reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Jeju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzień dobry wieczór !! nareszcie!!
wybaczcie ale miałam awarie kompa , potem wgrywanie netu, co chwile cos zle i dopiero teraz udalo sie na dobre wszystko załatwic :)
Tyle sie rozpakowało ze normalnie jestem w takim szoku jak nigdy!!!! nie bylo mnie raptem 3 dni a tu tyle dzidziolków na swiecie..!!!!

Ja sie trzymam jakoś sprzątam, piore chodze po schodach ( bo musze) nawet jeden seks zaliczyłam i moje dziecie nie chce wychodzić. No niech se siedzi jak mu dobrze w brzuchu.

Wybaczcie ale nie dam rady Was nadrobic, ale porodówke przeczytałam.
Byłam wczoraj u sasiadki fryzjerki mam nowe wlosy ( moja czarne z jasnymi pasmekami ) ale mi sie nie podoba i zaraz zrobie sobie inny kolorek zeby były refleksy.
Brzuchol boooooooooooooli strasznie, skurcze czasami, ale nic sie nie rusza dalej.

Ide kąpac synka i jak poloze go spac to wracam do Was i bede czytac co sie działo :))
 
reklama
Z tymi badaniami dowcipnymi to widac ze u każdego gina inaczej. No nic...

Fiołkowa-a ty wiesz ze ja myślałam ze to jakaś inna dziewczyna zaczęła się na forum udzielać?Nawet nie przeczytałam ze ty to ty, zmienilaś avatar i od razu cie nie poznałam. No ładnie...Ale faktycznbie-zdjątko śliczne:) Jakby każda z nas umieściła w avatarze dwa zdjęcia-jedno sprzed a drugie w ciązy to pewnie co druga byłaby nie do poznania ( ja to na pewno)



no własnie chciałabym uniknąć zostawania na noc w szpitalu. zresztą-jakby mnie babka w rejestracji przywitała tekstem "a gdzie skierowanie" to na bank w pysk bym jej strzeliła. A tego wolałabym uniknąć bo ostatnio histeryczkja się ze mnie zrobiła.

tak w ogóle to godzine temu miałam przykład takiej histerii. Uświadomiła sobie ze mały się nie rusza. Niby byłam rano u gina ale przeciez nie robił ktg, serducha tez nie słuchaliśmy, w ogóle badanie w ciszy było , aż dziwnie. tylko jak przepływy w komorach mózgowych robił to pulsowanie było słychać.
w każdym razie rozryczałam się jak głupia, zadzwoniłam do kliniki i umówiłam się na ktg. Akurat odwiedził nas mój tatoi zaoferował ze mnie zawiezie. A że musieliśmy czekac pół godziny z wyjazdem ( bo ktg dopiero na 16.30) to przez ten kolejne 15 minut płakałam jak bóbr aż...mały zaczął mnie szturchać:-DO Boziu-jak się ucieszyłąm. Tato z moim W uznali mnie oczywiście za histeryczkę bez cienia cierpliwości:baffled:

Ale w dupie to miałam, zaczęłam cieszyc się jak durna,a mały chyba ze mną bo teraz się przeciąga bardzo wyraźnie. Pewnie potrzeba mu było troche matczynych nerwów do pobudzenia:zawstydzona/y:



Mi tez robili posiew jedynie z pochwy:szok:Ładne rzeczy, niby masz wszzuytstkie badania tu okazuje sie ze figa. Maó tego-własnie przejrzałam swoja krtę ciązy i nie miałam robionego HBs!!!:szok: I co teraz? Ostatnio gin mówił ze mam wsie wyniki:wściekła/y:Ale chyba jednak nie:wściekła/y:

Wy wszystkie macie wyniki HBs?

Oj biedna.. Musiałaś sie przestraszyć.. Ja takiej paniki w szpitalu narobiłam jak byłam ostatnio hehe. No ale co, mamy prawo.. Tak kochana, ja nawet dwa razy miałam robione HBs. Na początku ciąży i ostatnio.
 
Hejooo:)

Ja wrocilam od gina nic nowego sie nie dowiedzialam.Mały siedzi wysoko:tak::tak::tak:rozwarć itp brak/To dobrze bo mamy kupe czasu.Kazał przyjsc za 2 tyg,wtedy mam nadzieje,poznam date cc.Aha no i mam miec ostatnie usg.Ogolnie sie ciesze bo przez 3 tg tylko 0.5 kg na plus:D Mały ze mnie wysysa.No i zdarzyl sie cud morfologia mi podskoczyla z 10.3 na 11.3!!! a dodam,ze przestalam jesc falvit mame i wyniki mam od razu lepsze.Teraz zamiast tabletek piję dziennie kubusia:-)

Ciekawe jak tam laski w szpitalu mam nadzieje,ze dadza radę.

Przcezytalam was ale juz nie mam sil pisac lece na MAJKE:)
 

Oj biedna.. Musiałaś sie przestraszyć.. Ja takiej paniki w szpitalu narobiłam jak byłam ostatnio hehe. No ale co, mamy prawo.. Tak kochana, ja nawet dwa razy miałam robione HBs. Na początku ciąży i ostatnio.

Panikary ciążowe jesteśmy hehe. Ale takie nasze prawo, nie?

O w morde to jutro rano dzwonię do lekarza co mam robić z tym HBs. Chyba ze wynik HBs jest wpiasmy w złą rubryczkę tj. WR. To jedyne wytłmaczenie. No nic-jutro dzwonię i się dowiaduję.
 
widze ze temat Hbs-ów ja nawet nie wiedzialam czy mi robili hehe... ale tak:) w polowie stycznia:) jejku.. jaki czlowiek nieswiadomy jak nie sprawdzi..:)

moja dzidzia sie cos ruszyla i normlanie ciagnie mi brzuchol w dol caly czas i fika i rozciaga sie.. a ja juz nie wiem jaka mam przyjmowac pozycje zeby nie bolalo... masakra..
tylko skurczy malo... cos czuje ze sobie jeszcze poczekam na tą moją córe
 
dziewczyny czekam na męża i jedziemy na IP,niesamowicie boli mnie brzuch,myślę że to skurcze bo co jakiś czas łapie mocniej i nawet jak zmieniam pozycję,aż mnie plecy bolą,mały się strasznie wypycha...normalnie mam pietra,jak coś to dam znać do mcgosi.Próbuje liczyć skurcze ale to wcale nie takie łatwe...dobra muszę się skupić:baffled:
 
Cholercia, tylko że co skurcz to mocniejszy.. Ja pikole.. Nerki i kręgosłup mnie do tego tak nadupia***ją że szok.. I gazy mam ;| a to najśmieszniejsze hehe ;D

Ania, trzymaj się kochana! :)
 
reklama
Aguś dobrze, że sunia się znalazła. Mi moja kiedyś uciekła jak miała cieczkę i też po nocy jej szukaliśmy całą ekipą. Na szczęście nie skończyło się nie chcianymi szczeniakami :)
Mag007 mój mąż też ma opory odnośie seksu. Też nie chce pukać synka w głowe :)
Trzymam kciuki za Moniskabe i Patinke.
Ja dzisiaj byłam w szpitalu. Robili mi ktg i usg. Mój mały ma hipotrofie. Obwód główki na 37 tydzień, wymiar dwuciemienowy na 38 tydzień, a obwód brzuszka tylko na 34 tydzień :( Jego waga na dzień dzisiejszy to 2600 g. Do tego mam łożysko III stopnia. Lekarka mnie pytała czy pale bo u palaczek tak jest. A ja nigdy nie paliłam. W końcu doszłyśmy do tego, ze to przez moje nadciśnienie tak jest. Przepływy niby wyszły dobre, ale i tak mam troche stracha. Dziewczyny nie lekcewazcie nadciśnienia w ciąży bo to naprawde ma zły wpływ na maluchy. Może gdyby u mnie wcześniej stwierdzono i gdybym je wczesniej leczyła to mój synuś byłby większy, a łożysko w lepszym stanie.


hej, ja też byłam tydzień temu na wizycie i okazało się, że maluszek mało przybrał na wadze bo 350 gram przez 3 tygodnie, i w 35 tc3d miał 2750 ale wszystkie wymiary ma większe o tydzień więc tylko tą wagą się martwię więc rozumiem co czujesz, wiesz może tak nie martw się tym usg, ja też przepływy mam ok, nie paliłam nigdy i nie mam żadnych problemów z ciśnieniem, a co lekarz teraz zalecił ci dalej? mi w sumie nic, pytając się o wagę powiedział, że wszystko ok, i nie mam się niczym martwić bo powiedział, że w przeciągu 2 tygodni i tak urodzę.
 
Do góry