reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Chyba jak pojde sie tam zapisac :)) za 3 tg to zpytam raz jeszcze :))
Czarnuszka u ciebie wszystko ok ? dajesz rade bo costam czytalam ze mieli cie polozyc do szpitala dobrze ze do tego nie doszlo :)) jak sie czujesz ??
I nasza rybka kochana dzielna kobitka walczy mocno :))

Mi moja polozna powiedziala ze aby do 37 tc i wtedy ciaza jest donoszona :)) a gin ex gin mowil 34 tc ? zwaroiwac idzie :))
 
reklama
Chyba jak pojde sie tam zapisac :)) za 3 tg to zpytam raz jeszcze :))
Czarnuszka u ciebie wszystko ok ? dajesz rade bo costam czytalam ze mieli cie polozyc do szpitala dobrze ze do tego nie doszlo :)) jak sie czujesz ??
I nasza rybka kochana dzielna kobitka walczy mocno :))

Mi moja polozna powiedziala ze aby do 37 tc i wtedy ciaza jest donoszona :)) a gin ex gin mowil 34 tc ? zwaroiwac idzie :))

Donoszone jest po skończeniu 37 tc i wtedy też mówi się, że urodzone w terminie. W 34 tc jest nadal wcześniakiem, ale spada ryzyko wielu komplikacji.
 
MABORKA RAZ JESZCZE GRATULACJE
Jejku bidulko ile ty przeszlas ale teraz bedzie ci wynagrodzone i jak tylko maly dojdzie do siebie wrocicie wszyscy szczesliwie do domku :))
Poczytalam tak przelotnie tyle tego jest ze nie dam rady nawet jak bym chciala wiedziec co u kazdej z was osobna bo co przeczytam to zaraz zapominam :(
Ale mam nadzieje ze wszystko ok .

Jejku az strach sie bac i normalnie szok ze juz jedna Marcoweczka jest MAMA :))
Jasne fajnie juz maza soba ale co przeszla to jedna ona wie bidulka .
Torbe juz wczoraj kupilam i spakowalam mam juz wszystko i jakby sie cos dzialo jestem gotowa chyba gotowa ,bac sie zaczynam :)
Dziewczyny trzeba tez pampersy i chusteczki dla dziecka brc ze soba do szpitala czytam daja ?
Ile biezecie ciuszkow dla malenstwa ?

U mnie w szpitalu dla dziecka potrzebne są tylko chusteczki i pampersy, chyba że okaże się, że ma ono uczulenie na detergenty szpitalne, to wtedy każą przynosić własne ubranka. Jeśli nie to własne ubranka dopiero na wypis:tak::tak:
 
Hello to ja!!!!Ale mniałam noc,normalnie nie mogłam zasnąc,szlam spać o 22,bo byłam senna,a jak sie połozyłam to do 1 nie mogłam usnąć.Trzy razy kibelek wszystko mnie bolało mały grasował w brzuszku i na dodatek uciskał mnie na dole i kuło mnie,a dzisiaj mnie spojenie łonowe boli i chodze jak kaczka,a czeka mnie dzisiaj kolęda.Moja siostra mówiła,ze powodem obnizania brzuszka jest to że synuś uciska na szyjke,mam nadzieje,że do głowy mu nie przyjdzie myśl wyjscia wczesniej:no:Musze jeszcze pokupować pare rzeczy dla Bartusia.

A może powodem obniżenia brzuszka jest fakt, że dzidzia ułożyła się główką w dół? Ja mam przynajmniej taką nadzieję :tak: bo mój Franek juz tak jest od zeszłego tygodnia ułożony, a jestem dopiero w 29 tygodniu:confused:
 
Gosia, odradzam cc. Całą sobą odradzam.

Baby "przystosowane" do naturalnego rozwiązania. A z anegdotek położnych: lekarze tak szwy w prezencie zakładają, że potem jest nawet ... ciaśniej i mąż zadowolony ;-)
 
Chyba jak pojde sie tam zapisac :)) za 3 tg to zpytam raz jeszcze :))
Czarnuszka u ciebie wszystko ok ? dajesz rade bo costam czytalam ze mieli cie polozyc do szpitala dobrze ze do tego nie doszlo :)) jak sie czujesz ??
I nasza rybka kochana dzielna kobitka walczy mocno :))

Mi moja polozna powiedziala ze aby do 37 tc i wtedy ciaza jest donoszona :)) a gin ex gin mowil 34 tc ? zwaroiwac idzie :))
tak tak mialam lezec w szpitalu bo szyja skrocona no ale na szczescie leze w domku...tylko czasami mi sie to nie udaje bo Sebus...:cool: mi lekarka powiedziala ze do 34 tygodnia rozwiajaja sie plucka i po 34 tygodniu nie ma ryzyka ze cos teges sie stanie....wiec ja musze do 34 tygodnia lezec minimum.... :) a to jeszcze 4 tygodnie :(( kurde jak juz bym chciala chociaz 32 byc :(

Rybke to ja normalnie podziwiam...od poczatku ciazy i dotrwała juz tak dlugo...zreszta Patinka to samo bez szyjki a daje rade...:szok:
 
Misia- to imi sie przyda Twoja informacja co wziąść. Bo się zastanawiałam. A idziesz się tam wcześniej umówić / zapisac czy nie? Bo nie wiem co robić?

Udało mi sie szybko pozalatwiać sprawy - jak nigdy . A za 2 h jadę do gin. Jeju jak mi sie nie chce . Najgorze że tyle muszę telepać się busem . A te jeżdża jak szalone nieraz.
Ale samej 40 km samochodem to też mi sięnie uśmiecha w taką pogodę :-(.
 
A może powodem obniżenia brzuszka jest fakt, że dzidzia ułożyła się główką w dół? Ja mam przynajmniej taką nadzieję :tak: bo mój Franek juz tak jest od zeszłego tygodnia ułożony, a jestem dopiero w 29 tygodniu:confused:

Tak:tak: mój też jest już ułożony główka w dół,mam nadzieje,że to jest przyczyna obnizenia brzuszka!!!
 
reklama
A zapomniałam:wściekła/y:, a to mi się często zdarza ostatnio. Nawet nieraz nie pamiętam czy np. jadłam kolacje czy nie :szok:

Gosia - jak ja Ci zazdroszczę , jak ja bym chciała SN . Dopiero za tydzień usg - może się coś dowiem. Ale strasznie się boję cc:szok:.
 
Do góry