reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie brzucholki:-) Ja już po obiadku i musze troszke odpocząc bo przy tak ładnej pogodzie poszłam do ogrodu i troche liści pograbiłam a teraz czuje się taaaaaka zmęczona i plecy zaczęły mnie napierniczać:eek: No ale teście mają fioła na punkcie ogrodu a u nas za płotem liście, suche badyle po kwiatach i ogólnie meksyk wiec 40 min w ogrodzie a leżeć po tym do konca dnia będę:sorry:

Agus27 ja mam taki sam ból jak przekęcam się na bok...tzn czuję jakby mi jakieś więzadła/macica tam się rozciągały więc wydaje mi się że to normolne. Teraz po prostu staram się całym ciałem przekręcać a nie tylko tułowiem :tak:
 
reklama
Wama miłej zabawy życzę i smacznego indyka :) ciekawa jestem jak te święto u Was wygląda :)

Tez jestem ciekawa.:tak:.poza tym..to Nowy York..pewnie pieknie wystrojony..:tak: ach ciagnie mnie w jakas podroz znowu, normalnie to wiecej niz kilka miesiecy nie wytrzymuje w jedym miejscu..a tu niestety:) to marca zero przygod i wojazy....moze raczej do maja..zwariuje:sorry:
 
od rana mam twardy brzuch i tak mnie ciagnie do dołu. Ale niestety z leżenia nici bo moja córcia gania mnie co chwilę, a to pobaw się, a to włącz bajkę, pograj itd.Ja dzisiaj w dalszym ciagu rozmyślam o lekarzach, klinikach i porodach.A może by tak skombinowac sobie zaświdczenia od jakiegos okulisty... Wtedy to i do państwowego szpitala mozna iść...


Tak nosze Wiktorka;-) mam nadzieje ze nie okaze sie potem ze lekarz sie pomylił bo slyszałam juz o takich przypadkach. Szczerze od poczatku chciałam chłopczyka:happy: wiadomo jednak ze najwazniejsze by było zdrowe.
O! To widzę ze imiennicy nam rosną bo u mnie tez prawdopodobnie syne bedzie się nazywał Wiktorek.tak przynajmniej zdecydowała moja córa:-D
 
CCarolinie Adelina, najlepsza z tego swieta jest parada na Manahattanie, gdzie "fruwa" pelno nadmuchanych postaci bajkowych. Niestety ani razu jeszcze nie bylam tam na zywo, bo kiedys mi nawet to nie bylo w glowie, a teraz jakis pech ze pogoda jest co roku nieciekawa, a z mlodym nie chce sie ciagac w deszczu. A swieto wyglada tak ze zbiera sie cala rodzinka i wszyscy jedza indyka :). A tak powaznie mozna to troche porownac do polskiej wigilii. Glownym daniem jest oczywiscie nadziany indyk a do niego jest sos zurawinowy, slodkie ziemniaki i inne potrawy, kto co lubi. Wiekoszsc ludzi juz nie pracuje w piatek wiec jest to 4 dniowy weekend. A w nocy z czwartku na piatek zaczyna sie Black Friday, czyli najwieksze wyprzedaze roku. Ludzie stoja w kolejkach od wieczora dnia wczesniej i czesto bombarduja siebie i sklepy, do takiego stopnia ze jest to niebezpieczne.
 
CCarolinie Adelina, najlepsza z tego swieta jest parada na Manahattanie, gdzie "fruwa" pelno nadmuchanych postaci bajkowych. Niestety ani razu jeszcze nie bylam tam na zywo, bo kiedys mi nawet to nie bylo w glowie, a teraz jakis pech ze pogoda jest co roku nieciekawa, a z mlodym nie chce sie ciagac w deszczu. A swieto wyglada tak ze zbiera sie cala rodzinka i wszyscy jedza indyka :). A tak powaznie mozna to troche porownac do polskiej wigilii. Glownym daniem jest oczywiscie nadziany indyk a do niego jest sos zurawinowy, slodkie ziemniaki i inne potrawy, kto co lubi. Wiekoszsc ludzi juz nie pracuje w piatek wiec jest to 4 dniowy weekend. A w nocy z czwartku na piatek zaczyna sie Black Friday, czyli najwieksze wyprzedaze roku. Ludzie stoja w kolejkach od wieczora dnia wczesniej i czesto bombarduja siebie i sklepy, do takiego stopnia ze jest to niebezpieczne.

No to ty Wama sobie lepiej te wyprzedaze daruj:sorry: w kazdym razie taka wlasnie mam wizje tych swiat w Usa, parady itd..jakos kiematografia uraczyła nas takimi obrazkami:)
 
hello!

ja jakoś nie mam dzisiaj siły na nic. Przed południem pojechałam na uczelnie na chwilę i jak wracałam zajechałam do komisu dla dzieci niedaleko mojego domu. I powiem wam, że tam są śliczne rzeczy za naprawdę niewielkie pieniądzę:szok: Kupiłam tam 4 kaftaniki i 2x śpioszki. Sa tam rzeczy używane, ale wogóle niezniszczone i naprawdę śliczne. I jest tam praktycznie wszystko. Szkoda, że nie wiedziałam o tym wcześniej, bo nie kupowałabym na allegro takiego kombinezonika-śpiworka za prawie 50zł, tylko bym sobie coś w tym komisie wybrała do 35zł max! No ale cóż.. nigdy ie zaglądałm do takich komisów. Sądziłam, że i tak pewnie jest tam drogo. A jak widać strasznie się myliłam. Napewno resztę rzeczy, których mi będzie brakowało tam dokupię:-)

Znowu ciągnie mnie na słodkie ehhh:eek: Już nie wiem czym tu się zapchać, żeby nie myśleć o słodyczach. Porażka normalnie:confused2: I w głowie cały czas: "iść do sklepu czy nie iśc?? Iść czy nie iść, iść czy nie iść...." Załamka.. Może pojadę do biedronki, ale nie chce mi się tyłka już ruszać. ja się taka leniwa zrobiłam przez tą ciążę, że nie wiem:eek: Zawsze byłam leniem, ale teraz to juz przechodzę samą siebie.
 
Witajcie marcówki:)) na Śląsku piękna słoneczna pogoda.Ja zaraz musze cos zjesc bo czuje malego głoda;-);-)Mały od rana swirował tak,że ledwo wytrzymywalam ze smiechu.Od 5 gimnastyke uprawiał
ewcia takie zaswiadczenie chcesz do cc? jesli nie masz wskazan lepiej nie kombinuj,wiem cos o tym.
Mirosia mnie tez do slodkiego ciagnie.A zapycham sie wtedy żelkami;-);-)
Izula mi pokarm juz leci chyba z miesiąc.I tez tylko z jednej piersi.A leci przewaznie wieczorem.
 
Załamka.. Może pojadę do biedronki, ale nie chce mi się tyłka już ruszać. ja się taka leniwa zrobiłam przez tą ciążę, że nie wiem:eek: Zawsze byłam leniem, ale teraz to juz przechodzę samą siebie.


Nie ty jedna moja droga, ja juz samej siebie nie poznaje..nawet nie pamietam jak centrum gdanska wygląda bo poruszam sie na trasie dom-przedszkole-sklep pod domem:///// no i od czasu do czasu tylko na wydzial:/
 
. A w nocy z czwartku na piatek zaczyna sie Black Friday, czyli najwieksze wyprzedaze roku. Ludzie stoja w kolejkach od wieczora dnia wczesniej i czesto bombarduja siebie i sklepy, do takiego stopnia ze jest to niebezpieczne.

Wow pozazdrościc tych wyprzedazy, tam są pewnie 75% a nie jak u nas 5-15% no czasem zdarzy się 50ale tylko na wybrane artykuły :eek:ale w naszym stanie to raczej niebezpieczne są takie wyprawy...ale męża możesz posłać by cos upolował:-D

JA TEZ MAM OCHOTE NA COS SŁODKIEGO:crazy: W DOMU NIC NIE MAM A DO SKLEPU MAM OK 2-3KM MIMO ZE TO WARSZAWA ...IDE POBUSZUJĘ W SZAFKACH MOZE COŚ ZNAJDĘ:happy:
 
reklama
Witajcie brzucholki:-) Ja już po obiadku i musze troszke odpocząc bo przy tak ładnej pogodzie poszłam do ogrodu i troche liści pograbiłam a teraz czuje się taaaaaka zmęczona i plecy zaczęły mnie napierniczać:eek: No ale teście mają fioła na punkcie ogrodu a u nas za płotem liście, suche badyle po kwiatach i ogólnie meksyk wiec 40 min w ogrodzie a leżeć po tym do konca dnia będę:sorry:

Agus27 ja mam taki sam ból jak przekęcam się na bok...tzn czuję jakby mi jakieś więzadła/macica tam się rozciągały więc wydaje mi się że to normolne. Teraz po prostu staram się całym ciałem przekręcać a nie tylko tułowiem :tak:
no własnie ja tez juz wpadłam na ten pomysl ;) jakos damy rade hehe dobrze ze to nic takiego
 
Do góry