reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

śmiać mi się zachciało aż się powstrzymuje żeby męża nie obudzić:-D:-D bo mi się przypomniało jak ja zawsze horrory oglądam ( uwielbiam horrory) tylko że pózniej się boję do łazienki wstać,żeby mnie coś przypadkiem w nogę nie ugryzło:-D i proszę męża żeby światła mi po drodze pozapalał, a on ma wtedy niezłą polewkę ze mnie jak juz wychodzę to szybko wszystko gaszę i biegiem do wyra... hahahaha ale jestem cykor:cool2:
 
reklama
Kiedys ogladalam film "egzorcysta " i tez mielismy taki strych w mieszkaniu jak na tym popiepszonym filmie i mialam takie stracha ze szok balam sie wyjsc na przedpokoj :/ a tam byla lazienka i tez do rana na siku nie poszlam .Dlatego od lat nie ogladam zadnych filmow i podobnych o takich rzeczach bo potem wymyslam
 
tutaj na poczatku tez mialam pietra bo duze mieszkanie i kibel na goze i jak tam szlam to ok balam sie bardziej schodzic i raz chcialam tak szybko zejsc imalo nie spadlam :( a juz bylam w ciazy dlatego teraz schodze normalnie i ide jak musze bo dlugo nie moge utrzymac :-DAle nie patrze zadnych 997 i takich tam
 
jeszcze godzinka i M bedzie uffffff bedzie mozna isc spokojnie spac i siku :-D Na przedpokoju swiatlo caly czas sie pali w razie jak bede musial isc do gory lub kuchni sie napic :-DTak to jest baba 30 lat a cykor ze szok:-D
 
Wariatki ;-)
Ja tam spania nie mam ale małz lezy obok i ciagle "no kładz sie juz spac" ech maruda
W rozmowy o duchach mnie nie wciagniecie bo ja nie wierze i koniec :-D Ale cimnosci sie boje- a dokladniej ze ktos mi topór w plecy wbije hehe
 
U mnie cimno jak w d.... ale mąz obok na wyrku to jak coś to go szturchne i się obudzi he he:cool2: a mi sie jesc zachciało, normalnie mogłabym tak dzień i noc koszmar jakiś...a tyłek rosnie jak na drożdzach:baffled:
 
reklama
Do góry