reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dziewczyny jak to jest z usg, bo mi kazała po 30 tyg zrobić, miałam jechać w 32 tyg ale nie wiem co robić bo okazało się że M nie może , czy coś się stanie jak zrobię w 34 tyg a dokładnie w 2 dniu 34 tyg? Czy jest jakaś różnica ? Bo chciałabym żeby był ze mną M, ale jak muszę np. zrobić wcześniej to wolę już sama. Nie wiem czy jest jakiś termin - że np. od 30 tyg do 33, bo pamiętam że np. pierwsze trzeba było zrobić przed którymś tyg. - chyba 14 . A to ma być moje ostatnie usg a ja i tak za niego płacę więc fajnie być razem. Kurcze co robić? Wydaje mi się że nie będzie żadnego problemu ale może Wy bardziej doinformowane.
 
dziewczyny, Wy już spac idziecie, a ja zaczynam szaleć na forum :-p

młoda mamusia- w ciąży mamy nadwyrężone wszystkie organy, także oczy, więc może się wzrok pogorszyć chwilowo, ale po porodzie powinien wrócić do normy :tak:

co do szyjki- w Irlandii w ogóle nie badają ginekologicznie, więc możena przeżyć bez wiedzy na temat jej długości ;-) byłam prywatnie u polskiego gina, ale on mi nic nie powiedział...

co do malin w czasie ciąży- to ja mam na nie ochotę cały czas i je kupuję (świeże) i wcinam, i odpukać wszystko ok ze mną i dzieciem :tak:

Patinka- nie zazdroszczę sytuacji :-( nie wiem, jak jest z pracą w Pl obecnie, ale mam nadzieję, że sytuacja sie wyklaruje i bedziecie zadowoleni :sorry2:

Czarnuszka- nie dołuj się informacjami z netu na temat chorób :no: ja sama, jak poczytam, to wszystkie objawy się od razu zgadzają i już mam stresa, że umieram :dry: więc lepiej brać to na zimno... dostałaś antybiotyk i za parę dni nie będzie śladu po bakteriach :tak:

co do materaca- kupiliśmy lateksowy, bo najlepszy, ale cena owszem niemała...
 
ja kupilam kokos-gryka i sie sprawdzil - drugie dziecko tez przetrzyma :tak:

szczepionki 6w1 a nawet 5w1 sa platne, ale generlanie nie jest to jakis mega majatek wiec moim zdaniem warto (Jasia szczepilismy tymi 5w1).

Ja tez sie klade - spokojnej nocy :tak:
 
ooo, młoda mamusia w szpitalu :-( ale z drugiej strony dobrze, że sie nią zajęli!
teraz to już dokładnie widać, że jak sie samemu o siebie nie zadba, to nikt tego nie zrobi, bo przeciez nawet lekarz zlekceważył objawy :szok:
mam nadzieję, ze szybko wróci w 2paku :tak:
 
hej dziewczyny :-)

a ja znowu wieczorowa pora zagladam, bo gra Mafia pochlonela mojego Karola do granic mozliwosci.
Od 3 dni przychodzi jego brat i graja.
Dzisiaj to nawet troche i ja pogralam, bo nie mialam co robic. :-)

Karol dzwonil dzisiaj do tego faceta co ma mu prace zalatwic i w poniedzialek czekamy na telefon od goscia, ktory bezposrednio sie zajmuje przyjmowaniem :-)

Udało mi sie przekonac Karola odnosnie wozka pomaranczowego :-)
powiedziałam, ze nie mam sily szukac ponownie odpowiedniego, jezdzic, myslec itp. A w koncu pomaranczowy to ladny kolor.

Dobra spadam sie myc, jutro na USG :-)
rano pewnie jeszcze wpadne.

Bye Bye kochane :-)
 
MoniSkaBe - tylko uwazaj zeby jednak nei byl za jaskrawy an iza jasn yzeb ysie nie brudzil za latwo :tak: Choc ja tez mam ostatnio jazdy na pomaranczowy kolor, ale to przejawia sie w wybiernaiu pomaranczowych kafelek do lazienki i frontow do szafek w kuchni :-D
 
reklama
O kurde!!! to lipa koszmarna!! :(( no i co tu zrobic...mi tez by serce peklo jakbym miala isc do pracy i zostawic dzidziolka :((



Wiecie co !!:wściekła/y: moj mezunio odebral mi wyniki z tego posiewu i mam bakterie jakas napisalam gin sms-ka z wynikami i maz teraz pojechal do niej do gabinetu prywatnego bo akurat dzisiaj przyjmuje po antybiotyki , przeczytalam w internecie ze ta bakteria powoduje poronienia albo przedwczesne pekniecie pecherza plodowego!!:szok::szok::szok: prawie dostalam zawalu jak to przeczytałam..:szok::szok::szok: teraz to dopiero sie boje!! ciekawe ile bedzie trwalo leczenie:-( potem pewnie zas ten posiew za 115 zł :( zbakrutuje...ale najbardziej mnie martwi moj maluszek :(

Kochana antybiotyk na pewno pomoże!! I po bakterii nie będzie śladu :)

Hej kochane :) Napędziłam Wam i sobie stracha. Ale zadzwoniłam do mojego gina i kazał mi wziąść no-spe i poleżec i jak by nie przeszło w ciagu 2 godzin to miałam jechać na IP. Ale na szczęście wszystko ustało. Teraz czuję się dobrze :) Uff, a już myślałam że Olivcia się już zaczyna pchać na świat.

Dobrze, że był to fałszywy alarm :)

peperka te szczepienie 6 w 1 jest platne????????

Tak jest płatne, około 120 zł, braliśmy je dla Dawida, ale teraz będę brała normalne.

Dobrze, że zajęli się młodą mamusią, w szpitalu będzie pod obserwacją, trzymamy kciuki aby szybko do nas wróciła!!


Uciekam, jutro z samego rana jedziemy na wizytę :) zobaczymy w końcu ile nasza córeczka waży.

Miłej nocki.
 
Do góry