reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

candy 3 razy w ciazy usg powinno byc zrobione i jest refundowane. Jesli nie maja w przychodni to lekarz prowadzacy powinien Ci wystawic skierowanie zeby gdzies indziej zrobic. Przeciez w karcie ciazy sa nawet 3 wpisy z usg które w szpitalu sprawdzaja zeby zobaczyc co i jak.
 
reklama
Ale od rana naskrobałyście...ledwo nadrobiłam:szok:
Czarnuszka-dobrze że jesteś spowrotem Kochana:tak:
Mcgosia- ja mam zamiar w Bródnowskim rodzić ( tam rodzinny jest bezpłatny)
Tabasia-nie martw sie to napewno nic groznego zobaczysz:tak:
Młoda_mamusia-trzymaj się, jesteśmy z Tobą:tak:
Młoda_mamuska-co za dupek z tego gina,ja bym się kłóciła bo nawet na NFZ przysługuje w kazdym trymestrze jedno USG,a badania takie jak mocz czy krew to powinien Ci przy kazdej wizycie ( co miesiąc )zlecać...dupek:wściekła/y:

Candy-dziwie się że się nie upomniałaś o to...
 
Ostatnia edycja:
Candy - ja tylko nie rozumiem jednego, skoro chodziłas prywatnie na usg dlaczego nigdy nie spytałaś w swojej przychodni, dlaczego Ci nie robią? Wiem, ze to powinno być wszystko inaczej skonstruowane, ale jak się coś nalezy to trzeba się czasem o to upomnieć.
 
Candy - ja tylko nie rozumiem jednego, skoro chodziłas prywatnie na usg dlaczego nigdy nie spytałaś w swojej przychodni, dlaczego Ci nie robią? Wiem, ze to powinno być wszystko inaczej skonstruowane, ale jak się coś nalezy to trzeba się czasem o to upomnieć.


Racja, u mnie tez tak jest ze niby gin super ale o wiele rzeczy musialam sie sama upomniec.
 
Candy - ja tylko nie rozumiem jednego, skoro chodziłas prywatnie na usg dlaczego nigdy nie spytałaś w swojej przychodni, dlaczego Ci nie robią? Wiem, ze to powinno być wszystko inaczej skonstruowane, ale jak się coś nalezy to trzeba się czasem o to upomnieć.




pytałam to powidziała babka, że nie ma takiej potrzeby, ale mi sie wydaje też że tam nie mają aparatu idę za tydzień i jeszcze raz zapytam:dry:
 
reklama
Do góry