reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Patitka - to trzymamy kciuki. Jeszcze poczekajcie troszkę:sorry2:
moniSkaBe - mnie się średnio podobały wizyty. ja wole w domu jak mnie odwiedzają niż w szpitalu

Ja byłam u gin wczoraj i powiedziała że jak dla niej to jest wystarczająca ilość wód. No i że ona tam dziewczyny nie widzi, ale oni to mają kiepski sprzęt więc może i jest. No ale jej powiedziałam, że ja to się nie nastawiam, byle by zdrowe było. No to powiedział ze jak na widoki usg to wszytko ok :sorry2:
Idę czytać dalej bo jeszcze wcześniejszych nie przeczytałam stron
 
reklama
Pospałam troche i czuje sie troszke lepiej. Dzwoniłam do szpitala na izbe przyjęć i mi babka powiedziała że nie koniecznie musi być to coś groźnego jeśli mały sie rusza itd ale jesli przyjde do nich to mnie zostawią. Jeśłi jutro nie będzie lepiej to sie pakuje i ide na taxi i to pierdziele. POleze tydzien i moze mi ten fenoterol włączą. Zobaczymy. Coś czuje że wielki dzień jest bliżej niż myślałam. Moja mama tez dzisiaj na mnie spojrzała i powiedziała ze źle wyglądam. Po Nowym Roku kupujemy wózek i łożeczko i kosmetyki musze dokupić. Na teraz jakby coś to mam. Jutro naszykuje dla M rzeczy dla maluszka bo już mam poprane jakby coś sie miało dziać i zobaczymy. Brzuch mam teraz miękki ale martwi mnie to że prawa strona mnie boli i ruchy Franka bolą jak nigdy. Eh poczekam do rana albo jak w nocy sie bóle nasilą to jedziemy. Jakby coś to szczęśliwego Nowego Roku!! Pełnego uśmiechniętych buzi naszych Maleństwa i jak najmniej trosk i kłopotów!!;-)


patinka
bądź dzielna;-)
mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku

aaaa... !!!! dziewczyny mam siare... i to z obu piersi !! z prawej wiecej...
tylko myslalam, ze bedzie bardziej przezroczysta ta wydzielina, a u mnie jest to mocny zolty czasami przechodzacy w pomarancz..
jestem zszokowana. :-D

no to gratulacje:-D:-D:-D
 
Witam mamuśki miałam dzisiaj koszmarną noc :-( przez to dzisiejsze usg kontrolne nie mogłam całą noc spać a jak już usnełam to śniły mi się takie koszmary o mojej dzidzi że budziłam się mokra :szok:
No i mój biedny mąż :-) dosłownie zaczynam mu współczuć bo chyba sama z sobą nie wyrabiam :-D a jemu obrywa się co chwila o byle co, no ale jak mnie nosi to czepiam się wszystkiego :tak:
Za 2 godz usg, stres, stres i jeszcze raz stres buuuuu:no:
Jeszcze wychodze rano na dwór psiaka wypuścić a tu tak nas przysypało że psiak prawie w zaspie utknoł :-)
Oki spadam się szykować bo w końcu się spóźnie jak będe tak się zbierała. Miłego dzionka, odezwe się później.
 
hej dziewuszki :-)

do Pauli hmm.. raczej nie pojedziemy. Chociaz ona niby mowi, zebysmy przyjechali. Ale tak glupio bedzie, ze my pojedziemy, a za 3 miesiace jakby ona chciala przyjechac to ja powiem spadajcie nie mam sily.

moje lozeczko idzie juz 3 dni kurierem i dzisiaj bedziemy dzwonic. No do cholery to niepodobne. Jeszcze sprzedawca sie nie odzywa na maila, czy w ogole je wyslal. :dry:
 
Witam:)
mrozik no to dobrze że z wodami okej
patinka trzymam kciuki, moja dzidzia też baaardzo się rozpycha ze aż boli, czasami jak wypchnie pupę lub głowę , to po jednej stronie mam taką kulkę, a po drugiej płasko
Ja też ostatnio jestem strasznie nerwowa, zawsze byłam, ale teraz to wiedźma się ze mnie zrobiła. Czasami wspólczuje mojemu M:) Ma anielską cierpliwość
A, chciałąm wszystkim życzyć Sczęśliwego Nowego Roku i wytrwania w dwupaku przynajmniej do połowy lutego:)
 
Witajcie Sylwestowo :)

Poszlismy pozno lulu bo M wrocil dopiero o 1 z pracy a jakos jestem wyspana :)
Pijemy kawe spadamy pod prysznic i na zakupy .
Na 17.30 idziemy do kina :) M cos wymyslil ,potem cos zjesc i M na Ginessa :))

Samego Sylwka w domku i z okna na gorze tez widac cale miasto takze bedziemy podziwiac ja myslalam ze pojdziemy na most ale M mowi ze nie trzeba bo bedzie masa pijanych i jeszcze ktos mnie pchnie lub nie chcacy sturchnie i nie potrzeba .Moze i racja
Kupie sobie szampona dla dzieci i ZDROWIE 2010 :)
Wow jutro juz styczen dzien za dniem do przodu jupiiiiiiii :))


ZYCZE WAM WSZYSTKIM SZCZESLIWEGO ,SPOKOJNEGO , LEPSZEGO OD 2009 ROKU .
ZDROWIA ,RADOSCI ,MILOSCI I ZEBYSMY WSZYSTKIE WYTRWALY DO KONCA I ZOSTALY NAGRODZONE TRZYMAJAC JUZ NIE DLUGO NASZE MALENSTWA NA REKACH :))

Brzuszki milego dnia i udanej szampanskiej zabawy :)
 
Witam mamuśki miałam dzisiaj koszmarną noc :-( przez to dzisiejsze usg kontrolne nie mogłam całą noc spać a jak już usnełam to śniły mi się takie koszmary o mojej dzidzi że budziłam się mokra :szok:
No i mój biedny mąż :-) dosłownie zaczynam mu współczuć bo chyba sama z sobą nie wyrabiam :-D a jemu obrywa się co chwila o byle co, no ale jak mnie nosi to czepiam się wszystkiego :tak:
Za 2 godz usg, stres, stres i jeszcze raz stres buuuuu:no:
Jeszcze wychodze rano na dwór psiaka wypuścić a tu tak nas przysypało że psiak prawie w zaspie utknoł :-)
Oki spadam się szykować bo w końcu się spóźnie jak będe tak się zbierała. Miłego dzionka, odezwe się później.
- trzymam kciuki za USG :)
 
hej.
Gabrysia 10 pkt, 3 kg wagi i 52 dluga :-)
ale nadal nic wiecej nie wiemy.
Paulina wypis ma na 1 stycznia. Zastanawiam sie czy jutro do niej jechac czy dac spokoj. Niech odpoczywa. W sumie to nie wiem czy bym chciala, zeby mi sie dzien po porodzie goscie zwalali do szpitala. :confused:


aaaa... !!!! dziewczyny mam siare... i to z obu piersi !! z prawej wiecej...
tylko myslalam, ze bedzie bardziej przezroczysta ta wydzielina, a u mnie jest to mocny zolty czasami przechodzacy w pomarancz..
jestem zszokowana. :-D

Pozazdrościć jej - ma już to za sobą i śliczną córeczkę zapewne. Teraz pewnie zbiera siły:tak::tak:i nie myśli o żadnych wizytach
To widać, że może się ona pojawić w każdym czasie - u mnie jeszcze nie ma, ale poczekamy zobaczymy;-)

patinka bądź dzielna;-)
mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku

Moni27 natychmiast daj znać, jak po usg;-);-) Mam nadzieję, że rewelacyjnie
 
reklama
hello,hello
przyszedł mi dzis materacyk do łóżeczka,ale ciuszki jeszcze nie:-(kurcze a zamówiłam je wcześniej niż materac:sorry2:
moni -3mam kciuki i daj znac jak po USG
patinka-uważaj na siebie i odpoczywaj, gdyby oś się działo, jedz na izbe, tam sie zajmą Wami, a Ty będziesz spokojniesza
 
Do góry