reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam :) dzisiaj laba, do zrobienia codzienne sprawy :p czyli sprzątanie i gotowanie.

W nocy nie wstawałam ani razu do toalety :szok: za to mąż chodził kilka razy, zatruł się czymś, albo zaraził grypą żołądkową, w pracy kilka osób miało, mam nadzieję, że na mnie to nie przejdzie!!

Dzisiaj na obiad zrobię racuchy drożdżowe i zupkę szczawiową, a na deser sernik z galaretek i serków :)

missiiss Prześliczne są Twoje robótki :) może wystaw na allegro na pewno ktoś się skusi! A jak cenowo??


Miłego dnia życzę!

Ccaroline-tyle rzeczy zamierzasz zrobic i mówisz ze laba?!:szok:Wow! ?Kobieto podziwiam Cie! Ja dzisiaj musze odkurzyć mieszkanko ( wczoraj wycierałam kurze), zrobic naleśniki z pieczarkami i poprasować stertę ubranek niemowalęcych i na sama myśli mi słabo i jestem zmęczona:zawstydzona/y:W ubiegłym tygodniu jak dodatkowo tego samego dnia pomyłam podłogi i sprzątnęłam łazinki ( przydział męża) to potem przez 2 dni leżałm zdechła jak pies i z bólem brzucha.

Missis-może to plamienie to taki ala okres? Może warto do gina sie przejść i jakieś badanka zrobić, hormony itp?Żebym miała w brzusiu dziewuszkę zamówiłabym od razu z 2 komplety twoich robótek, przesliczne są. ale dla chłopca to jakoś głupio:-D

Młoda Mamuska- nastepna szalejąca z robotą:-DOszczedzaj sie kobieto a nie szalejsz od samego rana. Lepiej usiądz wygodnie, zrób sobie pyszna herbatkę i odpocznij co by biedy nie narobić;-)

Nadia-no faktycznie dziwny ten twój brzunio. Pory dnia mu sie pomyliły? a może to mały tak intensywnie sie rusza?

Mag-widze ze twój M taki słodki jak mój. Wiedzą skubańcy kiedy przegięli i jak nam się podlizać, co? hehehe:-D

Mój maluch na bank bedzie super aktywny! W nocy podczas każdej z wędrówek do łazienki czyli z 4 razy, dawał znac o sobie i rano, ok. 6.00 juz tez nie spał.Normalnie nie wiem kiedy on kima:szok:Wczoraj wykukałam że spał pomiedzy 11 a 14.CAłe 3 godziny spokoju! Jak tak samo bedzie po urodzeniu, to juz sie boję!
 
reklama
Ja też to niedawno przerabiałam:confused:Dzisiaj podpisywaliśmy ostateczny akt notarialny i wyszło 8.000zł :szok:plus oczywiście druga część prowizji dla pośrednika 3.000zł:szok:
A bałam się jak cho...bo jechałam z rozwarciem a mam leżeć:no: Naszczęście nie zaczęłam rodzić:-D;-)i jestem teraz w domku:happy2:

Kurcze ale drogo :szok:, my za jakieś 2 tyg będziemy podpisywać umowę to z tego co nam wyliczyli to razem z podatkiem ok 4 tys. No chyba że tak dużo mniejszy metraż mamy . No i u nas rynek wtórny.
 
cześć ;-)
nocke miałam straszną....nie dość ze ten ząb mnie zaczął boleć to jeszcze Miki tak sie w brzuchu rozpychał że nie wiedziałam jaką pozycje do spania przyjąć :sorry2:

witam po długiej nieobecności mississ (śliczne te twoje szydełkowe rzeczy:tak: ) no i czarnuszkę:-D (dobrze, ze masz już neta)

ccaroline - super, ze malutka już taka duża

ja pokłócona z M, znaczy nie oddzywam się
wczoraj o 8 zdzwonili po niego Niemcy z firmy, w której robi komputery i wyszedł z nimi na piwo na godzinę:dry:

taa, tylko, że była 20.00 jak wychodził, a o 00.30 już straciłam cierpliwość i zadzwoniłam po niego z pytaniem, czy wraca do domu przez Berlin

- był po 5 minutach:wściekła/y::wściekła/y:

a ja durna przez te hormony, rozryczałam się i jeszcze mu nagadałam
i w ogóle nie mogłam spać, bo dostałam skurczy i brzuch mi twardniał

wyszedł rano, a jak wstałam miałam zakupy zrobione i herbatę - a niech spada na bambus, nie dam się przekupić:dry::dry::dry:

tiaaaa...ja tam Ci zazdroszcze...mój wrócił wczoraj z pracy przed 20sta, zjadł obiad i pytanie "gdzie jest piwo" ...obraził się że nie ma i położył się spać....a dzis rano tekst "Krowa masz jakieś drobne?"....przykro mi się zrobiło i tylko czekałam aż już sobie pojdzie do pracy....bo jak zwykle ch*j go to obchodzi że mi przykrość robi....zresztą od kilku dni jest jakoś dziwnie między nami....zero czułości z jego strony...nawet nie rozmawiamy....już nie mówiąc ze nie moge na niego liczyć bo i tak ważniejsi są koledzy :-(

w ogóle to dzis doła mam ....spakuję dziś torbę do szpitala....i chyba dzień przed tv spędzę.

Trzymajcie się;-)
 
Kurcze ale drogo :szok:, my za jakieś 2 tyg będziemy podpisywać umowę to z tego co nam wyliczyli to razem z podatkiem ok 4 tys. No chyba że tak dużo mniejszy metraż mamy . No i u nas rynek wtórny.
U nas też rynek wtórny metraż 64m ;-)
Mieszkania w Poznaniu nie należą do tanich...więc to też pewnie od tego zależy:dry:
 
ewcia no właśnie mała w nocy mało się rusza:-( częściej w dzień no chyba,że się przebudzę w nocy to i nie śpie z 3h to czuje małą :-)
 
Wczoraj pogadałam z mężem i myślimy,że może zdecydujemy się na usg prywatnie.Kasa się na to znajdzie..bo M jak na tą chwilę stwierdził,że odechciało mu się robić pępkowe...i premie z jego wypłaty można by w tedy na to usg przeznaczyć.Zobaczę za tydzień co powie mój lekarz,jak coś to wyskocze do niego z pytaniem ile bierze za usg prywatnie...ciekawe jak zareaguje:dry:
 
Muszę się pochwalić. ; ))

Miałam przed chwilką usg i Majka waży pomiędzy 2200g-2700g, a Lenka 1900g-2400g. Urosły od zeszłego tygodnia. Cieszę się, że wszystko ok. I wody i przypływy. To sobie pewnie troszkę w trójpaku pobędę. Pomimo, iż z dnia na dzień coraz bardziej czuję, że brzuch jest nisko. I jeszcze te kłucia, jak szybko chodzę to boli, jak się schylam to boli. A no i śluz mi leci z pochwy, lekarz mówił, że to normalne 10-14 dni przed porodem, a ja już mam to 8 dni. Eh. Nie wiem co sobie myśleć. Jedni mówią, że to niedługo i ja też mam takie głupie przeczucie. ALE SKĄD JA MOGĘ WIEDZIEĆ?! Najgorsza jest niewiedza....:-(
 
U nas też rynek wtórny metraż 64m ;-)
Mieszkania w Poznaniu nie należą do tanich...więc to też pewnie od tego zależy:dry:

no to my mniejsze - 49 m , no i faktycznie nasze dość tanie , bo do remontu, a do tego moje miasteczko to taka dziura i mieszkania są tańsze, więc masz racje.
A notariusz u nas dla siebie bierze tylko 1 tys.
 
Wczoraj pogadałam z mężem i myślimy,że może zdecydujemy się na usg prywatnie.Kasa się na to znajdzie..bo M jak na tą chwilę stwierdził,że odechciało mu się robić pępkowe...i premie z jego wypłaty można by w tedy na to usg przeznaczyć.Zobaczę za tydzień co powie mój lekarz,jak coś to wyskocze do niego z pytaniem ile bierze za usg prywatnie...ciekawe jak zareaguje:dry:


no ja w tym tyg musiałam poświęcić moje ostatnie 200zł na usg, bo mialam robione ostatnie w 4 miesiącu, ale nie wytrzymałam i poszłam;-)
 
reklama
Dziewczyny pierzecie/wyprałyście ciuszki na parwej czy na lewej stronie:confused: A potem ewentualnie jak parsujemy to z lewej strony co ??? Bo pamietam ze któraś pisała ze z obu :szok: ale to przesada ;-) A i obcinacie metki??? Bo mnie osobiście przy moich ciuchach drażnią a przy takich malutkich ciuszkach wystaja takie długieeee mety :baffled: Qrcze niby zwykłe pranie a tyle pytań:sorry2:
 
Do góry