reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

daria a jak po cordafenie się czujesz i ile bierzesz??? bo mi ciśnienie na łeb na szyje leciało 70/30 i 150tętno
co do szyjki to moja też sie po 25 tygodniu wydłużyła ale teraz jej nie ma:no::no::no:

co do białka w moczu to nic dobrego radzę szybko do gina gnać:tak::tak::tak:

a co do opadniętego brzuszka to mi od świąt bardzo się obniżył ale mały też jest bardzo nisko więc to dlatego
 
reklama
Maborka ciarki przeszly mi po plecach...Tak bardzo Ci współczuje tych przeżyć...Teraz mam wielką nadzieję ze Wasz malutki Szymonek będzie dzielnie walczył...a Ty bądz silna...dla Niego..Wasz mały Jaś czuwa nad Wami...Trzymajcie sie. Bede pamiętała w modlitwie o Was..

PATINKA

a ty się dobrze czujesz skoro na zakupy się wybierasz:tak::tak::tak: uważaj na siebie:tak::tak::tak:

wiem że drugie miejsce na podium kusi ale uważaj:-D:-D:-D:-D
Kochana Rybko nie marzy mi sie podium:-) Dzisiaj sobie nawet pomyślałam że kto wie...może my nawet po odstawieniu dotrwamy do samego końca a wyprzedzą nas wszystkie "bez problemowe" mamuśki hehe oczywiście nikomu nie życze!!!!żeby była jasność ;-);-);-)

A dzis w nocy napewno spac nie bede.... Jutro o 18.30 mam zabieg... Jakis czas temu na twarzy wyskoczyla mi taka czerwona kuleczka. Gin kazal mi isc z tym do onkologa, no i tydzien temu poszlam. Jutro bedzie mi to wycinal i sie od razu dowiem co to jest. Jak na jego oko to naczyniak albo jakis ziarniniak. Stracha mam ogromnego, zoladek mnie boli, mam koszmary. Martwie sie strasznie.

Jak sie okaze ze to jakis nowotwor to ja nie wiem co zrobie...



Kochana powiem Ci tak...ja też miałam usuwaną zmianę na onkologii w Gliwicach..brrr okropne miejsce. Po badaniu jak przyszlam po karte z rozpoznaniem itd miałam napisane ROZPOZNANIE: NOWOTWÓR NIEZŁOŚLIWY. I siadlam w tym gabinecie jakbym ducha zobaczyła. Lekarz wyjaśnil że każdą nową zmianę tak nazywaja. Więc jeśli u Ciebie też będzie tak pisać to SPOKOJNIE ;-);-) Daj znać jak już będziesz po:tak: Powodzenia!!

Aguś zakupy udane jak najbardziej!! Ale o tym na odpowiednim wątku hihi ;-) Musiałam sie ruszyć chociaż na chwilke z domu. I od razu będzie mi sie lepiej spalo. mój lekarz mówił ze mam teraz prowadzić oszczędny tryb zycia. Nie sprzątać itd. tylko na malutkie zakypu itd wiec luzik. Zobaczymy jutro czy coś sie zmieniło.
 
Słuchajcie Dziewuszki spadam na Barwy szczescia :) potem M jak Milosc i spac bo dzisiejszy dzien mnie wymęczył strasssssszzzzznieeeee



Milkshake - z tego co widze co piszesz to znaczy ze mieszkasz blisko szpitala w Gl ??
daria a jak po cordafenie się czujesz i ile bierzesz??? bo mi ciśnienie na łeb na szyje leciało 70/30 i 150tętno
co do szyjki to moja też sie po 25 tygodniu wydłużyła ale teraz jej nie ma:no::no::no:

co do białka w moczu to nic dobrego radzę szybko do gina gnać:tak::tak::tak:

a co do opadniętego brzuszka to mi od świąt bardzo się obniżył ale mały też jest bardzo nisko więc to dlatego
- :szok: czyli to ze mi sie wydluzyla te 4 mm to nie znaczy ze nie moze sie potem pogorszyc?? ożesz mnie teraz nastraszyłas...

Buziam Was mocno moje kochane i trzymajcie sie mocno!!! w dwupaku :):-)
Dobranoc i slodkich snów zycze
 
tak Czarnuszka mieszkam dosć niedaleko, kiedyś mieszkałam tak blisko, że gdyby nie blok to bym widziała rodzące kobiety ;-):-D

kurde oglądam :"na wspólnej" a tam poprostu ofen reklama Bebiko!! :-D:-D
 
Wysłałam Ł po pojemnik na mocz i jutro sobie powtórzę badanie, tylko tym razem się podmyję przed nasiusianiem i wyparzę pojemnik. Nie chciało mi się z rana lecieć pod prysznic i teraz mam nauczkę. Nawet jeśli wyjdzie mi znowu białko, to przynajmniej będę wiedziała, że wynik jest miarodajny.
 

Ale tempo pisania:-):-):-)
MABORKA
- ogromne gratulacje!!!!
Trzymajcie się cieplutko. Miejcie wiarę, że wszystko będzie dobrze. Życzę Wam tego z całego serca:-)

Czarnuszka - dobrze , że u Was lepiej . Odpoczywaj dużo i uważaj na Was:-)

Nadia witamy:-)
 
Szyjka wydluzyla mi sie po niecalych 2 tygodniach. Ale najpierw lezalam w szpitalu pod pompa 2 dnia i pozniej 2 na Cordafenie i dopiero wtedy mnie wypuscili. Ale mam absolutny zakaz chodzenia. Koniecznie dowiedz sie ile masz tej szyjki, moze to bardziej zmotywuje Cie do lezenia:-p Tylko sie nie obraz;-) Ja wiem po sobie, ze w domu to lazilam ile wlezie,bo wysiedziec nie moglam. Dopiero jak mnie lekarz nastraszyl to "leze z nogami do gory":tak: Nadal nie jest super, bo nadal jest miekka ale juz sie tak nie boje. Skoro sa rezultaty to lezec bede ile wlezie:-)


Hahhaha i zapomnialam napisac, ze moje kochanie to na kawalerskim wieczorze byl w Bydgoszczy u kolegi. Cala sobote i pol niedzieli mialam spokoj w brzuszku, tylko czasem takie lekkie dotkniecie az sie juz zaczelam niepokoic o mojego bejbusia. Ale ale... w niedziele popoludniu wchodzi Krzysiek i zaczyna opowiadac a dzidzia tak zaczyna kopac ze szok :shocked2: az caly brzuch mi skakal. Chyba z tatusiem chciala sie przywitac:-)

Siedze i szukam o naczyniakach, ziarniakach czy tam ziarniniakach, glupia blondynka strasze sie sama, i po co:confused:



Ja leżę ile mogę w ciągu dnia to wcale nie siedzę tylko leże na lewym boku:tak: A obiad to robię doskoku jak idę siuisu to wstawiam ziemniaki kub coś tam gotuje się ok 30min idę znowu i nakładam jedynie warzywa troche trwają ok 10min ale muszę:sorry2: Bo mieszkam sama z mężem od rana do 18 mąż w pracy:wściekła/y: Mi gin powiedział,że do łazienki i po jedzenie mogę wstawać ale mnie nie straszył:szok: Wystarczyło,że sama poczytałam na necie i w grudniu miałam kryzys bo tydzień ryczałam,że nie donoszę ale już jest styczeń więc jest ok:tak: Jeszcze znalazłam te forum to już wogóle czas dzisiaj mi szybciej minął i nawet zapomniałam,że leże;-)
 
Wysłałam Ł po pojemnik na mocz i jutro sobie powtórzę badanie, tylko tym razem się podmyję przed nasiusianiem i wyparzę pojemnik. Nie chciało mi się z rana lecieć pod prysznic i teraz mam nauczkę. Nawet jeśli wyjdzie mi znowu białko, to przynajmniej będę wiedziała, że wynik jest miarodajny.
Ważne żebyś się podmyła bo ja tego ostatnio nie zrobiłam i wyszły mi jakieś leukocyty erytocyty powyżej normy:no:Jak powtórzyłam dzisiaj rano i zadzwoniłam to okazało się,że jest ok;-)
 
reklama
Do góry