reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jestem :-:)-:)-( Niestety nie rodzę i się nic nie zapowiada, wszystko jest zamknięte dosyć wysoko, jestem załamana, eh... Wizyta w poniedziałek i wtedy dostane przedłużenie zwolnienia. Nie chcę rodzić po terminie, ale widać na to się zapowiada!!

Na pocieszenie kupiłam Colę i idę zaraz zrobić Kopiec Kreta :p


Madziu trzymam kciuki za Bartusia!!

Ewcia30 urodziła, wysłała również mmsa ale nie mogę odczytać wiadomość wklejam na odpowiedni wątek.


O bidulko a tak liczyłaś że to już:-( Pogadaj z Natalą ,może posłucha mamci i raczy opuścić mieszkanko :-)
 
reklama
żeby nie było ;) ja się nadal turlam z brzucholkiem...
moja uparta jest na całego :):)
w czwartek wizyta u położnej, więc pewnie powie kiedy mam się stawić już w szpitalu...

o kingusia, a ja juz bylam pewna ze ty mamusia:tak:

ja mam sie zglosic w czwartek...

ccaroline, ciekawe ze z 2 ciaza i jeszcze czekasz, ale moze nagle cie wezmie:tak:

ja jeszcze cichcem na to licze bo jakos nie podoba mi sie pomysl wywolywania...
 
Witajcie, trochę was podczytałam, ale zaraz muszę kończyć bo już zbyt długo siedzę na necie:-)

Ja dzisiaj chyba wagary sobie zrobię - nie jadę na lekcje - w zamian zrobię obiadek z deserem i może skoczę do anestezjologa na konsultacje w spr ZOO. Wieczorkiem mam wizytę u mojej pani Gin - sprawdzimy czy Antek szczelnie zabarykadowany :-)

Właśnie przeczytałam, że jesteś ze śląska:-), nie rodzisz przypadkiem na Raciborskiej w Katowicach? Ja wczoraj byłam zwiedzić porodówkę i załatwić ZZO:happy2:

Cześć dziewczyny :-)

Ja po wizycie:-) młodemu w brzuchu dobrze:tak: nigdzie się nie wybiera. Co mnie bardzo zersztą cieszy mam jeszcze dwa tygodnie na pozałatwianie różniastych spraw.

W pierwszej ciąży na tym etapie to myślałam że jajo zniosę z niecierpliwości a teraz luz , mam czas:-)

Ja jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem i podejście mam takie same jak ty, ale to raczej z obawy, bo nie mam pojęcia co mnie czeka:sorry2:

Kurcze biedny Bartuś i Madzia, bardzo im współczuję:-(

A tak poza tym super, że marcóweczki po porodzie tak tryskają optymizmem. Dzięki wam dziewczyny ten optymizm także mi się udziela:-)
 
Kingusia wlasnie sie zastanawialam czy Ty juz, ale widze ze dzidzusiowi sie bardziej w brzuszko u Ciebie podoba.
 
ccaroline ja też przenoszę...jutro mam termin a tu cisza...Tak jak kiedyś pisałam - będziemy teraz przenosić za te co wcześniaki urodziły hehe - ot żeby równowaga w przyrodzie była :-D:-D:-D

aneczka GRATULACJE!!! :-)
 
reklama
Do góry