reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
RYBKA hurra super :) trzymaj sie i bedzie dobrze :)

moniazuber wiem ze zdaza sie w maja rozny asortyment w ikkei :) my jezdzimy do Holandi bo tam maja inne i o wiele tansze niz w niemczech :)
A upatrzylam sobie to :) bo szafe juz mamy :) normalnie chcialam komode z przewijakiem ale znalazlam to :)
lozeczko 35 euro
przewijak 25 euro :)

to lozeczko w niemczech kosztuje 39 a to samo w Holandi 35 :)
a to ten przewijak :)
 
w nastepny czwartek beda juz pieniazki dla malej i jedziemy kupic te rzeczy do ikkei :) moze znajde jeszcze jakas fajna firanke i dekoracje :)

a dzisiaj juz po pracy i teraz w domku tutaj z wami popijam goraca czekolade ,przyszla tesciowa i razem z M smaza jakies miesko :) bedzie jedzonko :)

Witam nowe kolezanki :)
 
ale smaza i jaki zapach mi tu z kuchni leci az mala kopac zaczela :-D chyba poczula jedzonko :)

Dzisiaj rano tak o 6 jak wstalam na siusiu zaczela mnie kopac i dlugo nie moglam zasnac :))
Ale fajowo jak tam sie tam porusza i buszuje :)
 
witajcie
ja tak szybko jutro opiszę szczegóły bo jestem padnięta cały dzień spędzilam po za domem
moja corka okazała się synem hi hi, normalnie śmiałam się,ze za miesiąc będą dwa chłopaki, także śmiesznie jest szczegóły jutro
miłego wieczoru
 
Cześć Kobietki:)
Troche mi zajęło nadrabianie zaległości:-)
Witam nowe marcóweczki!! Jak fajnie że nas coraz więcej!!:tak:
Ja wczoraj pojechałam do mojego lekarza. No i mam brać na noc Relanium. Wczoraj wzięłam popołudniu. M był w pracy cały dzień więc po lekarzu poszłam do rodziców bo mieszkaja na tym samym osiedlu, gdzie on przyjmuje. Zjadłam obiad i wziełam tabletke. Kobity ale odjazd miałam hehe:laugh2: poszłam spać. Zachciało mi się siku i mama mnie prowadziła bo bym nie zaszła. Ale objawy ustąpiły. Brzuch mięciutki. Powiedział mi że szyjka jest zamknieta i lekko skrócona ale tak samo jak ostatnio. Miałam już lekkie skórcze. Teraz leze i śpie cały czas. A i powiedzial że następnym krokiem będzie już izoptin bo ja mam zaburzenia rytmu serca i tylko ten wchodzi w gre.:sorry:
Byłam dzisiaj tez u kardiologa i mam parę tych zaburzeń ale spoko. Nie ma przeciwskazań do SN. I To jest najważniejsze!! Jeszcze Holter EKG czeka mnie w styczniu i pod koniec lutego. ;-)
Te moje skórcze były prawdopodobnie spowodowane nadmiernym stresem:eek:Więc powiedziałam już M że odcinam się na czas ciązy od wszystkiego co dzieje się z jego rodziną. Bo kurde zwariować można. :eek:
Dzisiaj pije cole. Tak mnie wzięło!! Nie mogłam się powstrzymać. A banany jem i jem bo mają przeciez potas, który jest nam potrzebny:)
Izuś ja też dwa dni temu miałam na staniku plamke. Hehe aż się wzruszyłam.:happy: Też miałam tylko z jednej piersi. Kurcze jak fajnie hehe
Gosia...gratuluje.:-):-):-):-) Ale super!! My się wybieramy w grudniu na usg 3d i ciekawe czy potwierdzi się mężczyzna
Candy uciekaj od tego fagasa!!!!:eek: Jedz do rodziców bo tam Ty i Twoje maleństwo będziecie bezpieczni!
Rybka cieszę się bardzo że jesteś już w domku! Uważaj na siebie teraz!!:tak:
 
reklama
Jestem,byłam dzisiaj u siostry na kawce jak pisałam.A teraz chwilke z Wami,synus akurat kopie,super uczucie.Co do glukozy musiałam byc na czco i płaciłam 9zł 50g,bo też chodze do gin prywatnie.Ale sie dzisiaj najadłam słodkiego mniam.
 
Do góry