reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

reklama
Anita - Ty jesteś w 16 tyg. ciąży - bardzo możliwe, że czujesz Dzidziusia. A ja - ledwie 13 tydzień a od wczoraj wydaje mi się, że coś a raczej Kogoś czuję:-) Ginek to się pewnie ze mnie uśmieje w czwartek, bo to moja pierwsza ciąża i wszędzie czytam, że to raczej nie możliwe, ale to taka cudna myśl, że to już Maluszek daje znać o swoim istnieniu...
 
Witajcie:-):-):-):-):-)
Paulina2 witam :-)
anita&maciek ciesze się razem z tobą :-)
Wiecie co pamiętacie jak pisałam że czuje dzidzie no i lekarka to potwierdziła ale ja juz nic nie czuję ani wczoraj ani dzisiaj chyba jednak to nie był dzidziulek a szkoda :no:
 
hejka ja sie czuje dobrze,:-ptylko mam bole brzucha dosc mocne od 3 dni,:-(ale zapewne przez zaparcia. tylko mnie cholera bierze jak pomysle ze mam jutro jechac do UP:wściekła/y:.dzis biore sie za mycie podlog i takie tam...chcialam umyc okna bo mi cos naptakalo i pryska na szyby jak pada ale troche zimno. wlosy mi wypadaja a paznokcie bardzo mocne...twarz nie najgorzej..kupilam tonik soraya i poschodzilo paskudztwo.jejku juz 5 miesiac leci SZOK:szok::szok::szok:
 
Witajcie!

Ponawiam prośbę o pisanie do mnie na priva w sprawie wątku zamkniętego. Listę do Aletki chcę wysłać w poniedziałek rano więc w niedziele wieczorem musiałabym mieć komplet chętnych. Niestety w tej chwili nie wiem jak będzie wyglądało dopisywanie się do wątku zamkniętego później.
 
Witam mamuski!
Cholercia ,coraz gorzej z moim zdrowiem:-( z nochala leci , gardlo boli a wczoraj jeszcze wieczorkiem dolaczyla temp. bllleeeee Na szczescie moj Fifi jeszcze nic od mamusi nie przejal:-)
Ale czuje , ze to kwestia czasu.
Nie mam pojecia czy nie pojade wczesniej do gina bo cala noc okropnie bolal mnie brzusio ,czy jakas z was ma bole brzuszka? Bo zaczynam sie bac!
 
Volcan, mnie też pobolewa brzuchol, ale myślę, ze to jest u mnie związane z moimi zaparciami. Jutro idę do gina, może da mi jakieś tabletki. Skurcze to raczej nie są, tym bardziej, ze biorę nospe trzy razy dziennie.
 
Strasznie sie boje bo ten bol jest niepokojacy!Ja wlasnie odczowam typowe skurcze ,niekiedy zwijam sie z bolu:-( bylam kilka razy w szpitalu ale zawsze to samo..."pani za bardzo dramatyzuje" jesli mam za soba przykre doswiadczenia to chyba mam prawo sie martwic:-(!!!
A zamiast nospy mam brac relanium co przeciez szkodzi dzidzi!
 
reklama
Do góry