reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ależ krzycz do woli, proszę bardzo.
Owszem - jutro idę do lekarza, ale kaszel zaczął mi się w piątek po południu i myślałam, że może jakaś dobra osoba podzieli się doświadczeniem (może jej lekarz to przepisał), a ja nie będę się męczyć tym coraz gorszym kaszlem.
Miło jest spotkać miłe osoby
 
reklama
missiiss niedobra jesteś:-D
biedak tak się ucieszył, trzeba go było nie wyprowadzać z błędu:tak:

ja właśnie koczuję u brata, który na kolację pichci tarty - szpinakową i jeszcze jakąś inną;-)
 
cześć marcóweczki - własnie wczoraj dowiedziałam się że przyjście mojego maleństwa jest planowane na 31.03.2010 więc zapisuję się do was :-):-):-) i mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do swego grona :-):-):-)
z powodu ciąży jestem bardzo szczęśliwa tylko nie mam za bardzo czasu żeby tym szczęściem sie napawać. :zawstydzona/y:
Wróciłam do pracy po ostatniej ciąży (a że to było niedawno) to trochę mi cięzko z małą Karolką która obecnie adoptuje się do żłobka, wychodzą jej zęby i tatuś uczy ja noszenia na rączkach oooo1!!!!!!
I oto cały mój świat - mamy jeszcze psa którym trzeba się zajmować czasem więcej niż dzidzią :cool2::cool2::sorry::sorry:
Bedę wpadać do was jak najczęściej, ale wybaczcie mi proszę jesli nie zawsze będę na bieżąco :sorry:
Ruchów jeszcze nie czuję a widziałam że niektóre z was już czują albo prawie czują - sama już się nie mogę doczekać :-D:-D:-D takie to fajne uczucie :tak::tak::tak:

No nic życzę wszystkim miłego wieczorku i do następnego zobaczenia - nagle poczułam chęc na dżem truskawkowy i śledzie więc lecę do lodówy bo zaraz język mi ucieknie - wiecie gdzie :-D:-D:-D
 
jesl ichodzi o wage, to pomi mo tego ze nie wymiotowalam to zeszczuplalam 1-2kg na poczatku - z wagi wyjsciowej zeszlam do okolo 57-58. Teraz jest 59kg - jak na 16 tydzien ciazy to nie jest zle, ale poprzedni otez tak mialam - przez pierwszy trymestr nie przytylam nic, a potem lawinowo ruszylo i nie wiedzac kiedy mialam 19kg do przodu :szok:
 
pytanie ktore mnie zaczyna dreczyc i zaczynam sie denerwowac i juz sobie wkrecac
Nie wiem co to znaczy i dlaczego ale tak od wczoraj mi lewa reka dretwieje moze dlatego ze leze przed kompem na lewej stronie -boku i ta reka podpieram glowe bo jak za dlugo siedze to mnie krzyz zaczyna bolec ,ale ta reka dokladnie chodzi o dlon mi tak delikatnie dretwieje nie mam mrowek :( i dzisiaj w ciagu dnia tez tak pare razy .

Wtedy tez mi sie tak dzialo bylo to na poczatku ciazy i pytalam wtedy ex gin czy to ma cos wspolnego to mowila ze nie raczej nie ,wtedy mnie tez strasznie bolala glowa ale to byl taki ostry bol pojawial sie i znilkal a byl okrutny jak by mi ktos dziure wiercil w glowie taki sekundowy i tez pytalam gin i mowila ze to nic z ciaza wtedy mialam plamienia od 6-7 tc i jak bylam na kontroli to gin mowila ze jak na 7 tc ciaza byla za mala i potem sie dowiedzialam ze sie nie rozwijala od poczatku jak nalezy .
Wiem wiem nie mialam pisac o dolach ale nie mam z kim pogadac a mnie to dreczy ,nie chce znowu leciec z reka do gin bo mnie w koncu pogoni :-D powie ze wariuje za duzo i jeszcze sie pogniewamy a tego nie chce ,no nic musze wytrzymac do czwartku i wiezyc ze wszystko z moja dzidzia ok a reka to taki przypadek .

Jestem po prostu przewrazliwiona i straszna panikara
 
m ize wzgledu na nogi lekarz kazal brac magnez i poprosilam o tabletki powlekane bo zwyklych nie umialam polknac bo mialam odruch wymiotny...:szok:
mysle ze taki do rozpuszczania tez moze byc, choc moze lepiej poradz sie w aptece. Ale raczej nie zaszkodzi - najwyzej nie pomoze...
 
Dobranoc dziewczynki!
Prosze trzymać za mnie jutro rano kciuki, bo mam wizytę.
Co prawda bez usg, ale chyba to jakoś przeżyję :-D
 
reklama
m ize wzgledu na nogi lekarz kazal brac magnez i poprosilam o tabletki powlekane bo zwyklych nie umialam polknac bo mialam odruch wymiotny...:szok:
mysle ze taki do rozpuszczania tez moze byc, choc moze lepiej poradz sie w aptece. Ale raczej nie zaszkodzi - najwyzej nie pomoze...
Dzieki wlasnie znalazlam w necie i poczytalam o dretwieniu i juz jestem spokojna a magnez zaraz wypije :)
Mag bedzie dobrze :)trzymam kciuki :)spokojnej nocki

Inny temat
"Rozważ również możliwość wykonania badań przesiewowych krwi. Dzięki otrzymanym wynikom będzie można określić ryzyko występienia zespołu Downa. Ważne jest, by badanie było przeprowadzone właśnie w okresie od 15-17 tygodnia ciąży, gdyż wówczas jego wyniki są najbardziej dokładne."
Wlasnie to znalazlam i chcialam was popytac bo ja to mialam juz robione wlasnie to usg genetyczne ktore mialam 11.09 polegalo tez na pobraniu krwi i potem Doc porownywala wszystko :) i mowila ze jest ok :)
W czwartek teraz bylam na zastrzyku i moj gin dostal tez wyniki wlasnie te i tez mowil ze mam byc szczesliwa :)
Tylko tutaj pisza cos o 15-17 tc :baffled:a moje robili w 13 tc i 5 dniu :)
No ale co kraj to obyczaj :)

Kolejne takie dokladne usg 13.10 normalnie nie musze ale jest juz w pakiecie i co mi tam :)
A teraz chce mi sie frytek z ketchupem i ide obierac ziemniaki :)
M w pracy wroci o 2 w nocy to juz bede smacznie spac :tak:
 
Do góry