reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja tez nie mam za wiele znajomych,moj maz jest raczej domatorem i nie lubi wychodzic do znajomych.Dlatego kontakty szybko sie urywaja lub pozostaja telefoniczne.

Kurcze z jedzeniem tez u mnie problem.W domu jest nas 5 osob,wiec co bym nie ugotowala to ktos tego nie lubi.Wiec stracilam ochote do gotowania.
Ostatnio po prostu ide do Polskiego sklepu i kupuje dla kazdego inny obiad.
A dzis nie wiedzialam co zrobic wiec upieklam placki ziemniaczane,a maluchom nalesniki z serem bita smietana i owocami.
 
reklama
A ja wlasnie na kolacje wtronilam 3 sadzone jaja i bulke z pomidorkiem mniammm pycha M zjadl tylko 2 jaja ja nadrabiam za wszystkich :) bede jak slonica .
 
Witam późnym wieczorkiem :)
A ja sobie dziś z moim Ł. zrobiłam ognisko nad rzeką i piekliśmy kiełbaski :) Nie mają porównania do takich grillowych, o wiele lepsze :) Za to przed chwilą zjadam zupkę z torebki grzybowa, bo mi się nagle zachciało :)
A w ogóle od dwóch dni jestem jakaś płaczliwa i strasznie mnie to irytuje!
 
Kamilka uwazaj z jajkami. W ciazy nie powinno sie jesc jajek na miekko, pamietaj, zeby zoltko bylo dobrze sciete ;-)
Z M pojechalismy na male zakupy, bo bylam strasznie glodna, a poniewaz wieczorami mnie mdli, sama nie wiem co bym zjadla... I dostalam takich bolesci brzucha i plecow, ze myslalam, ze sie do domu nie doczolgam!!! :no: Az mi lzy polecialy :-( Polozylam sie do lozka, zjadlam kolacje, ubralam sie cieplo, bo mialam dreszcze i jakos przeszlo. Teraz nie wiem co to bylo. Albo z glodu, albo problemy jelitowo-zoladkowe, bo tak jakos sie niefajnie czulam, albo sama nie wiem... cos z Dzidzia? Klulo okropnie w okolicach lewego jajnika :-(Teraz jest juz dobrze, ale plecy nadal bola. Znowu zaczyna sie rwa...
 
Hej kochane :*

Normalnie cierpie na bezsennośc chyba.. Wczoraj wstałam o 4tej rano.. dziś o 4:30.. Chociaż chce mi się spać, to nie dam rady.. A kłade się koło północy.. Wcześniej i tak bym nie zasnęła.. Ten weekend chodze do szkoły, i wczoraj była katastrofa, bo byłam strasznie nie wyspana.. :( a dziś będzie to samo.. Co można na to poradzić? Ciepłe mleko przed snem nie działa..
 
Znam ten bol.Moj M smieje sie ze mnie,bo kladzie sie spac ja nie spie ,budzi sie ja dalej nie spie.Tak samo mialam ze starszym synem az balam sie ze on tez bedzie takim bezsennym czlowieczkiem.A on moglby pol dnia przespac
 
Witam z rana, aczkolwiek dla nie których to chyba już nie takie rano;-)
Wczoraj wieczorem tak mnie ciągnełow pachwinie, że nie mogłam kroku zrobić, a jak się położyłam to nie mogła się nawet przewrócić na drugi bok,czułąm się jak potłuczona:-(dzisiaj już nie ciągnie(tfu tfu)na szczęście
 
cześć dziewczynki
ja tez często czuje jakieś dziwne rwania, czasem kłucia, napięcie...ale to chyba normalne
tabasia ty chyba pisałaś o jajkach na miękko, kurczę, ja tylko takie toleruję:-( i właśnie chciałam je zjeść na śniadanko
i co teraz:-)
 
o jej :szok: ja też jadłam jajka na miękko... wczoraj i dziś bo je uwielbiam. A czemu nie wolno ich jeść w ciaży?

mnie od mięsa też odrzuciło i robie co chwilę bezmięsne dania... (np. krokiety z kapustą) mniam i sos pieczarkowy. Mój M. nie jest zadowolony bo on uwielbia mięsko :-)

A w piątek byłam drugi raz na ćwiczeniach dla mam w ciąży. Bo przed ciążą ćwiczyłam i troche mi tego brakowało. Super są te ćwiczenia ale chyba troche jestem "za mała" jeżeli chodzi o mój brzusio bo tam chodzą dziewczyny co są w 7, 8 miesiącu. A nawet była dziewczyna co miała termin na drugi dzień :rofl2:
 
reklama
Hejka,
to widzę ze nam wszystkim dokuczają napady głodu...ja też wsuwam co mi pod rękę wpadnie;-)Boję się co bedzie dalej....

Co do takich bóli brzucha to ja nadal jestem troszkę przeziębiona i jak na przyklad zakaszlę, albo kichnę to normalnie taki bol mi się nie raz pojawia na dole brzucha ze aż krzyknę z bólu i zginam się w pół....normalnie przed każdym kalsznięciem się już obawiam..
Nie wiem od czego to może byc.....

Ja dzisiaj wybieram się z moim trzylatkiem do teatru BAJ w Wawie na jakąś sztukę. Mam nadzieję, ze u się spodoba, bo z biletami nie jest łatwo. A wy jakie macie plany na tę piękną niedziele??;-)
 
Do góry