reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
przeciez nie będziesz masować brzucha 24h, jak delikatnie pomasujesz np. oliwką wczoraj na wizycie dowiedzialam się, że obojętnie czy będziesz smarowac się masłem, olejkiem czy najdroższym kosmetykiem na rozstępy ważny jest sam ruch a nie specyfik. Normalne,że masowanie wywoluje skurcze, ale chyba,żadna z nas nie masuje brzucha przez cały dzień
 
przeciez nie będziesz masować brzucha 24h, jak delikatnie pomasujesz np. oliwką wczoraj na wizycie dowiedzialam się, że obojętnie czy będziesz smarowac się masłem, olejkiem czy najdroższym kosmetykiem na rozstępy ważny jest sam ruch a nie specyfik. Normalne,że masowanie wywoluje skurcze, ale chyba,żadna z nas nie masuje brzucha przez cały dzień

No też racja:-)
 
Dobra dziewczynki, dziękuję za wszystkie rady i otuchy:tak:zjadłam rosołek, dokończę ciasto i idę sie położyć, może uda mi się kimnąć po tej okropnej nocy...
Gosia- ja nawet nie mogę smarować brzuszka, wiadomo że czasem zdaży mi bezwarunkowo pogłaskać, ale staram się tego nie robić, JAK ZAKAZ TO ZAKAZ
 
2 godzinki do USG mamy.
kurcze odliczam kazda minute :-D
5 tygodni nie widzialam mojego niunia :-)

ide robic sos do makaronu. Cos mnie wzielo i zrobie z wlasnych pomidorow, a nie ze sloika :-)
 
U mnie jak podejrzewał lekarz skaracającą się szyjkę zabronił kategorycznie seksu:wściekła/y: ALe moja szyjka ma 3,5cm ale nadal są opory i strach o bezpieczeństwo dzidzi:-( Jak nie mam skurczy i cały dzien dobrze się czuję pozwalamy sobie na małe przytulanie ale to jest 1 na tydzien lub nawet 2 tygodnie:eek:

Ale tak sobie myśle i nie wiem czy dobrze kombinuje, że na seks bez orgazmu mozemy sobie pozwolić chyba:sorry: Bo przeciez orgazm to skurcze macicy i to jest najgorsze ale tak bez chyba mozna...zeby chociaż męża zadowolić:tak:
 
A mnie natchnęło na tartę ze szpinakiem :) znalazłam przepis i zaraz biorę się do roboty :)
wloska_tarta_ze_szpinakiem.jpg
 
reklama
Do góry