reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

e to super :) czyli nie umzemy z glodu :-);-):-D

lece tą moja nieszczesna szkole zalatwic :) musze sie zapyta o czesne, o zmiane specjailizacji no i zmienilam nazwisko ale dowod bedemiala dopiero pod koniec wrzesnia zapytam czy od razu mi moga zrobic mojenowe nazwisko na legitce i indeksie bo zmieniac potem to nie dosc ze strata indeksow to jeszcze robota i czekanie :-) dobra ruszam tylek z lozka ubieram sie i wio do szkoly ;-)
 
reklama
Lady Karen, kochana, trzymaj się! Kiepska sytuacja. Ja byłam po drugiej stronie - tak jak ta dziewczyna. Dla obu trudna sytuacja. Staraj sie jednak nie stresować i odganiać złe myśle. Pozdrawiam Cię serdecznie;-)
Gdyby kobiety w ciąży miały zbyt duże prawa, to pracodawca bał by się zatrudniać młode mężatki oraz kobiety w wieku rozrodczym. Niestety takie osoby są ciężarem dla firmy. Dlatego ustawodawca nie może z tym przesadzić, bo niestety zbyt duże prawa w rzeczywistości odwrócą się przeciwko nam. Także się nie dziwię, że kobiety zarabiają mniej. Przy małym dziecku niestety ciągle lądujemy na L4. Mężczyźni są bardziej dyspozycyjni, w Polsce jeszcze przez wiele lat się to nie zmieni. W takiej kulturze żyjemy. Dziecko w większości przypadków zostaje w domu z mamą a nie z tatą:happy2:. Mężczyzna jest poprostu dla pracodawcy "bezpieczniejszym " pracownikiem.
Niestety zgadzam się, że facet jest bezpieczniejszym pracownikiem. Szkoda, że nie ma widoków na rozsądne zmiany.:-(

U mnie z kolei od rana 4 razy torsje. Jestem na głodniaka, nic nie mogę przelknąć. Spojrzałam na banany w kuchni i wylądowałam w łazience nad wanną:baffled:
 
Witam z rana :)
Nie ja juz dawno na nogach ,biegalam po urzedach bo bedzie nas czekac przeprowadzka :( jeszcze nic konkretnego nie znalezlismy ale juz trzeba sie rozgladac .
I zas pakowac toboly najgorsze ze mieszkamy na 4 pietrze i nie mamy windy:(klatka schodowa ciasna :(wszystkie meble trzeba porozbierac :(umre jak o tym mysle to mnie skreca a co dopiero jak wiem ze mnie to czeka :(

Ale juz mam pomysly jak urzadze nowe mieszkanko :)jakie kolory i deko:)
No i przedewszystkim pokoik dla dzidzi :) mebelki i wyprawke bedziemy tak od grudnia juz kupowac :)ach juz nie moge sie doczekac :)
A dzisiaj dobre wiesci :)
Maz chodzi teraz do szkoly i tam gdzie pracowal juz nie pracuje tylko teraz jest jako uczen i dostanie teraz mniej pieniazkow :( ale to nie problem bo dzisiaj wszystko zalatwilam i zaplaca nam za chate jupiiiiii ,dostane na ciazowki i jesli do nowego mieszkania beda potrzebne nowe meble beda i nowe meble :) no to mozna pozyc :)

A ta szkola to jest super sprawa ,dlatego musimy sie przemeczyc 2 lata zleci jak nie wiem ,maz bedzie mial zawod i miejsce kierownice juz na nigo czeka :) czyli sama plusy:)
Szkola sponsorowana przez urzad pracy wszystko ,ksiazki ,bilety jak trzeba dojechac .
Z pracy bedzie jezdzil czesto na takie seminaria full sponsoring hotel ,obiady ,przejazdy to glupim trzeba bylo by byc zeby nie skorzystac :)uznali mu papiery z Polski i dlatego od razu robi 2 klase i tak musi tylko 2 lata zamiast 3 robic :)

Jakos damy rade :) ja caly czas pracuje ,a jak juz nie bede mogla to beda mi placic i przezyjemy :)
Jestem heppi ze tak wszystko gladko poszlo :)
Milego dnia ja musze teraz polulac bo mi sie oczka kleja :)
 
Lady Karen nie mozesz sie teraz dolowac jasne mozesz jej wspolczuc ale nie bierz tego do siebie ,ja wiem jak to jest tez to przezylam ,teraz znowu jestem w ciazy i wieze ze bedzie dobrze ,jestem wszystkiego swiadoma ala staram sie nie myslec o dolach ,wczesniej czytal zle smutne rzeczy i zaraz pod siebie przypasowywalam i sie balam ze skoro ona to i ja NIE NIE NIE tak nie wolno ,musimy myslec pozytywnie i tyle :)

Pogadaj z nia powiedz ze ci przykro ale na tym koniec ,moze pomyslicie ze jestem egoistka ale nie jestem tylko wiem jak to jest jak czlowiek zaczyna sie bac i sobie wkrecac:( Kochana ty potrzebujesz spokoju i z twoim maluszkiem jest wszystko ok ,lez wypoczywaj i luzik ok :)
Wiecie co mnie zlosci ze oni takich pacjentow mieszaja :(wiedza jaj to na psychike wplywa ale mimo tego zlewaja :(w Niemczech tak nie ma ,ciezarne z cierarnymi a te ktore traca z podobnymi bo chory zdrowego nie zrozumie ;( i obojetnie jak bedzie sie staral i jak pieknie wyrazal to nie to samo .
Karen glowa do gory ,popatrz w tv ,pobuszuj w necie :)koniec z dolami ok :)
Obiecujesz ?
 
Mnie pobolewało podbrzusze 2 dni temu. Miałam nawet iść do lekarza, ale przeszło. Mam wrażenie, że nie sprzyja mi długie siedzenie, a niestety chodzę do pracy i duzo siedze przed kompem :-)
Oczywiście na pewno nie mozna lekceważyć mocnych bóli a już na pewno jesli towarzysza im plamienia czy krwawienia :sorry2:
 
A ja dziś jakoś wogóle nie mam ochoty na jedzenie. W sumie zjadłam śniadanko, potem wmusiłam w siebie 2 gruszki, teraz robię obiad pievczone żeberka i ziemniaki, ale wogóle nie mam na niego ochoty
 
dziewczyny - nie rozpisujcie sie tak bo nie nadazam :-D

Lady Karen - wyobrazam sobei jak musisz byc przygnebiona :-( I wystraszona przy okazji...
Ze tez nie moga laczyc inaczej osob w salach szpitalnych :no:
 
kamikaa - wielgachne dzieki !!! I LOF JU ALL dziewczyny !!! staram sie o złych rzeczach nie myślec... moja sąsiadka jest juz po zabiegu i wiczorem wychodzi do domu
A ja dowiedziałam sie że minimum bede to do środy :(
CHOLERA - we wtorek jest rozpoczęcie roku szkolnego - nie przeżyje jeśli nie bede mogła z córką iśc :( łeeee
 
Bardz mi przykro dziewczyny, muszę się pożegnać. Dziś miałam zabieg. 10tc puste jajo płodowe. Leżałam tydzień w szpiatu i nic, nie rosło nic się nie pokazało, bez echa zarodka:( Za trzy miesiące dostane zielone światło. Wszystkim Wam życze bezstresowego czasu. ściskam i całuję.
 
reklama
Do góry