reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Eh tylko ja mam taki leniwy dzień? :p nic mi się nie chcę, tylko nie wiem czemu się dziwię sama sobie skoro to nie pierwszy raz :-D Córeczka skacze jak szalona i wypina coś mi przez brzuszek, nie wiem co to może być, może pupcia :) Idę zaraz wstawie jakieś jedzonko w parowar, chyba zrobię roladki z kurczaka z ryżem i surówką z marchewki, jakoś stęskniłam się za dietetycznym jedzonkiem :)
 
Oki dziewczynki ja uxciekam , zaraz M przyjdzie z pracki, trzeba mu obiadek naszykowac i sie nim zajac ;) bo wiecie jeszcze sie zrobi zazdrosny o forum hehe :)
do jutra brzuchatki miłego popołudnia papap :*:*
 
ja ide do gina w poniedzialek i wtedy dostane pewno skierowanie na glukoze, a czy ta cukrzyca ciążowa jakos sie objawia ? bo ja ogolnie nie czuje sie inaczej niz do tej pory i nie chce miec zadnej cukrzycy nie wyobrazam sobie nie jesc slodyczy :no:
zaraz musze wyruszyc z domu, musze jechac do urzedu, potem jeszcze do sklepu wstąpic dzisiaj bede robic ciasto, bo jutro moi rodzice przyjezdzają :) a na obiad mialam plan zrobic pierogi z jagodami zeby mi sie tylko nie odechcialo, ogolnie to lubie lepic pierogi najgorzej mi sie tylko zabrac za tą robotę, a zupke mam jeszcze od wtorku i wychodzi ze jak raz ugotuje zupe to jemy ją 3-4 dni :)
Ja miałam tak ze sikałam czesto i w duzych ilosciach i potem przeczytałam ze własnie tak sie dzieje jak sie ma za wysoki cukier. A tak to juz niczym innym sie nie objawia.
 
reklama
Do góry