reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A i robiła może któraś z was ten test obciążenia glukozą płatnie?? Bo ja sie właśnie zastanwaim ile może kosztować. Czy to tyle samo, co glukoza na czczo, czyli jakieś 8 zeta, czy więcej..
 
reklama
Ale się nowych marcóweczek posypało nam:-) Super..prawdziewe BABYBOOM:-D
Nie mam pomysłu na wieczór..czekam na męża bedzie o 22 :-( Prezenty pozamawiane już w wiekszości ..allegro, n-k przebuszowałam więc jestem z powrotem z Wami:tak:
 
marti dziekuje za pomoc i za wiadomosc i za wszystko !!!! wiedziałam ze kurde nie zrobili wszystko co bylo w ich mocy ze nie podali mi niczego wiedzialam poprostu wiedzialam bo nie moglo tak byc zeby oni zostawili mnie tak samej sobie do nastepnego dnia. teraz musze tylko znalezc jakas fundacje ktora pomaga takim osoba... a i jak pojde do mojego lekarza to mu poprostu wygarne i opowiem co oni ze mna zrobili... tak zeby wiedzial na przyszlosc... dziekuje kochana jeszcze raz
 
A i robiła może któraś z was ten test obciążenia glukozą płatnie?? Bo ja sie właśnie zastanwaim ile może kosztować. Czy to tyle samo, co glukoza na czczo, czyli jakieś 8 zeta, czy więcej..

Ja też robiłam płatnie i też nie musiałam kupowac glikozy, a zapłaciłam 10 zł (za 75g)
 
A wy wszystkie juz po tej glukozie a ja jeszcze nie mialam.Moze mnie ominie:D

A ja jutro w koncu do fryzjera.Mam ochote na male szalenstwo z wlosami!
 
reklama
moniskabe ja też muszę zrobić przed 10 grudnia bo mam wtedy wizytę:tak: U mnie w laboratorium nie dają glukozy, sama mussiałam sobie kupić (już wczoraj kupiłam i czeka aż wkońcu się zdecyduję ją wypić), ale zapomniałam się spytać ile będzie kosztowało badanie. Ale z tego co piszecie, to będzie to kwestia kliku złotych. Pytam sie o cenę, bo ostatnio robiłam TSH za które zapłaciłam 25zł a plus dotego mocz i morfologia to 42zł wydałam:eek:

i jeszcze jedno pytanko: w jakiej ilości wody trzeba rozpuścić 50g glukozy??
 
Do góry