reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

spoko mloda_mamusia nam akurat nie musisz tego tłumaczyć....

Mnie dzis w Carrefourze qrwica wzięła...nie dość ze ledwo się toczę to każdy mi podchodził pod nogi...a przy kasie...ech...podeszłam do Kasy Pierwszeństwa i tam byla dosc długa kolejka...podeszła do mnie kasjerka i powiedziała zebym podeszła do kasy nr 23...wiec tocze się tam....podchodze do owej kasy - pusta...widnieje kartka "Dla płacących kartą Carrefour VISA i dla kobiet w widocznej ciąży"...no ale kasjerka-siksa mnie nie przyjęła :wściekła/y:...poszłam wiec do innej k.pierwszeństwa a tam nikt nie przepuścił...stałąm 15minut i jeszcze jedna Pani zapytałą czy moge ją puścić bo ma tylko 2 rzeczy a śpieszy sie do szpitala...puściłam ....Juz mi było wszystko jednoooo bo wqrwa miałam strasznego. O!:baffled:

ja bym chyba tam urodziła

brak słów:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Hej dziewczyny, miałam napisanego posta ale go usunełam. Dzisiaj przy oddawaniu mojego L4 M zapytał jak to wygląda po urodzeniu dziecka i okazało się że nie mam prawa do niczego. Jedynie do zasiłku dla bezrobotnych. Jestem załamana. Po połogu muszę zrócić do pracy. Nie wiem jak to będzie. Becze cały czas. Podzwoniłam już wszędzie i najgorsze że taka jest prawda...***** mać!! Kobiete w ciązy pozostawiaja bez środków do życia...:confused:
 
Hej dziewczyny, miałam napisanego posta ale go usunełam. Dzisiaj przy oddawaniu mojego L4 M zapytał jak to wygląda po urodzeniu dziecka i okazało się że nie mam prawa do niczego. Jedynie do zasiłku dla bezrobotnych. Jestem załamana. Po połogu muszę zrócić do pracy. Nie wiem jak to będzie. Becze cały czas. Podzwoniłam już wszędzie i najgorsze że taka jest prawda...***** mać!! Kobiete w ciązy pozostawiaja bez środków do życia...:confused:
Jak to przecież masz prawo do płatnego urlopu macierzyńskiego który trwa 22tyg:baffled:
Czemu tak powiedzieli twojemu M? Myślę,że oni nie mają prawa tak robić...wypłaty dostajesz z ZUS-u teraz?
 
Hej dziewczyny, miałam napisanego posta ale go usunełam. Dzisiaj przy oddawaniu mojego L4 M zapytał jak to wygląda po urodzeniu dziecka i okazało się że nie mam prawa do niczego. Jedynie do zasiłku dla bezrobotnych. Jestem załamana. Po połogu muszę zrócić do pracy. Nie wiem jak to będzie. Becze cały czas. Podzwoniłam już wszędzie i najgorsze że taka jest prawda...***** mać!! Kobiete w ciązy pozostawiaja bez środków do życia...:confused:

Co ? przecież to niemożliwe, miałaś umowe o prace?
 
Hej dziewczyny, miałam napisanego posta ale go usunełam. Dzisiaj przy oddawaniu mojego L4 M zapytał jak to wygląda po urodzeniu dziecka i okazało się że nie mam prawa do niczego. Jedynie do zasiłku dla bezrobotnych. Jestem załamana. Po połogu muszę zrócić do pracy. Nie wiem jak to będzie. Becze cały czas. Podzwoniłam już wszędzie i najgorsze że taka jest prawda...***** mać!! Kobiete w ciązy pozostawiaja bez środków do życia...:confused:

bardzo dziwne :szok: mnie za każdym razem jak zanoszę do firmy zwolnienie - to pytają czy do nich wracam. Już nawet mi powiedzieli że dostane urlop macierzyński + jeszcze miesiac urlopu zaległego (bo mi sie nazbierał od sierpnia), i dopiero po tym czasie do pracy.
- nie muszą dawać urlopu wychowawczego więc takiego na pewno nie dostanę. :tak:
 
reklama
PATINKA spokojnie dziewczyny maja racje 22tygodnie ci się bez niczego nalezy i płaci ci za zasiłek macierzyński zus
spokojnie odpręż się bo jeszcze wam stresior zaszkodzi

mi dziś stresy szkodzą mam dość:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: brzuchol twardy M utknął na obwodnicy trójmiasta bo był wypadek zaje................fajnie matka ma focha super
 
Do góry