reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

A co mojego lekarza, niby nie przyjmuje do 31.03.10 w tej przychodni, ale ze względu na to, ze zostawił tam jakieś papiery jutro ma byc i polozna powiedziala ze zalatwi mi wizyte i to bedzie juz ostatnia moja wizyta przed porodem! to bialko mnie martwi, bo dziewczyny na jakims forum z bialkiem 25mg/dl martwia siem o ciaze,a co ja mam powiedziec gdy mam bialka 89.9?
 
reklama
:tak::-D:tak::-D też mam tak ostatnio.... najgorzej, że mam smaki na colę :baffled: i ją piję notorycznie....

Coś o tym wiem :baffled: ale mój mąż mi coli nie pozwala, ale wczoraj w sklepie sama wziełam :D i już odrazu po zapłaceniu musiałam się napić tak mnie suszyło :-D Z Dawidem wogóle nie miałam smaka na cole czy słodysze :-)
 
Coś o tym wiem :baffled: ale mój mąż mi coli nie pozwala, ale wczoraj w sklepie sama wziełam :D i już odrazu po zapłaceniu musiałam się napić tak mnie suszyło :-D Z Dawidem wogóle nie miałam smaka na cole czy słodysze :-)
ja też przy Olku nie miałam smaka na słodkie, raczej na takie obiady i piwo :tak:
może coś w tym jest, że na dziewczynkę to ciągnie za słodkim... :-)
 
ja też przy Olku nie miałam smaka na słodkie, raczej na takie obiady i piwo :tak:
może coś w tym jest, że na dziewczynkę to ciągnie za słodkim... :-)
No właśnie ja nigdy nie wierzyłam w przesądy ale ja przed ciążą to praktycznie słodyczy nie jadłam teraz jak jestem w ciąży z córcią to codziennie mogłabym zjeść coś słodkiego i tyle:-) A obiad jem bo muszę:confused:
 
A co mojego lekarza, niby nie przyjmuje do 31.03.10 w tej przychodni, ale ze względu na to, ze zostawił tam jakieś papiery jutro ma byc i polozna powiedziala ze zalatwi mi wizyte i to bedzie juz ostatnia moja wizyta przed porodem! to bialko mnie martwi, bo dziewczyny na jakims forum z bialkiem 25mg/dl martwia siem o ciaze,a co ja mam powiedziec gdy mam bialka 89.9?
Nie martw się jutro idź do lekarza i będziesz wiedzieć czy jest ok;-)
 
Coś o tym wiem :baffled: ale mój mąż mi coli nie pozwala, ale wczoraj w sklepie sama wziełam :D i już odrazu po zapłaceniu musiałam się napić tak mnie suszyło :-D Z Dawidem wogóle nie miałam smaka na cole czy słodysze :-)


mam to samo, ale M się na mnie strasznie złości, jak widzi, że sięgam po colę

wczoraj kupiliśmy litrową - pozwolił mi się napić 2 łyki:dry::dry::dry:

dzisiaj przychodzę do domu z zamiarem napicia się coli zanim M wróci z pracy, patrzę, a butelka stoi głęboko na najwyższej półce w kuchni:dry::sorry2:

wie, ze tam nie siegam, a stabilnych krzeseł nie mamy, więc nawet na nie nie wchodzę:-D
 
czesc dziewczyny :-):-)
od jutra w tesco 6X72 szt chusteczki nawil. PAMPERS za 24 zł :D :-)
wlasnie ogladam ulotkę.. a te pomaranczowe Pamper Clean and Play wychodzi opakowanie po 3,70 :szok::szok:

no i śliczne ubranka maja byc poprzeceniane od jutra :D wlasnie ulotke ogladam dostalam na mejla
 
Wrócilam....chodzilam pol godziny i zacząl mnie bolec brzuch i takie dziwne napinanie wiec wrocilam do domu...oczywiscie wozek + sebus = niezle ok 30 kg ale co tam..nikt nie pomoze....ehhhh
meza jeszcze nia ma :( mial jechac do tesco na zakkupy..ciakwe czy kupil wszystko co mu kazałam...
 
Jestem, zakupy po zboju zrobilam :baffled:
Pojechalam do kilku sklepow za wozkami i co? G****! Kolo mi chcial wcisnac wozek za 700euro :szok: Chyba zglupial!
Kupilam jedynie... termometr do wody :-D
Daje sobie jeszcze czas :happy2:
A teraz jest nam z Alexem blogo, zjedlismy cale opakowanie pierogow ruskich z cebulka :-p Maly szaleje jak zwykle :-)

Kurczę dodałam posta i mi go zlikwidowało. A więc ja jestem na bieżąco:)
Też myslałąm dziś nad wózkiem i mam 3 opcje:
1.Kupić 3 w 1, czyli gondolę, spacerówkę i fotelik
2.kupić tylko gondolę i fotelik, a potem latem dokupić jakąś lżejszą spacerówkę, taki miałam pomysł dziś rano
3.kupić spacerówkę głęboką rozkładaną na prosta i fotelik, bez gondoli, taki jak mysza kupiła
Jak myślicie?
Ja chce gondole i juz. Wydaje mi sie bezpieczna i wygodna dla malucha.
Ale kilka lasek mi mowilo o wozkach gondolowo-spacerowych, ze byly zadowolone :tak: My tez na poczatku taki kupilismy, ale teraz zmiana planow :-D

Hello

Byłam w tej poradni diabetologicznej i dostałam dietkę i glukometr. Będę się kłuć ;-).
Ty tez masz cukrzyce?:szok: Bidulko...

Witaj, no tak bywa z terminami, a i tak wszystkie orientacyjne, bo statystycznie tylko 5% urodzi w wyznaczonym terminie:-D:-D:-DA Tobie który termin bardziej się podoba?
Hahaha, moj musi byc w terminie :-D:-D:-D
Bo siostra mojej mamy ma tylko 2tyg. urlopu i musi byc ze mna przy porodzie, no i jeszcze z Malym pasowaloby posiedziec :sorry2::blink:

Marcówki, czy was też tak suszy?? Non stop muszę coś pić, straszne mam pragnienie.
I to jak :szok::szok::szok: Nieustannie od pol roku :tak:
 
reklama
ja przez ostatnie dwie miesiaca.. wypijam codziennie po 3 litry wody lekko gazowanej :szok: z dodatkiem syropku truskawkowego.. tak mnie suszy..

a najgorsze jest jak się w nocy sama napędzam.. wstaje siku.. i zaraz po wyjsciu z ubikacji ide do kuchni sie napic , i tak wstaje po 4 razy ...
 
Do góry