reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
ja nie twierdzę że nie ale to jest wpisane w ich zawód muszą byc ludzcy i okazać choć odrobinę człowieczeństwa

ja w pracy z dzieciakami niepełnosprawnymi jakbym miała takie podejście to by mnie wywalili a takiego doktorka nikt nie ruszy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mi przy pierwszym dziecku lekarz powiedział tam już nic nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie że serduszko nie bije czy dziecko zmarło tam już nic nie ma!!!

a jak przez miesiąc krwawiłam bo nie wyłyżeczkowali mi łożyska to mi powiedziała pani dr z tego samego szpitala że nie trzeba było się gzić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
to nie jest normalne wybacz praca pracą ale lekarze niektórzy (i oby było ich jak najmniej) mają się za BOGÓW bo mają cię w garści
bo wiedzą że dla zdrowia swojego czy dziecka zrobisz wiele

wydaje mi sie ze jednak takie podejscie jak wyzej przez ciebie opisane to tez nie jest stadart na szczescie...ja poniekad rozumiem ich chlodne podjscie, bez emocji..na kazdym kroku od poczatku akademii medycznej powtarzaja im aby zawzse pamietali ze nie mozna sie angzowac osobiscie. Niestety niektorzy nie wiedza gdzie lezy granica po prostu taktu, szacunku do człowieka:no::no:

Ciesze sie na wszystkie dobre wiadomości które dzisiaj umieściłyście na forum;-) GRatulacje dla Maborki i jednoczesnie wiele wiele zdrowia i sił dla was oboje! Dobrze tez ze Czarnuszka u Ciebie lepiej, oby takie wiadomości przychodziły juz do konca dla kazdej z nas:tak:
 
Ło bosze mnie nie ma a tyle się dzieje.

Maborka trzymaj się babo, musi byc dobrze!

czarnuszka dobrze że Cie nie zatrzymali, teraz lez na dupsku i nic nie rób! tak sie zastanawiam czy posiew z szyjki jest refundowany?

nadia witam :)
 
mcgosia postaram sie nie zajechac mojego małża :-D ja to tylko teraz pilnuje zeby za duzo alko nie pil tzn piwa no i zeby siena noc do spania nie ubieral w dresy bo mu marudze z emoje jajeczka przegrzewa :-D:-D
 
reklama
Do góry