reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mam pytanko jeszcze do Was. W nocy jak się przebudzam do WC to mam prawie albo zawsze twardy brzuch...nic mnie to nie boli,nie ciągnie,nie kuje ale czy to jest normalne? Zapomniałam ostatnio zapytać się gina o to :-(
 
reklama
Mnie tez biodra bola jak spie, a co dopiero jakbym musiala lezec caly czas :zawstydzona/y: Wspolczuje dziewczynki!!! Ale juz niedlugo, dacie rade :tak:
Patinka kciuki zacisniete ;-)
A ja chyba choinke dzis rozbiore...
W ogole wstalam z M o 6:30 i juz sie nie polozylam pomimo nieprzespanej nocy. Za godzinke moze sie wybiore do sklepow za tymi wozkami :-D
 
MISSI sto lat i oby wszystko się po waszej myśli poukładało:tak::tak::tak:

co do leżenia to ja mam tez już dość i biodra mi czasami pękają ale spoko dajemy rade ja za bardzo ie mogę siedzieć więc jak już wymiękam to na pleckach leżę:tak::tak::tak:

PATINKA tobie też samych dobrych wieści życzymy

Ja też siedzieć nie mogę:wściekła/y: ale do toalety i po jedzenie to mam pozwolenie od gina:-) chociaż to;-)
 
Do do coneco v4 pomarańczowy jest ładny, my wzieliśmy czerwony, ale zastanawiałam się albo nad pomarańczowym albo czerwonym, dla Dawidka, teraz Natalce czerwony też będzie pasował, także powiedz mężowi, że pomarańczowy również jest dla chłopca :) Kupiłam przez przypadek zamiast czerwoną pomarańczową torbę do tego wózka i na prawdę pomarańćz to kolor uniwersalny.
 
Mam pytanko jeszcze do Was. W nocy jak się przebudzam do WC to mam prawie albo zawsze twardy brzuch...nic mnie to nie boli,nie ciągnie,nie kuje ale czy to jest normalne? Zapomniałam ostatnio zapytać się gina o to :-(

ja mowilam ginowi, ze jak wstaje to mi czesto twardnieje brzuch, ale mowil ze to moze byc po prostu od przesuwania sie narzadow (oczywiscie jesli przy badaniu wczesniej wszystko bylo ok)
 
witajcie

u nas wczoraj zanotowaliśmy spadek formy psycho-fizycznej:no::no::no:
ale dziś jest ok

my już po wizycie i same dobre wieści:-D:-D:-D

szyjka się trzyma
mały waży 2300g:tak::tak::tak:
leki utrzymujemy
dysproporcje między główką nóżkami a wiekiem ciążowym są ale wszystko może się pozmieniać:tak::tak::tak:
jestem znów pozytywnie naładowana


i dostałam pozwolenie na kąpiel w wannie:-D:-D:-D:-D

trochę was nadrobię
do później
- OOOoooooOOOOOooooo to suuuuuperrrr Rybka!!! jeszcze faktycznie nas przenosisz :-D a wlasnie wczoraj wieczorkiem myslałam o Mateuszku i mialam zapytac jak te Jego komory czy cos wiadomo...No to trzymam kciuki zeby to wszystko bylo pomyłką :)

Witam! Ja tylko na chwileczke. I zmykam do lekarza. Już dzwoniłam i dzisiaj nie odwoływał więc dowiemy sie co i jak. Troszke jestem podenerwowana. Mały sie strasznie wierci hihi ale mimo tego że czasem zaboli to takie niesamowite uczucie!! Będzie mi tego brakowalo. Widze ze niektóre z was już prawie spakowane. Eh a ja jeszcze podkładów nie mam ani nic. Tzn u mnie akurat podkładów nie trzeba, tylko te wielkie podpaski i majteczki. No i koszule nocne. aaaaaaa
Dobra ja lece bo czas leci. Buziaki. Miłego dnia. :-)

aa jeszcze Mississ wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! Dużo zdrówka i miłości!! I pięknego dzidziusia w brzuszku!!:-)
- trzymam kciukasy za wizytke :))


Missis - kochanieeee!!!!!!!!!!! sto lat dla Ciebie!!!!! zycze Ci fasolki w brzuszku jak najszybciej!! i duuuuuuzo milosci :))
 
reklama
missiiss wszystkiego najjjjjjjjjj lepszego, zdrówka, usmiechu i owocnych staranek :-p


Ja też jeszcze nie poprane ubranka i nie spakowana , najpierw to torbe muszę kupić niestety :tak:
 
Do góry