reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No dobra, jestem :-) napisałam i wysłałam- teraz czekam na opieprz od promotorki ;-) a powaznie to chciałabym zeby juz nic nie trzeba było poprawiac bo mam dosyć. jak od 2 lat mecza mnie drugie studia to przez te kilka dni pisania pracy odechciało mi sie na zawsze hehe

Teraz mam ochote robic nic :tak:
Młoda mamuśka przecie w 3 trymestrze robi sie obowiazkowo usg :confused: No i morfologia tez powinna byc czesciej robiona. jakis dziwny ten lekarz.... Idz do innego to sprawa bedzie załatwiona.
Hehe..państwowo to mały wybór...większość ma złą opinię..no ewentualnie obok ma gabinet jego brat:dry:
 
reklama
hej psiapsiolki :)My bylismy rano u lekarze po zwolnienie dla M i mamy az do poniedzialku :) potem pojechalismy do sklepu z zamiarem zakupu farby ale akurat tej nie bylo i bedzie za tydzien w czwartek w promocji wrrrrrrr i musze czekac malowania dzisiaj nie bedzie wrrrrrrrrrrrrrrrrrr :/ ale kupilam bambusowa zaluzje w pomaranczowym kolorze i bedzie fajnie pasowac zamiast firanki bo nic nie ma :/ i moze zaraz M jak ladnie poprosze przyczepi to i poleczke bo na tejscianie gdzie bedzie polka malowac nie trzeba :)Kupilam fajne kolorowe filcowe kwiatki ,ktore potem po malowaniu na sciane poprzyczepiamy i gotowe :)Dzisiaj poszlismy do chinczyka na makaron i takmialam ochote na ostre i az mi gardlo palilo takie ostre :)
 
musze takna raty sorry .Pojedlismy i do domku i lulu ,wlasnie nie dawno wstalismy ,snieg pada i zimno wiec nie ma nic lepszego niz lulac :)teraz ide posprzatac kuchnie ,rozwiesic pranie i popatrzec co tam nowego na e-bay moze jakies okazje :) w poniedzialek wyplata wiec zas mozna szalec :-DMyszka sie rozpycha i wczoraj poraz pierwszy chyba z braku miejsca juz mi noga tak az bardzo po lewym boku kopie :) sobie wynalazla gdzie sie jeszcze wycignac moze ,spryciara jedna :)
 
kochane a te skurcze sa tez odczuwalne tamna dole ? tak jkby sie piesc zaciskalo i puszczalo :/? nie umiem tego opisac ale od wczoraj mam takie cos nie czesto ale mam i nie wiem co to ,tonie boli tylko jest takie inne :/ Czy przy skurczach brzuch twardnieje czy to mus ? bo nieraz nic nie czuje a brzuch twardy ?Mamo ja sie boje ze nie rozpoznam tych skurczy i urodze w domu jak nikogo nie bedzie i sie boje :/Wy piszecie ze skurcze macie a ja niewiem co to ja mam :/pomocy
 
kochane a te skurcze sa tez odczuwalne tamna dole ? tak jkby sie piesc zaciskalo i puszczalo :/? nie umiem tego opisac ale od wczoraj mam takie cos nie czesto ale mam i nie wiem co to ,tonie boli tylko jest takie inne :/ Czy przy skurczach brzuch twardnieje czy to mus ? bo nieraz nic nie czuje a brzuch twardy ?Mamo ja sie boje ze nie rozpoznam tych skurczy i urodze w domu jak nikogo nie bedzie i sie boje :/Wy piszecie ze skurcze macie a ja niewiem co to ja mam :/pomocy

przeciez dziewczyny juz nie raz opisywaly swoje skurcze.
Kazda z nas zapewne bedzie to inaczej odczuwala.
Takie niebolace to pewnie skurcze przepowiadajace, a takie nieprzyjemne badz bolesne to pewnie porodowe albo takie co skracaja szyjke.
 
reklama
moniSkaBe ja moze jakas inna jestem nie umiem sobie tego jakos wyobrazic :/ no nic mi innego nie pozostaje jak czekac i miec nadzieja ze zajarze jak juz bedzie czas i wszystko dobrze sie skonczy :)
 
Do góry