reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no mi tez ostatnio apetyt dopisuje. Wczesniej bylo w normie a teraz to ciagle cos przezuwam- jak to kozy ;-)
I obowiazkowo jablko zaliczam jak wstaje w nocy na siku, a jak jablka nie mam to cokolwiek z cukrem :-)
 
reklama
A ja juz sie nie boje M juz jest :) wczesniej niz mial wrocil i juz luik .Nawet na spokjnie w lazience bylam :)Koza a jednak jestes :) i juz jesc poszly o 1w nocy :-D
 
Mój maz się obudził:cool2: minę srają.... kota zrobił i się pyta " a co Ty jeszcze robisz" a ja na to że na forum siedzę a on do mnie " ach tak to się teraz nazywa" i spowrotem głowę w poduszkę wsadził, ha ha ha :-D:-D:-D nie wiem co myslał, że niby co ja mogę robić o 1.00 w nocy przed kompem:cool2: chyba idę zaraz spać bo mnie tak do lodówki ciągnie że szok:-D

kolorowych snów Mamuśki, buziolki
 
Siema dziołchy,
dzisiaj p raz drugi w mojej karierze, jestem pierwsza na forum:tak:
eh, spać nie mogę w nocy, normalnie budzę sie co godzine, jakbym miała zainstalowany budzik wewnętrzny:-(ciekawe kiedy przespie całą noc, bo na pewno nie jak będzie mała juz nami, eh......
idę robić śniadanko, ogarne się i lecimy na szkole rodzenia, to już przed ostatnie zajęcia
miłego dnia mamuski
 
Witam z rana
My po USG. Mały jest olbrzymem- waga szacowana 2400g w 32 tc.
Posiew z szyjki ok. Jeszcze jeden mnie czeka przed porodem.
Szyjka z pessarem od tygodnia się nie skróciła, więc póki co nie będziemy małemu dawać na rozwój płucek. W 37 tc będę miała zdejmowany pessar i będziemy chcieli się uwolnić od pasożyta ;)
Ogólnie optymistycznie jestem nastawiona bo lekarz mówił,że nie chciałby, abym rodziła sn, i jak dzieciak dalej tak będzie rósł, to pospieszymy go :)
Coś czuje, że dzisiejszy dzień cały prześpie. Niedawno wstałam , a już mi się oczy kleja... ech...
buziole
 
witajcie

Na początek wielki szacunek, że macie czas,żeby tyle pisać, ja jak zajrzę 2 razy na dzień do kompa to cud, teraz przerabiam pranie i prasowanie.

Cieszę,się,że na marcówkach nie dzieje się nic zlego, sory, ale trudno nadrobić tyle stron, chyba,że czegoś nie wyłapałam.

sylviontko to chyba dobre wieści, bardzo fajnie, twoje dziecko jest mutantem?moje ważyły prawie 2 tyg. temu 1680kg, 1,5kg. gdzie niby dziecko w tym tygodniu ciązy waży 1250gr, więc twoja dzidzia jest normalna

co do spania ja też latam na siku i wczoraj śmiałam się do męża,że nie pamiętam nocy przespanej całej i nie szybko sobie pewnie przypomnę.

pozdrawiam, miłego weekendu zdrówka
 
reklama
Wiatm i ja z rana:-)

Nasze nocne marki pewnie odsypiają:-D:-D:-D kamikaa ,AniaSkrzat1pobudka!!!:-D:-D

Ja dość wyspana:-) planów na dzień dzisiejszy niet:no:
Nuda będzie bo Ł pojechał na turniej i jutro też jedzie :-:)-(ehh

Zabawa z pierworodnym mnie czeka:-p

Miłego dnia dziołszki:-)
 
Do góry