reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dziewczyny, dzięki za wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi, jesteście super! :-D
Jak znam życie to w Dzień Kobiet pewnie nie wceluję, ale termin jakiś trzeba mieć.

blueberry77, dzięki za wpisanie na listę, wygląda na to, że jestem oficjalną marcówka :laugh2:
 
reklama
matko ale się rozgadałyście :)
witam nowe koleżanki
dzisiaj poszłam do gina, bo martwiły mnie te bóle, więc tak dzidzia ok, widziałam jak bije serduszko 6-7 tydzień dostałam duphaston 14 dni zwolnienia i nakaz leżenia, termin mam na 28.02.2009 ale chyba pozwolicie mi zostać, co :)
Skoro tak Ci dobrze z nami to zostań:-p:tak::-)
To teraz Kochana doopsko do góry i leżec:tak::-D
 
Witaj w naszym gronie emon ;-), ja też mam abonament w LIMie, ale z tego co się zdążyłam zorientować to dobrych, polecanych ginekologów nie jest tam zbyt wielu, ja też słyszałam dobre opinie o dr Barcz i Maj, ale do nich są dłuuuugie kolejki i ciężko się dopchać, ja wybieram się do dr Ilony Guzińskiej, przyjmuje prywatnie na Bolesławickiej, czytałam o niej sporo dobrych opini m. in. na stronie znanylekarz
 
matko ale się rozgadałyście :)
witam nowe koleżanki
dzisiaj poszłam do gina, bo martwiły mnie te bóle, więc tak dzidzia ok, widziałam jak bije serduszko 6-7 tydzień dostałam duphaston 14 dni zwolnienia i nakaz leżenia, termin mam na 28.02.2009 ale chyba pozwolicie mi zostać, co :)


duphaston najlepszy przyjaciel ciężarnej

jak byłam w ciąży z Natalką to się śmialiśmy, że dzieciaki będą miały imiona Clexane (moje zastrzyki) lub Acard Duphaston

Ale warto:tak::tak::tak:

tak się zastanawiam czy jutro już będzie serduszko???jak myślicie chyba jeszcze zawcześnie jutro się zacznie 6 tydzień:tak:
 
Doreczka, dzięki za powitanie, jak widać już mi się tu spodobało :-)
Szukam złotego środka:-), czyli porządnego lekarza, do którego terminy są też w miarę rozsądne. Jeśli wystąpią jakieś komplikacje, będę na pewno kombinować. Ale przecież żadnych problemów ani komplikacji nie przewidujemy, prawda marcówki?
 
ale mam doła

moja mała już czuje się jakoś odepchnięta bo ja jej ani podnieść ani porządnie przytulić nie mogę bo leże leże leże:-:)-:)-(wiem, że tak trzeba, ale ona tego nie wie jutro jedzie z nami do lekarza, bo mama jest chora i boli ją brzuch:hmm::hmm::hmm:
i już o przytulenie prosi tatę mama nie:no:

nie zdawałam sobie sprawy, że będzie mi tak ciężko:-(

no nic jakoś damy rade no nie;-)
 
rybka jak ja cię rozumiem Jaś też już inaczej reaguje no i się ciągle pyta czy chora jestem

a duphaston znam doskonale nabrałam się tego dziadostwa z nospą na zmianę :)
dziewczynki, trzymam kciuki za jutrzejsze wasze usg
 
reklama
Witajcie dziewczuszki:tak:
Jednak teśc po mnie przyjedzie i zawiezie mnie tak o 8:30 do lekarza:tak: Strasznie jakoś spanikowana jestem..:zawstydzona/y:
Jak tylko wrócę to się odezwę..:tak:
Trzymajcie kciuki by jednak potwierdził ciążę:tak::-)
 
Do góry