reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dobra dziewczynki lece na zakupki, a potem do dentysty, potem do szwagra na mala imprezke takze dzis juz mnienie bedzie chyba. Miłego dzionka bruszki kochane, i weekendu bo jak to zwykle bywa w weekend tez mnie nie ma na BB. Buziaki w brzuszki , papa :***
 
reklama
Misia wielkie dzieki za info :tak::* cxyli wyglada na to ze nbie dostane kasy tylko wymiana, tylko chcialam sie dowiedziec czy moge wymienic na zupelnie cos innego, np na pieluszki, kosmetyki itp. No ale babka przez tel nie umiala mi na to odpowoiedziec...

Spróbuj zapytać, kogoś bardziej kompetentnego w tym sklepie. Może się uda, na samych nawilżaczach się nie znam, więc nie wiem, czy to norma, że wszystko dookoła jest mokre:sorry2: Ale wiem, jak kiedyś w Deichmanie reklamowaliśmy buty męża - po 3 miesiącach pękły obie podeszwy. Nie chcieli oddać kasy, choć przyznali, że są wadliwe - naprawę uznawali za bezsensowną i proponowali bon na towary z ich sklepu (nie pasowało nam to, bo buty były wiosenne, a tu już praktycznie połowa jesieni była i same zimówki w sklepie mieli; poza tym nic ciekawego). Więc się uparliśmy i napisaliśmy reklamacje. Na początku dzwonili, że dadzą bon (znowu), ale nie chcieliśmy...w końcu oddali kasę:tak::tak::tak:
 
hej dziewczynki ja wczoraj byłam u gina, zrobił mi takie szybkie usg bo za 2 tyg i tak mam dokładne usg kontrolne nereczek mojej niuńki. Dzisiaj mam do niej dzwonić bo ma mi się dowiedzieć czy w 3 dobie będzie możliwość wykonania usg brzuszka dzidzi :wściekła/y: kurcze co to za szpital że nie wiadomo czy usg mogą zrobić hrrrrr.
Nie wiem dlaczego mój gin najchętniej wysłał by mnie do szpitala specyjalistycznego i to w innym mieście na poród, skoro lekarz z Genomu i chirurg dziecięcy nie widzą takiej konieczności ach ci lekarze i bądz tu mądry :-(

Zaraz biore się za nadrabianie zaległości na forum :tak: bo troszke mi się nazbierało.
 
Hej kochane :)

Ale wy duzo piszecie hehe :) Młoda mamusia, wracaj do zdrowia i do nas oczywiście w dwupaku jeszcze bo jeszcze nie czas na rozpakowanie :) Ja dziś sie dobudzić nie moglam.. wstałam pół godziny temu a dalej senna jestem ;/ może to ta pogoda tak działa :) Kochane, Wasze maleństwa też miewają czkawki? Moja córcia to dwa - trzy razy dziennie czka sobie ;] A co do materacu ja słyszałam że kokosowy najlepszy :)
 
Hej kochane :)

Ale wy duzo piszecie hehe :) Młoda mamusia, wracaj do zdrowia i do nas oczywiście w dwupaku jeszcze bo jeszcze nie czas na rozpakowanie :) Ja dziś sie dobudzić nie moglam.. wstałam pół godziny temu a dalej senna jestem ;/ może to ta pogoda tak działa :) Kochane, Wasze maleństwa też miewają czkawki? Moja córcia to dwa - trzy razy dziennie czka sobie ;] A co do materacu ja słyszałam że kokosowy najlepszy :)


Miewają, miewają...na ostatnim badaniu moja mała miała główkę ułożoną do dołu i podejrzewam, że jeszcze nie odwróciła się (może już się ułożyła do porodu:confused:), bo te regularne, rytmiczne podskakiwanie brzuszka czuję zawsze w podbrzuszu:-D:-D:-D
 
Miewają, miewają...na ostatnim badaniu moja mała miała główkę ułożoną do dołu i podejrzewam, że jeszcze nie odwróciła się (może już się ułożyła do porodu:confused:), bo te regularne, rytmiczne podskakiwanie brzuszka czuję zawsze w podbrzuszu:-D:-D:-D

Moja mała już od kilku tygodni ładnie główką do dołu jest ułożona i wiem że się nie odwróciła ani razu bo już się nauczyłam i wiem w jakie miejsca kopie i mniej więcej czym :) nóżkami najbardziej obrywam po wątrobie i żołądku a rączką po lewym boku :) Przynajmniej na USG mi lekarz pokazywał gdzie co jest więc tak mi sie wydaje że tym właśnie kopie :) Czasem się tak rozciąga że oddechu złapać nie moge jak trafi na wątrobe ;] ale i tak kocham moją dzidzie. Przyzwyczaiłam sie do tego jej wiercenia i wiem że strasznie mi będzie tego brakowało po porodzie.
 
Moje maleństwo ma rzadko, za to Filip miał aż nadto. Ale czkawka jest bardzo dobrym objawem, bo świadczy że dobrze sie dziecko rozwija neurologicznie (tak mi to wytłumaczyli). Kazali sie cieszyc jak dziecko ma czkawkę :tak:
Któraś dziewczyna pytała czy mamy dzieci wstawione już w kanał. Moje maleństwo już w 28 tygodniu było (podobnie jak braciszek). Mam mało wód, mało miejsca, więc już sie raczej nie wycofa i nie odwróci :sorry2:
 
reklama
Moje maleństwo ma rzadko, za to Filip miał aż nadto. Ale czkawka jest bardzo dobrym objawem, bo świadczy że dobrze sie dziecko rozwija neurologicznie (tak mi to wytłumaczyli). Kazali sie cieszyc jak dziecko ma czkawkę :tak:
Któraś dziewczyna pytała czy mamy dzieci wstawione już w kanał. Moje maleństwo już w 28 tygodniu było (podobnie jak braciszek). Mam mało wód, mało miejsca, więc już sie raczej nie wycofa i nie odwróci :sorry2:

Hm, właśnie mała ma czkawkę:-D:-D:-DJa wiem, że jest odwrócona główką w dół tylko z badania gin...i czekam na potwierdzenie tego na usg, ale to dopiero 28 stycznia:sorry2::sorry2:

No właśnie, już się tak przyzwyczaiłam do ruchów w brzuszku, że zastanawiam się jak to jest gdy ich nie ma...i nie będzie.
 
Do góry