reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Hejka!
Ja zaraz będe ogladac swój serial na polsacie:) Obiadek już zjedzozny przed 13 bo M na 13 do pracy chodzi. Były fryteczzki i mięsko kebab:cool2:
Przestawiliśmy w mieszkanku i zrobilismy miejsce na łóżeczko. Teraz laptopika nie ma gdzie trzymac:-D i stoi na stole, ale tu mi jakoś niewygodnie pisac:dry: a mialam sie zabrac znów za magisterkę:-D Jutro M jedzie do Olszztyna na uczelnię bo ma egzamin to posiedze z Wami od rana:tak:
Mloda mamusia to Ty piszesz bloga?? Bo już nie pamietam? Ja raczkuje na razie w tym temacie;) Podasz mi linka?;)
 
Witam:)
dronka ja prałąm wszystko w pralce w 40 stopniach w loveli, kocyki też, nowe i używane rzeczy też, no i wszystko prasowałam, a raczej prasuje i mam dość. Ale zauważyłam że przed prasowaniem jakieś to było sztywne, a po prasowaniu takie mięciutkie. Też nie lubię prasować, no ale tak mniej więcej uprasowałam
marela to masz nieźle:)
Ja dziś byłam zrobić sobie badanka i robiłam też próby wątrobowe, bo jeszcze ten brzuchol swędzi, niby mniej ale jednak, a jeszce te puchnące palce i nogi; jutro wyniki i wizyta u lekarza:) Już się nie m oge doczekać:)
 
Lila moj Synek rowniez bedzie nalezal do tych wiekszych.
w 30 tygodniu i 6 dniu wazyl 2100 i jak to Pani stwierdzila "naprawde duzy chlopaczek". Termin przesunal sie o 2 tygodnie, wzgledem wymiarow. Takze sama jestem ciekawa jak to bedzie z nami.
Czy urodzi sie szybciej, czy poprostu bedzie bardzo duzy.:tak:
 
To ja też z wyrodnych matek, bo poprałam co prawda wszystko, nawet kocyki (ale to dlatego, ze bałam się wychodzących nich takich tych kudłaczków różnych:-D ), ale prasowanie ograniczyłam do pościeli i pieluch. I nic więcej nie mam zamiaru prasować :tak:
 
Kochane, mam pytanko...

Czy któraś z was chce rodzić w Gdańsku na Zaspie?? Mi przypadnie tutaj poród, bo teraz tu leżę na patologii.


No ja mam szpital na zaspie tuz pod domem, ale jednak chyba zdecyduje sie na Kliniczna z dwoch powodow : pierwszy, najwazniejszy!!!!! tylko tam daja to cholerne znieczulenie, a drugi to taki ze kiedys wyladowalam na porodówce na zaspie ( fałszywy alarm to bym na szczescie) i kazali mi non stop lezec z podlaczonym KTG i kazdy mial mnie w dupie (przepraszam za dosłownosc:sorry2:) niby najblizej a jednak nie wiem..słyszałm na klinicznej ze mozna łazic sa pileczki i ogólnie świetna porodówka , ale jak bedzie to sie okaze;-);-);-) póki co to ja na razie walcze z egzaminami na uczelni i nie w głowie mi porody:-):-):-):-)
 
wracajac do Zaspy jeszcze..to mimo jakis tam moich minusów w głowie to opieki noworodkowej tylko pogratulowac, mało co który szpital w Polsce taka ma (genialny sprzęt i lekarze) także beziecznstwo bobasów na najwyzszym poziomie:tak:
 
reklama
no a jak sie dogadac, ze chce zeby byl maz obecny, ale jednoczesnie nie placic?
bo jak powiem ze chce porod rodzinny i oni pomysla, ze ten za 500 zł to bede miala malego zonka :dry:

Mówisz ze chcesz poród na zwykłej porodówce a nie o podwyższonym standardzie i tyle. Mąż bedzie obecny bo potem wychodzisz po niego z IP z położna lub sam idzie na 3 pietro bo tam sa porody zwykle. Na parterze sa te sale o podwyzszonym standardzie za 500 zl.
 
Do góry