reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No ja też bede pewnie musiała cos takiego zamawiac,bo też mam małe brodawki i ciekawe czy ja wogóle bede karmiła,bo siary nie mam,moze cos tam było raz ale teraz juz niemam:baffled:
 
reklama
dronka -ja też mam płaskie brodawki ale mam cichą nadzieję, że uda mi się karmić piersią. dostałam od cioci avent niplette AVENT Niplette Korektor wklęsłych brodawek 2sztu (902154486) - Aukcje internetowe Allegro
Sama bym tego nie kupiła bo drogie. W 5 miesiacu trochę nosiłam, ale zaczęlam mieć małe skurcze i pomyślałam, że to od tego. Teraz spróbuję po 37 tygodniu, wtedy to niech się już dzieje co chce.:tak:

Według opini to smoczki z TT najbardzie przypominają cycusia mamusi, czytałam na innych forach, że dziewczyny nie miały problemów karmić piersia i butelką TT, ale ja tam w to nie wierzę i postaram się przynajmniej przez miesiac nie podawać smoka, chyba, że mały zmasakruje mi brodawki to wtedy kupię TT.
Na początku myślałam o Avent, bo podobno dobre mają laktatory. Laktator wolę mieć w razie nawału pokarmu, także prawdopodobnie zaopatrzę się w te dwie firmy:tak: po jednej butelce z każdej.:-p
 
dzisiaj od 10 do 13 jezdzilismy z tesciową po sklepach meblowych bo planuje u siebie maly remoncik, no i na koniec zajechalismy do sklepu z wozkami pod Poznaniem, i zarezerwowalismy wozek i w poniedzialek pojedziemy go kupic
planowalismy kupowac wozek dopiero na początku albo w polowie marca, ale wybralismy sobie x-landera model xa z 2009 roku, a juz weszla kolekcja 2010 i w marcu moze sie okazac ze tych wozkow co my chcemy juz nie bedzie a te 2010 mniej mi sie kolorystycznie podobają niz te z 2009

Nie wiem, czy te z 2009 są takie super wyjątkowe, bo ta firma co roku tak klientów straszy, a moja koleżanka rodziła w październiku i jeszcze w połowie sierpnia kupowała X-landera AT z 2008:confused: Ale swoją droga to wózeczki świetne mają, mysmy wybrali ich tańszą "podróbkę" - TAKO Jumper X, jako że nam się nikt do wyprawki nie dokłada, a kasy też jakoś częściej brak niż jest:zawstydzona/y::-(
 
Mam pytanko. :confused:Między 56 a 62 jest jeszcze jakis rozmiar ubranek? Boję sie, że 56 może być ciasne a 62 z kolei zbyt duze:dry:. Mam dużo ubranek na 62 i zastanawiam się, czy nie dokupić tych na 56:baffled:
tak jak owIrene pisze rozmiary dla dzieci są co 6 numerów: 50,56,62,68....

oj padnięta jestem... najchętniej wskoczyłabym do wanny pełnej ciepłej wody i piany....ehh ale mam tylko brodzik:dry:
 
Witam was brzucholki:-)
Nie pisalam wczoraj, bo nawet nie mialam czasu bo od rana robilam porzadki z ciuszkami, puzniej obiad i pranie i wieczorkiem nie mialam juz sily na nic taka bylam wymeczona :-(
Troszke Was nadrobilam :-) Torbe to ja jeszcze mam niespakowana ale mi sie do tego nie spieszy bo wczoraj dopiero zaczelam prac i jeszcze tez pare rzeczy trzeba dokupic.
Co do wozka to Tako jumper x sa super i sprawdzone:-) kolezanka ma i jest bardzo zadowolona i wogule to bardzo fajnie sie prowadzi:-) Jedyna wada nowoczenych wozkow jest to ze maja wszystkie male gondole:-( moim zdaniem powinny byc troszke wieksze.
Koncze juz na dzisiaj , bo jedziemy na zakupki:-) milego wieczorku wam zycze brzucholki:-):-):-) papapa
 
Witam! Znowu się odzywam! M przywiózł mi na weekend laptopa do szpitala, bo nie będziemy się w ogóle widzieć, to żeby mi się nie nudziło:-p:-p Pan Ordynator powiadomił mnie dzisiaj, że jeżeli do 11 lutego, czyli do skończonego wg niego 37tc, białko w moczu nie cofnie mi się to będziemy ciąć:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jeżeli się cofnie, no to cesarka na termin ;-) Miejmy nadzieję, że się cofnie:sorry2::sorry2:
 
Witam! Znowu się odzywam! M przywiózł mi na weekend laptopa do szpitala, bo nie będziemy się w ogóle widzieć, to żeby mi się nie nudziło:-p:-p Pan Ordynator powiadomił mnie dzisiaj, że jeżeli do 11 lutego, czyli do skończonego wg niego 37tc, białko w moczu nie cofnie mi się to będziemy ciąć:zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jeżeli się cofnie, no to cesarka na termin ;-) Miejmy nadzieję, że się cofnie:sorry2::sorry2:

Miejmy nadzieje,że sie cofnie.Będzie dobrze napewno,trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Do góry