reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

Witam Was wszystkie kobietki :-) jestem w 14 tyg ciąży, pierwszej ciąży i nie ukrywam, że jest to również moje pierwsze forum...mam nadzieję,że się tu jakoś odnajdę i będę czerpać mnóstwo ciekawych porad i cennych informacji dotyczących ciąży i dzidzi....:happy2:
pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie i te jeszcze oczekujące, jak ja :-)
 
reklama
M*R zgadzam sie co do Londynu moi znajomi mieszkaja niedaleko hammersmith jak byłam pierwszy raz tam dziwilam sie temu co oni opowiadali.... wolnostojace domki cisza spokoj ladna okolica .... Małżenstwo mieszane ona Angielka on Polak....Tomek powiedzial ze tam dziennie ginie osob...a do szkoly strach dzieci poslac....masakra...
byłam tez w rejonach zielonych pieknych wsi angielskich i to inna bajka :)
co do zawodow i plac....kuzynka pracuje jako ksiegowa zyje fajnie z rodzinka, szwagier jest menagerem w pubie dla vipow i juz tak wesolo nie ma (fakt jest jedynym zywicielem w domu bo szwagierka-angielka wychowuje malucha )

pochwal sie widokami M*R :-) bo jest czym...

ja nie mam narazie jakiegos wielkiego apetytu, ale w sumie nie wiem czy to nie przez zmeczenie...

obie z siostra w ciazy jestesmy mama dzisiaj stwierdzil ze jedna osoba w ciazy do zniesienia ale dwie...ostatnio mialysmy jazde na sledzie w smietanie z octem o zgrozo....narazie nam przeszlo...
 
Dziewczynki dziś tylko na chwilę, wiecie o której wróciłam z pracy...16.30 wychodziłam z pracy, dobrze, że mam nawyk robienia obiadku wieczorem poprzedniego dnia, bo jak przyszłam ucałowałam synusia, zjadłam obiadek i musiałam się położyć przed 21-szą wształam, ale nie powiem, że wypoczełam, dziś cały czas praktycznie od rana miałam skórcze łydek, ale nie pod kolanami tylko na wysokości kostek. Ach szkoda gadać.
Wczoraj zapomniałam pogratulować zdania prawo jazdy Maniulce:tak::-), kochana życze Ci prostych dróg i "gumowych drzew" hihihi. Najlepszego!
Co do jazdy samochodem, jest coraz bardziej uciążliwa, z kierowania dawno zrezygnowałam, a jazda jako pasażer, męczy, szczególnie jak pasy trzeba założyć, cioteczki powiedzcie mi co to jest ten adapter do pasów i gdzie go można kupić?
Buziaki i do jutra. ;-)
 
kasiulka adapter mozna na allegro kupic kiedys dziewczyny rozmawialy na ten temat i jakos mi utkwilo miejsce zakpu, ale mysle ze powinnas znalesc je tez tam gdzie sa foteliki dla maluszkow do samochodu....
skurców nie zazdroszcze mnie narazie jeszcze nie nekaja...ale narazie w pierwszej ciazy od 20 tyg ciazy lykalam asmag
 
Witam kobietki!
M*R*-super widoki!Normalnie zazdroszcze;-)
Ja w U.K mieszkalam przez dwa lata , ale nie w Londynie!Ufff...W Coventry i chociaz w porownaniu do Londynu bylo tam naprawde bardzo ladnie , to miejsce gdzie Ty mieszkasz jest prawdziwym rajem:-)
Vinniki , moim zdaniem powinnas poszukac innego lekarza , bo podstawa to nasza wiedza.Jesli taka ginka nic nie mowi to albo robi sie cos zle nieswiadomie , albo tak jak w Twoim przypadku , niepotrzebnie sie denerwujesz i zamartwiasz!Dobry ginekolog powinien umiec odpowiedziec na wszystkie nasze pytania i mowic co sie dzieje z nasza pociecha w zrozumialy dla nas sposob!Nie kazdy jest lekarzem!Trzymaj sie cieplutko i postaraj sie kogos poszukac:-) Trzymam kciuki!
Aaa...mialam Ci napisac moj syn ma stwierdzone ADHD:-( masakra.Ciekawe co w szkole powiedza.

I co do sprzatania ,ogolnie to mam strasznego lenia , tylko ostatnio mnie cos napadlo ale szybko zrezygnowalam;-) I cale szczescie mam takie psiapsioly , ze jak do mnie przyjda a wiedza ze mam lezec i nic nie robic;-)Jak tylko chce zrobic im kawe to zaraz same sie zrywaja ze mam sobie polezec a one juz wszystko zrobia.Pomagaja mi jak moga , przyniosa zakupy ,zerkna zobaczyc jak sie czuje i czy czegos mi nie trzeba!Pomoga w sprzataniu mieszkania gdy tylko maja czas:-) to sa przyjaciolki!!!W koncu znamy sie z jedna 22 latka a z druga 15:-)
 
M*R cudownie z takiego miejsca wogole bym sie nie ruszala :-)
moje widoki sa podobne tylko jesli chodzi o wode to mam 400 matrow do Zlewu Zegrzynskiego smierdzacego kurort warszawiakow tfuuu... dobrze ze las jescze jest :-)


Volcan ale masz super pomocnice z takimi to i wychowywanie maluszka bedzie praktycznie nieodczuwalne jesli chodzi o zmeczenie.....
 
reklama
M*R* widoki rewelacyjne :-):-):-)
volcan a kto stwierdził u syna adhd i czy dostałas jakies zaswiadczenie??Pytam bo mój syn też ma adha ale żeby dostać zaswiadczenie to bardzo dużo zachodu i tak naprawde dałam sobie już spokuj w niczym to zaswiadczenie mi i mu nie pomoże :baffled:
Zazdroszczę przyjaciółek super mieć w nich oparcie, ja pamiętam jak urodziłam syna to bardzo dużo koleżanek i kolegów straciłam juz nie byłam fajna bo nie miałam czasu na wszystko, miałam przecież dziecko męża ale oni tego nie rozumieli i tak pomału się odemnie odsuwali.Ale też mam przyjaciólkę jedną od 27 lat poznałysmy się jak miałysmy 4 latka i od tamtej pory byłysmy nie rozłączne i tak jest do dzisiaj.Też mogę na nią liczyć zawsze i wszędzie.:-):-):-)
 
Do góry