reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam :-)

Ja w sumie się wyspałąm tylko w plecach mnie coś łupie:no:

AGUS to hormony najpewniej , kiedyś muszą dać o sobie znać, jutro już będziesz miałą lepszy humor:tak::tak: Buźka:-)


widzicie dobrze że Młoda mamusia pojechała do szpiatala, a ten jej lekarz to normalnie....konował jakiś:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam sie i ja :))
U nas nocka w miare...tylko raz na siku jak wstawalam i chcialam sie poruszyc to tak mnie brzuch bolał ze maz musial mi pomoc wstac...no ale zrobilam siusiu i przeszło :)



Nie wiem co sie ze mna dzis dzieje... Praktycznie caly dzien przespalam. Czasem tylko wpadlam na forum poczytac. Ale po 15 jak leglam to sie obudzilam dopiero po 20. Wydaje mi sie, ze po tym Cordafenie mam takie jazdy. Glowa strasznie mnie bolala,oddychac nie moglam, zasnac nie moglam ale znowu oczu otworzyc tez nie moglam. Dopiero po godzinie meczarni jak juz lepiej oddychalam to zasnelam. Porazka jakas:wściekła/y: Na kolejna ciaze nie dam sie tak latwo namowic....

Jeszcze poczytam co pisalyscie w innych tematach i dalej ide lulu. Dobranoc zycze wszystkim:-)



ja uzywam tuszu RIMMEL SEXY CURVES jest naprawde fantastyczna i kosztuje jakies 25zl



Kochana wezmiesz antybiotyki, bedziesz ladnie lezec i sie oszczedzac to wszystko bedzie ok:-) Trzymam kciuki;-)
To posiew tyle kosztuje?? Ja zawsze skierowanie dostaje na badania to nawet nie wiem jakie sa ceny. Ostatnio tylko cukier na czczo sama sobie robilam to kosztowalo mnie to zaledwie 4zl. Myslalam ze reszta badan tez w takich niewielkich cenach.



Uff, to dobrze ze przeszlo. Najwazniejsze to nie panikowac i kontrolowac. Ale ja pewnie o tak bym pojechala na IP, bo chyba troche histeryczka jestem:zawstydzona/y:
Duzo spokoju zycze Tobie i malenstwu.:-)

Dzis jeszcze ktoras rano pytala co moze znaczyc swedzenie skory w okolicach kostek. Wiem, ze przy cholestazie ciazowej sa takie objawy, tylko ze wtedy swedziec moze nawet cale cialo. A cholestaza moze pojawiac sie od drugiej polowy ciazy i polega to na tym, ze macica uciska na watrobe, wtedy jest zastoj zolci w watrobie co wlasnie objawia sie swedzeniem skory. Nie nalezy tego bagatelizowac, bo moze doprowadzic do tragedii.
kochana normalny posiew to ok 40 zł kosztuje chyba ale ja mialam na wszystkie balkterie wiec to drogo wyszlo...na szczescie juz nie bede musiala powtarzac...

no ale jeszcze w tym miesiacu czeka mnie badanie na hiv - u nas w szpitalu robia za darmoszke:-D i HCV robila to ktoras z Was juz ?? i ile kosztowało ?? no i potem wizyta z usg 120 zl:baffled: chyba musze zrobic napad na bank:-D:-D:-D

mloda mamusia - Kochana wracaj do nas szybko!! i bardzo dobrze ze pojechalas teraz nie ma zartow
Agus27 - Mycha :-( nie smutaj sie...moze czekoladki ??tak czasem bywa..ja tez nieraz mam takie dni :(
 
A mnie się śniło że miałam cesarkę bez znieczulenia, tak na żywca i nic nie bolało:-D:-D:-D Szkoda że malutki mi się nie przyśnił:-(
 
hejjjjjjjjjjjjj,
nie zaglądałam wczoraj , bo byliśmy prawie cały dzień na zakupach dla małej, mamy juz wszystko, oprócz wózka i leżaczka, ale wózek oglądaliśmy i zamówimy na allegro jednak tego Espiro fajniutkie są:tak:
teraz też tylko sie przywitam z Wami ładnie i lecę w świat:tak:
mam nadzieje że u Was wszystko okey, bo nie dam rady teraz nadrobić
buziaki
 
reklama
hej marti jaki model espiro zamówiliście?
My też jedziemy oglądać dziś wózki:-) mam nadzieję, że nie skończy się taj jak ostatnio, wskoczyliśmy do sklepu i wyskoczyliśmy, bo Ł nie miał czasu, pokazałam mu który mi się podoba, popatrzył, pokiwał głową i tyle:baffled:
 
Do góry