reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

No dobra, jestem :-) napisałam i wysłałam- teraz czekam na opieprz od promotorki ;-) a powaznie to chciałabym zeby juz nic nie trzeba było poprawiac bo mam dosyć. jak od 2 lat mecza mnie drugie studia to przez te kilka dni pisania pracy odechciało mi sie na zawsze hehe

Teraz mam ochote robic nic :tak:
Młoda mamuśka przecie w 3 trymestrze robi sie obowiazkowo usg :confused: No i morfologia tez powinna byc czesciej robiona. jakis dziwny ten lekarz.... Idz do innego to sprawa bedzie załatwiona.
 
reklama
A co do szpitali w Polsce, to niestety kilka w różnych częściach kraju zwiedziłam i powiem Wam szczerze, że takich warunków jak w filmach, to raczej nie ma co oczekiwać, bo unowocześnionych szpitali jest w Polsce tylko kilka. Większość ma łóżka, wyposarzenie sal i nawyki rodem z PRLu. Ja przy wyborze kierowałam się podejściem personelu do pacjenta, sprzętem ratującym życiem i tym co się stanie z maluszkiem w razie czego (odpukać w niemalowane). Tak więc na to, co na zachodzie od lat jest standardem, u nas raczej bym nie liczyła:zawstydzona/y::-(
Chcecie szpital jak z filmu?:-D To zapraszam do swojego miasteczka:tak::-) Normalnie BOSKI JEST no i lekarze, pięlęgniarki też:tak::-) Sprzęt bombowy:tak::-)

co do gina , ja chodze panstwowo i zawsze mam kontrolowana szyjke. a na usg dostaje skierowania do prywatnej kliniki z dobrym sprzetem.
Tez chodzę państwowo:tak: i tez dostaję skierowania:tak: I jestem mega happy zadowolona bo na kazdej wizycie lekarz mnie bada, mierzone mam tetno i maluszek też i jestem wazona. Wszelkie pytania jak mam to zawsze dostaje odpowiedź:tak:
 
witam popołudniowo Brzuchatki!
Ja miałam pełno planów...przede wszystkim nauke no ale jak prasowałam (na siedząco) złapały mnie skurcze...zas nieregularne...wzielam dodatkową dawke Fenoterolu i Relanium 2mg i połozyłam sie spać. I tak spałam pare godzin. Obudziłam sie teraz i jest lepiej. Chyba jednak z tego mojego nie leżenie nic nie wyszło k... :baffled:
Widze dyskusja na temat lekarzy...mój lekarz przyjmuje prywatnie i panstwowo. Jeśli przyjdzie do niego pacjentka w ciązy prywatnie to proponuje przejście do poradni panstwowej bo wiadomo ze wizyty są częste. Moim zdaniem jest super. Ma takie ludzkie podejście do pacjentek. Jak byłam w szpitalu i dowiedzial się ze tam jestem to odrynator od razu wszystko o mnie wiedział. Czasami ma gorszy dzien jak każdy i wtedy czuje ze odwala robote no wiec ja zadaje pytania. A normalnie mówi mi o wszystkim sam. No i bada na kazdej wizycie ostatnio no ale u mnie to oczywiste bo szyjka itd itd. Usg bede miala po nast wizycie tzn kolo 35tc. i wtedy wszystkie badanka mi zleci.
Współczuje wam przezyc z lekarzami...czasami sa tacy aaaaaa :dry: biorą kupe kasy i g... człowiek wie:dry:
A ja czekam na zestaw powiększony z Tortilla i FANTA z maka mmmmmm nic dzisiaj nie ugotowałam i M po drodze z pracy kupi mniam mniam mniam!!!!
 
dziewczyny aaaa mam skurcze... takie w miare regularne,.... co 8-9 min...
nie wiem czy brac nospe czy co robic...aaaaaaa
 
dziewczyny aaaa mam skurcze... takie w miare regularne,.... co 8-9 min...
nie wiem czy brac nospe czy co robic...aaaaaaa

Kurcze, ja bym wzięła nospę i poczekała, czy przejdą, ale mówisz, ze regularne i tak szybko:confused: To chyba lepiej od razu na IP, jakby co, to lepiej na zimne dmuchać, najwyżej Cie do domu odeślą.

patinka Potwierdzam, że masz świetnego lekarza - miałam okazje poznać w szpitalu:tak: Tylko ma dziwne poczucie humoru jak dla mnie;-)
 
reklama
Do góry