reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kapciuszek nie zmartwiaj sie juz tak, na pewno to ciąża. Intensywność kreski zależy od stężenia hormonu w moczu, ale jeśli często chodziłaś w nocy to może ten "ranny"mocz nie był juz tak gęsty.Ja sama też miałam bzika na punkcie testów.mój partner się juz śmiał,że aptekę wykupię.Dla pewności zrobiłam sobie betaHCG i juz byłam pewna;)Tobie radzę to samo.Udanej wizyty u lekarza w środę.;)

Agama z tego, co słyszałam to migdały pomagają lub wypicie rano po przebudzeniu wode z kilkoma kroplami soku z cytryny.Ale na pewno dla każdego coś innego będzie dobre;)pozdrawiam buźka
 
reklama
Nam test wyszedł pozytywnie i zobaczyłam dwie upragnione od miesięcy kreseczki. :-)
@ powinna przyjść już 19 czerwca, ale jej nie było. Bardzo się zdziwiłam bo mam w miarę regularną @. Ciągle nie przychodziła, więc postanowiłam zrobić test... i doznałam głębokiego szoku bo pojawiły się dwie grube kreseczki. Tydzień temu byłam z wizytą u mamy (jest ginekologiem) i potwierdziła moją ciąże... :-):-)
Tak bardzo staraliśmy się o dzidzię i już byłam smutna że dane nam błogosławieństwo od rodziców nie będzie dane się "spełnić". Od roku staramy się o malucha, a 08 poroniłam (6 tydzień). :-(
Mdłości mam codziennie i wcinam dużo marchewki. :-)
A moja mama i teściowa dostały takiego szału na punkcie malucha, że już biorę się za pomysły na urządzenie pokoju kruszyny, nie powiem bardzo się cieszę, że przyjęły to tak a nie inaczej. :)
Do pracy już nie chodzę (stoję za kasą w odzieżowym i szefowa jest taka że nawet usiąść nie można... :crazy: )
Mąż jest bardzo opiekuńczy: ciągle głaszcze mnie po brzuszku i pyta czy czegoś nie podać. Nieraz nawet "rozmawia" z kruszynką, a jak oglądamy telewizje to też do brzucha gada i tłumaczy że "ludzie płacą za kablówkę a nie dają mu spokojnie obejrzeć tylko ciągle reklamy" :-D :-)
No i z tego co mi wyliczył kalkulator na BabyBoom i z moich własnych obliczeń termin wychodzi na 26 marca 2010 :-):-):-)

pozdrawiam,
MamaNaMedal ;-)
 
Gratulujemy!! I witamy nową marcóweczkę :)
Ja wczoraj do popołudnia miałam okropne samopoczucie, straszne mdłości, nic nie dałam rady robić, miejmy nadzieję, że dziś będzie lepiej. Po za tym śniło mi się moje maleństwo, że urodziłam córeczkę, która była śliczna i zdrowa :) Jak u was samopoczucie?
 
Hej hej .
U mnie super samopoczucie wczoraj robilismy grila i sie objadałam jak ..... a taka byłam głodna ze surowe chciałam jesc....cere mam od kilku dni nieskazitelna zero czegokolwiek....wiec mysle ze bedzie synus...:)

MamaNaMedal
- witaj kochana i gratuluje serdecznie.... u mnie niestety tak nie jest z mamami :( tesciowa jak zaszlam w ciaze z pierwszym synem to byla obrazona...:/ a teraz jeszcze niewie a moja mama siee bardzooooo ucieszyla tylko ze mieszka 300km ode mnie :( takze do pocieszenia i radosci procz meza mam jedynie kolezanki :) Fajnie miec mame ginekologa. Bedziesz pod stalą opieką. Zycze szczesliwego rozwiązania w terminie :* i pięknego dzidziusia :*
 
Oj widzę, ze w weekend jakos przystopowałyście z pisaniem;-)

MamaNaMedal, witamy, witamy:-D

Sivila dziękuję za odpowiedz, to ja pytałam:tak:
 
Witam,dziś rano zobaczyłam 2 kreseczki:tak: i bardzo się z mężem cieszymy,bo niezły prezent na ur. i im. mu zrobiłam:-D.
I mam problem z ustaleniem daty porodu:-( i nie wiem czy na marzec czy na kwiecień się załapię:baffled:,bo miałam zaburzenia @ związane z Depo Proverą:wściekła/y::angry:.14 maja miałam coś na podobę @ (było to 1 raz po prawie roku od ostatniego zastrzyku) 29 czerwca robiłam test i wyszedł negatywnie:tak:.Staranka były co weekend jak mąż z pracy zjeżdżał:-p.
Do lekarza jeszcze za wcześnie a z objawów to mam tkliwe piersi,często latam siku i twardy brzuszek.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki.
 
reklama
Do góry