reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam! Dziękuje dziewczyny za miłe słowa! Przespałam sie z tym problemem. Zadzwoniłam do Urzedu Pracy jak to wygląda i okazało się ze nic mi sie nie nalezy, bo po porodzie nie jestem zdolna do pracy więc w urzedzie zarejestrować się nie moge. Ale połowe mojego "urlopu macierzynskiego" może wziąść mój mąż. Musze pogadać z moim lekarzem jak to wygląda. On jest obeznany w tych wszystkich rzeczach.
upiłabym sie heheh chyba serio mam jakis kryzs dzisiaj....
a ja bym sobie zapaliła ... ahhh ostatniego zapaliłam jak czekałam na wynik testu ciązowego.

Ewcia dzieki za rady...Jakoś to poukladamy. Tylko liczyliśmy wczoraj ile kasy potrzebujemy na rachunki itd i wyszło 3500. No i niestety brakuje nam 2000:dry: które ja dostawaje z ZUSu. Nie wiem jak to pociągniemy. 2 miesiące przezyjey bo dostaniemy z ubezpieczenia i M z pracy dostanie więc jakoś damy rade. Gorzej będzie później. Nie chcemy też żeby M rezygnował z tej pracy bo ma tam wszystkie socjalne itd w innych zakladach pracy tego nie ma już niestety. Będzie dorabiał. Pogadamy ze znajomym i jakoś to pociągniemy. :-(
Lece zrobić śniadanie. Nie mam pomysłu na obiad...:-(
młoda mamuśko trzymaj sie!!!! Kurcze w tych poradniach niektorych te baby i Ci lekarze są daremni...jeeeeeeeeeeeeeeeejku jakiego agresora dzisiaj mam:wściekła/y:
 
reklama
Patinka o papierosie to juz nawetnie wspomne!! tez rzuciilam jak wyszly 2 kreski...
Dzwonilam teraz pod inny numer do tego sklepu, odezwala sie inna babka, mowie jej o co chodzi, a ona mi na to ze nie ma mozliwosci wymiany, skoro towar byl uzywany!!!! no to do cholery jak inaczej mialam stwierdzic ze cos jest nie tak, ona twierdziv ze ja cos zle robie i dlatego ten objaw , ze mam podjechsc to mi wytłumacza jak sie to obsługuje!!! kur...przeciez jest instrukcja a ja umiem czytac!!! jak tusie nie wkur.....Patinka jak widzisz ja tez mam agresora..!!!:wściekła/y::wściekła/y:
 
właśnie Aguś my sie nie denerwujmy!! Chociaż to takie trudne. M teraz mi powiedział że ja sie o pieniądze nie mam martwić. To jest zmartwienia. Ja bede sie opiekować naszym największym Skarbem. Jejku jak ja go kocham :tak:
 
A dlaczego jesli wolno spytac?

ja podałam przykład, z tymi pneumokokami, generalnie chodzi mi o te wszystkie nowości, te szczepionki nie są całkowicie bezpieczne, i mogą prowadzić do różnych poważnych komplikacji...
Właśnie dużo teraz mówią w tv o tych 6w1 5w1 szczepionkach, że one nie są tak do końca sprawdzone itp. No nie wiem sama.. jedni lekarze polecają inni odradzają i kogo tu słuchac? Ja już zgłupiałam..ale ustaliliśy z M, że będziemy szczepic wg kalendarza szczepień:tak:

Agniesiak na tej stronie jest filmik instruktażowy Espiro GTX, właśnie go znalazłam

Espiro GTX
Już ogladam:-)
 
Dzień dobry :-)

Widzę, że znów jedna z nas wylądowała w szpitalu...

mloda_mamusia1 - trzymaj się dzielnie i wracaj do nas w dwupaku!

My kupiliśmy materac kokos-pianka-gryka. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Idę zaraz na jakieś małe zakupy, może sobie kapcie do szpitala kupię;-)

I już nie mogę doczekać się wtorku, bo mam wizytę. A dziś znów jakieś zakrwawione sny miałam:no:
 
Dzień dobry :-)

Widzę, że znów jedna z nas wylądowała w szpitalu...

mloda_mamusia1 - trzymaj się dzielnie i wracaj do nas w dwupaku!

My kupiliśmy materac kokos-pianka-gryka. Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Idę zaraz na jakieś małe zakupy, może sobie kapcie do szpitala kupię;-)

I już nie mogę doczekać się wtorku, bo mam wizytę. A dziś znów jakieś zakrwawione sny miałam:no:
Kochana ja słyszałam, że jak krew się śni to dobre wieści, dobrze to wróży. Mi sie śniło (zanim o ciązy się dowiedziałam), że poroniłam i widziałam mnóstwo krwi.. i po kilku dniach wyszedł mi pozytywny test;-):-)
 
reklama
Do góry