reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Na szczęście mam już wszystko przygotowane dla córeczki :) jeszcze niech se troszkę posiedzi u mamusi, a później śmiało może wychodzić :-):-D W końcu w każdej chwili może zechcieć wyjść na świat, a na męża w kwestii prasowania czy prania raczej nie mogę liczyć :-p
 
reklama
A ja mam zle wiesci, dzwonilam o wyniki posiewu i wyszly jakies bakterie i infekcja, musze kulac sie w niedziele do gina po leki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dziwne, bo robilam posiew przed ciaza i zaraz na poczatku i bylo ok! Zawsze sie cos przyplata :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tylko ciekawe skad, nawet seksu nie uprawiam :wściekła/y:
Takze jak widac zotlawa wydzielina w ciazy wcale nie jest normalna :baffled::baffled::baffled:

Dobra, zmykam zaraz do szkoly.
 
Tabasia - kochana ja tez mialam jakies swinstwo i tez nie wiadomo skad....i wzielam 3 tabletki antybiotyku i koniec :D powiem Ci tylko ze jeden bakteie sa dobre. Lactobactilius jakis tak one sa dobrymi bakteriami :)) tylko tyle sie znam....
ja mialam leuckocyty 10wpw i to oznacza bakterie i tą ureplasme
trzymam kciukasy zeby to nie bylo niz groznego!!!!!!:-)
 
Czarnuszka ja sie w niedziele dowiem co to, ale normalnie mam wqrwa na maksa, bo czlowiek chucha i dmucha i dba o siebie i w kiblu w pracy "na malysza" a wode spuszczam naciskajac przycisk przez papier toaletowy i co?! :wściekła/y:
 
Czarnuszka ja sie w niedziele dowiem co to, ale normalnie mam wqrwa na maksa, bo czlowiek chucha i dmucha i dba o siebie i w kiblu w pracy "na malysza" a wode spuszczam naciskajac przycisk przez papier toaletowy i co?! :wściekła/y:
no widzisz ...a taka co mieszka na ulicy jakas menelówa to nic jej nie dolega i na dodatek rodzi zdrowe dzieci ktore potem wyzuca:wściekła/y:albo oddaje
 
Witajcie. Właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia.
Dowiedziałam się, że wcale nie robią wszystkim pierwiastkom nacięcia krocza, tylko jak jest niezbędne. Kamień spadł mi z serca:-)

Powiedzcie mi, jak uważacie: czy przy zamkniętej szyjce mogą sączyć się wody?
Bo ja już sama nie wiem, czy to nagle zwiększyła mi się wydzielina, czy to pot, czy cholera wie co:no:
 
Też mnie to wkurza straszliwie:wściekła/y:Jak widzę takie idące babsztyle z cygarem w gębie, pijanym mężem/chłopem i 4 zdrowiutkich dzieci, tyle, ze może niedomytych...
noooooo!!!!!!!!!!!!! az sie noz otwiera w kieszeni..
kochana ja tez mam taka wydzieline i ciagle mi "mokro" ale gin mi sprawdzila i nic to takiego powaznego nie bylo...no nic....nosze wkladki i jakos to jest...a czy moze sie saczyc przy zamknietej szyjce ...jasne nawet moga odejsc cale wody i miec szyje zamknieta
 
reklama
Czarnuszka nareszcie jests :)Carolline super ze wszystko ok :))A moje ciacho juz sie piecze .Zjem i ide na sofe bo wszystko bolec zaczyna :)Spijcie spokojnie i do jutra :) w poniedzialek juz LUTY :)))))))))))))
 
Do góry