reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

abluma witaj :-D Widzę, że jesteś z Wawy - w którym szpitalu zamierzasz rodzić??

kamikaa u mnie też dziś była wątróbka :-):-):-) mniaaaaaaaaaaaaaaaaam


hej hej :o)
rodzę na karowej, a Ty?????

Dziewczynki dużo ciężkich tematów dzisiaj, ale głowy do góry, może być tylko lepiej, najważniejsze żeby nasze kochane cuda były zdrowe!!!!!

Ap-ropo lewatywy też uważam, że jest niezbędna dla lepszego samopoczucia potem :o)

Pozdrawiam cieplutko :o):-)[/QUOTE]

Ja to w Praskim :sorry2:
 
reklama
Hej Kochane :happy2:
Nadrobilam tylko troche... Nie dam rady, za duzo piszecie ;-)
W niedziele mam wizyte u gina, moze dowiem sie ile Niuniek wazy i jak ulozony. Czasem mam wrazenie, ze juz glowa w dole zwisa, a czasem, ze odwrotnie.
W ogole tak mi dokucza od paru dni, kopie mnie chyba w prawy jajnik. Momentami wyje z bolu!!!!!!!! :szok::-D
Nocka do bani, nie moglam usnac bardzo dlugo i sobie miejsca znalezc :nerd:
Jeszcze 5 dni pracy...

Dziewczynki prosze o rade w JAKI WOZEK ZAINWESTOWALYSCIE? Bo my dalej nie wiemy co robic :confused: A pytam na ogolnym, bo tu najwiecej z Was zaglada ;-)

Ja też mysle że warto opróżnić jelitka przed takim wysiłkiem :-) spróbuje kupić sobie taki zestaw i zrobić w domku przed porodem ale jak nie zdąże to niech zrobia w szpitalu. Chociaż u nas w szpitalach to róznie bywa w niektórych robią a w niektórych nie.

1kkarolaa1 to moja pierwsza ciąża ale myśle że body można pod wszystko założyć :tak: pod kaftanik i śpioszki albo pod pajacyka
W irlandzkich szpitalach nie robia lewatywy :baffled: Poprosilam tesciowa, zeby mi zestaw przyslala i nie zawaham sie go uzyc kolo godziny zero :-D
Chociaz kojarzy mi sie to z czyms bardzo nie przyjemnym...

jak się urodziłam to ważyłam 2000kg ale byłam wcześniekiem więc normalnie ważyłabym ze 3900kg a mój Michał ważył 2700 w 9 miesiącu więc Kubek pewnie bedzie między tym a tym:szok:( gin twierdzi ze niema reguły ale czesto waga urodzeniowa dziecka jest zblizona do wagi rodziców):cool2:
Ja 2700, M 3300, wiec nie jest zle :-) Na 3kg sie nie obraze, ale nie wiecej ;-)

zostaje 700 na zycie +paliwo i inne zachcianki .
Ja splacam szkole jazdy ktora zazelam i nie skonczylam i poplynelam 3500 :/ musze jeszcze 240 oddac i fuc off nigdy juz nigdy nie chce robic prawka tyle kasy ;//

I staramy sie zyc normalnie robimy zakupy w Aldim i nie swirujemy jak inni co oni nie maja .
Zyjemy normalnie i jest ok :)

W polsce jest ciezko to wiem bo tez tamzylam i oboje pracowalismy mieszkalismy wtedy u tesciowej i nie muszac za nic placic ciezko bylo koniec z koncem zwiazac ale jakos sie zylo .
My planujemy zostac tu na stale raczej. Zyjemy normalnie, na dobrym standardzie (co w PL nie bylo mozliwe przy zarobkach 1000zl niestety :baffled:). Zreszta Maz juz tu siedzi 9 lat. Wiec nie jestesmy tu (jak wielu innych) dla kasy. Wiadomo, teskni sie za rodzina i znajomymi, choc tych drugich juz coraz mniej, a tu pojawili sie nowi :happy2:
Do tego dowiedzialam sie dzis, ze u nas nie ma becikowego, ale co miesiac wyplacaja prawie 150euro do osiemnastego roku zycia dziecka, wiec chyba lepsze rozwiazanie.
Macierzynskiego jest od 240-280euro tygodniowo, wiec tez da sie zyc. No i do pogody sie mozna przyzwyczaic :-D Wcale tak duzo nie pada ;-)
 
jak to mozliwe zeby tutaj bylo cos poprzestawiane przecierz moj komp tz moj program nie ma z ta strona nic wspolnego czy jak .dlaczego nie moge tak jak wczesniej pisac nie moge zadnej ikonki wstawic nic :/
 
Cześć!
No dzisiaj to sobie popisałyście:tak:!
Wiecie że coraz trudmniej mi chodzić...tak mi mała ciśnie na kości łonowe że szok...mąż tylko się ze mnie śmieje że pokraczka ze mnie!

Kurcze dziewczyny wy juz popakowane a ja z terminem na 3 marca tylko ciuszki mam poprane i czesciowo poprasowane.A nic nie mam przygotowanego ani lozeczka ,ani wozka ,ani fotelika.Chyba jestem nieodpowiedzialna bo wydaje mi sie ze jeszcze mam na to czas.Przestane was chyba czytac bo schizow dostane.
.
Hym to podobnie jak ja ale dzisiaj zdjęłam ostatnie pranko i do niedzieli obiecałam sobie że sie spakuję bo jak pomyśle że mój P będzie to robił:-p nieeeee!

Kochane, odebrałam dziś wyniki z toksoplazmozy. Wiem że późno robiłam, ale no brak kasy, wiecie same jak to jest. I wyniki mnie zmartwiły bo wyszło mi IgG dodatni 56,2 lU/ml a norma jest >3,0. To zły wynik? Bo IgM wyszedł ujemny 0,400 index a norma jest 0,499. Ja sie na tym nie znam ale może Wy coś wiecie.. pomóżcie mi..
Ja miałam bardzo podobne wyniki i oznacza to poprostu przebyte zakażenie więc najlepsza sytuacja!

lewatywe to w każdym szpitalu robią przed porodem.

.:-D
Nie no chyba nie w każdym...w Wołominie w powiatowym nie robią i nawet nie pytają, tylko położna proponuje czopek glicerynowy.
 
Taki zwykły czopek z gliceryny...w szpitalu podają też często po porodzie jak jest kłopot z wypróżnianiem...a trzeba to zrobić przed 3 dobom. Można tez kupić paczuszke takich czopków w każdej aptece..lepiej takich dla dzieci bo są mniejsze!:-D Działają podobnie , Pomagają!!!
 
Tabasia w 2007 moj M pojechal do irlandi i byl tam 9 miesiecy .Mialam tam wyjechac bylam 5 razy i nie moglam z ta pogoda nie dalam rady :/ robote mial super i dzisiaj bysmy juz moze niezle stali mieszkal w Castelbar nie wiem czy dobrze to napisalam :) do oceanu mielismy 20 min autem :)Staralam sie jak moglam ale nie dalo rady .wynajmowal pokoj w domku u kolesi irlandi swietna dziewczyna i na przeciwko wszedzie bylo pelno polakow i nie takich normalnych to byli sami menele ,pijaki i to chyba mnie najbardziej dolowalo .
 
Wow, to chyba tez sie zaopatrze :-D
Wlasnie boje sie wizyty w toalecie po porodzie, jeszcze jak mnie natna, to juz w ogole masakra jakas bedzie :szok::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ale mi sie leje z cycuchow!!!!!!!!! :shocked2:
 
reklama
TABASIA widoki byly piekne i te klify tam M sie oswiadczyl :) szkoda ze wykasowalo mi wszystkie fotki bym wkleila .W twoim miescie -miasteczku bylismy na zakupach jest tam taki sklep dosc duzy gdzie maja wszystkiemarkowe rzeczy taniej cos z Max sie nazywalo nie pamietam M by wiedzial ale go nie ma .Irladczycy sa spoko luzaki ale polacy duzo popsuli jak tutaj zreszta tylko tutaj az tylu niema przynajmniej nie widac .A pozatym ja bez angielskiego i zasod nowa jakos nie moglam dac rady pozatym tutaj juz tyle lat i tutaj zapuscilam korzenie Mam duzo znajomych co powyjezdzali i jest ok pozakladali rodziny i zyja :)
 
Do góry