reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Kitki moj maly ostatnio tak bardzo nie szaleje,nie czuje juz takich mocnych kopniaczkow jak kiedys.Teraz czuje takie delikatne smeranie,poruszanie i wypychanie sie.
Wczesniej jak mnie bolal brzuch i maly strasznie szalal to potem za 4tyg na usg okazalo sie ze jest odwrocony glowka w dol,a moze Twoja dzidzia tez cos tam kombinuje.
 
reklama
Volcan - fajnie Cię znów "widzieć". Gdzie leżałaś (ja na Polnej) i jaki szpital wybrałaś do porodu? (wydaje mi się że spotkałyśmy się na badaniu poziomu cukru...:tak:)

ja padam...
wczoraj miałam temperaturę ogromy katar, który spływał jak woda i ciągle łzawiły mi oczy, dzisiaj natomiast mam 34,9 stopni i kręci mi się w głowie, katar "utknął" więc pewnie będzie zapalenie zatok znowu...
wyzywałam na mężulka, że będzie się nad sobą użalał bo też chory, ale muszę przyznać że był super, zajął się synalkiem (miał zapalenie oskrzeli ale po dzisiejszej kontroli to raczej początki zapalenia płuc...:no:)

czy miałyście coś takiego - od 2 dni mam kłucia w dole brzucha po prawej stronie :szok: niezbyt przyjemne i mnie martwi...
 
Ja już jestem z powrotem film do bani wcale mi się nie podobał :-(wróciłam do domu padnięta a przecież do kina mam blisko i z kina ale już nie na moje siły takie wyprawy,sapie jak parowóz toczę się nie chodzę ahhhh
Kitki ja mam rozwarcie,skróconą szyjkę i własnie twardniejący brzuszek biorę no spe forte 3x1 czasami czuje jeszcze napinanie mam nadzieje ze mi się rozwarcie nie powiększy :baffled:
 
Dziewczynki, współczujeWam tych dolegliwości, ja na szczescie czuję się dobrze, nie narzekam, najgorzej jest w nocy jak mam wstać albbo przekręcić się włózku, w\bo wtedy bola mnie plecy w okolicy ledźwiowej i biodra, ale i tak myślałam, że bedzie gorzej.
 
kaczuszka , kurcze ale super!!!Powiem szczerze , ze cos podpowiadala mi moja intuicja...ktora czesto zawodzi.Ale jednak!Wiec jak Ci wyszedl ten cukier? Mi wszystkie wyniki wyszly idealnie.A lezalam tez na polnej na ODO.Mimo , ze to szpital ale bardzo milo wspominam polozne i pielegniarki.Stwierdzilam , ze jednak urodze na Polnej.A Ty?
 
ja będę rodzić na Lutyckie - tam mam lekarza, moja siostra miała tam 3 cesarki, chociaż jak byłam tydzień temu oglądać położnictwo to trochę mnie przeraziło... no i opinie są różne...
Fajnie że już wiesz kto tam mieszka (pamiętam że różne wersje były na USG)
Teraz musisz dużo odpoczywać i się nie stresować....:tak:
Cukier miałam na granicy normy, lekarz się nie doczepił
 
Kitki moja Hania tez daje czadu. Ma juz w zasadzie 2 kg, a przez wiekszosc dnia chyba nie spi. I kopie niesamowicie, wiec moze to nic groznego bo a niedawno bylam na kontroli (usg, ktg, itp.)
 
Uciekam troche polezec , bo juz przesadzam z tym siedzeniem;-) trzeba odpoczac , zwlaszcza ze babcia zabrala mojego Filonka i mam chwile wytchnienia.Ja poleze a meza zagonie do sprzatania w domu , bo juz mi balagan dziala na nerwy;-) Choc i tak juz jest lepiej , bo po powrocie ze szpitala myslalam , ze sie przewroce!Masakra!I zostawic dwoch facetow samych w domu.Brrrr.... :-)
 
reklama
volcan dostałas mój numer bo ja twojego nie:no:odpoczywaj kobieto ile się da :tak:
co do usg Oli to nie wiem czy to dzisiaj no i ciekawe kto tam mieszka w jej brzusiu bo ta dzidzia to w ciuciu babkę z niż gra
 
Do góry