reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Noooo torba juz prawie spakowana....jeszcze drobne rzeczy ale to musze czekac az mlody wstanie bo u niego w pokoju sa....i wiecie co ....strasznie duzo tego wyszlo...cała jedna torba no i nie obejdzie sie bez reklamowki na podpaski poorodowe, pamersy i chusteczki nawilzane bo juz mi sie do torby za cholere nie zmieszcza...:confused: no ale wzielam tez duzo bo 3 koszule nocne i jeden dres ciuszki dla dzidzi 3xspioszki, kaftaniki, czapeczke, skarpetki, no i na wyjscie ciuszki tez wzielam, reczniki dla siebie jeden dla dzidzi kosmetyki kapcie no wszystko co trzeba i jedena torba nie starczyla ...hmnnn.....



To jesteś w jeszcze lepszej sytuacji:tak: Ja jakbym mogła to chodziłabym co 3-4dni na wizytę:szok:
- ja tak samo...tylko wiesz ja moze dlatego ze juz jedno dziecko niedawno rodzilam i moj kanal rodny sie szybciej moze rozwierac i skracac szyjka

Agniesiak85 z pastą miałam też przejścia gdy nie miałam gumy, to szłam myć zęby tak bez końca:-D:-D

A z Igorkiem to miałam jeszcze tak że pociagały mnie ...hmmm...dziwnie zapachy np. z odkurzacza, ,mogłam siedzieć z nosem przy okurzaczu i tak mi dobrze było:-D:-D:-D

A co do przytulania to mój Ł ostatnio stwierdził że chyba pora kończyć z tym sportem:-D:-D:-D chyba widział że już żadna pozycja mi nie "leży". ALe ja się nie poddaje, bo poporodzie będzie miał przymusowy celibat, więc niech używa póki mogę :-D:-D:-D
Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj to ja ostatnio hehehe jak jechalam do lekarza z K to zajechalismy do tego kuzyna sklepu co maz mu tam robi remont i normalnie nie chcialam z tamtad wyjsc !!! tak mi pachnialo tynkiem, taka sciana swieżą!!!!!!!1 mmmmmmm normalnie jakbym mogla to bym zjadla se kawalek sciany hehehe:-D:-D
 
reklama
ccaroline85 mnie tez suszy

A my dzis pojechalismy z Malzem kupic zyrandol do salony bo mamy taki zajebiscie nowoczesny ze zarowki do niego kosztuja od groma kasy a wypalaja sie w tempie blyskawicznym, masakra, pojechalismy kupic zyrandol na normalne zarowki, kupilam ten piekna lampke do pokoju malej, taka maksymalnie przeslodzona :sorry2:

Ale nic to , maz zabral mnie na kebaba - "najlpeszy kebab w miescie" , ja generalnie nie lubie kebabow i ich nie jem ale bylam glodna wiec zjadlam, ledwo kurna do lazienki dolecialam...... jak to byl najlepszy kebeb to nie wiem co by bylo po najgorszym :sorry2:

My wczoraj zaszaleliśmy w Costa Coffee z gorącą czekoladą, bo na dworze był ziąb....Natalii się bardzo podobało...kopała jak szalona....za to ja zgaga niemiłosierna:baffled::baffled: i jeszcze mdło...po powrocie trzeba było coś wsunąć "ostrego i słonego":-p:-p
Ja też piję jak smok, ale to dobrze...lekarz kazał minimum pić 2,5l dziennie...na początku przy wymiotach był z tym problem, bo nawet od wody odrzucało, ale teraz luuuuuuuzik:tak::tak: ale aż jestem w szoku, bo przez ostatnie dwie noce tylko raz wstałam do kibelka:tak::tak::-):-):-)

A ze słodyczami to nie wierzę w przesądy...jestem w ciąży z córcią i jakoś szczególnie nie ciągnie mnie do słodyczy...raz w tygodniu mniej więcej owszem, ale tak samo miałam przed ciążą:tak::tak::tak: Colę przed ciążą często nawet piłam, ale teraz nie mam na nią aż takiej ochoty, więc raczej sporadycznie...mąż to co innego;-);-);-)
 
Ja nie mam badania na kazdej wizycie i swoja droga to bardzo sie z tego ciesze :) Ostatnio juz mnie badal bo mnie skurcze lapia ale wsio ok.
Bo wiecie ze to tak tylko w Polsce badaja ciezarne, w innych krajach nie ma takiej praktyki, czesc lekarzy w Polsce zaczyna tez tak prowadzic ciaze.

ewcia30 moze dlatego ze widzi szyjke na usg, na moim usg w 21 i 30 tc mam opis ze dlugosc szyjki tyle i tyle i ze zamknieta ( usg przez brzuch )

A tak zmieniajac temat , to wiekszosc narzeka na tesciowe a ja to moge swojej pomnik postawic, dzis tez zabrala Bartka "zebym sobie odpoczela " :) Wiec sie lenie :)

Musze troche poprasowac, jak na zlosc wczoraj zadzwonila Pani ktora u nas sprzatala i powiedziala ze musi zrezygnowac z pracy u nas, szkoda wielka, szczegolnie teraz. Bede musiala kogos poszukac.
 
Witam się po długiej nieobecności:tak:
U nas wszystko w porządku jak na razie. Postaram się częściej odzywać i nadrobię troszkę tego co naskrobałyście a jest ogrom czytania:-)
 
Witajcie,
to widzę, że wszędzie dzisiaj mroźno, ale słonko chociaż ładnie świeci.My na 13 lecimy na usg na podgląd synka. Mąż właśnie przywiózł z Pruszcza pake z all, jeszcze zdąże rozpakować i zobaczę czy wsio jest. A drugi dostawca z południa Polski miał w poniedzialek kurierem wysłać i do dzisiaj nie ma, a za kuriera kase pobierają buraki.
Miłego dnia , do potem.
 
reklama
Do góry