pewnego pieknego dnia maz(teraz juz byly:-D) zaczal czubkowac i w ciagu 4 miesiecy spadlam do mojej minimalnej wagi.nie jadlam nic.dzis sie zastanawiam jak ja dalam rade tak zyc hmmm tez sie juz uspokoilam i troche przytylam:crazy:
 
Do góry