reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Spokojnie dasz rade!! Ja teraz musze wytrzymać do terminu!! Bede brała Fenoterol do 38 tyg ciązy. Z resztą pójde do mojego ginekologa to mu powiem i zapytam jak to wygląda. On mi pewnie spokojnie L4 będzie wypisywał bo czasami już urlop macierzynski zaczynają 2 tygodnie przed porodem. Mam nadzieje ze pojdzie mi na reke. Zobaczymy...jutro dowiem sie wszystkiego...
 
dzięki blueberry:tak:zawsze kupuje go w drogerii i kosztuje 50zł,ten co wkleiłaś link ma inny kolor ja kupuje czarny ale w złotym opakowaniu więc nie wiemczy to ten sam:baffled:
 
Cześć!
No dziś mój dzidziol zwariował i ledwo chodzę, tak mi się koza pcha na kości łonowe że nie wiem:szok:! Szykuje się juz dziewucha!! A jak wy dziewczynki czy maluchy układają się już pod kanał?

Wiecie co !!:wściekła/y: moj mezunio odebral mi wyniki z tego posiewu i mam bakterie jakas napisalam gin sms-ka z wynikami i maz teraz pojechal do niej do gabinetu prywatnego bo akurat dzisiaj przyjmuje po antybiotyki , przeczytalam w internecie ze ta bakteria powoduje poronienia albo przedwczesne pekniecie pecherza plodowego!!:szok::szok::szok: prawie dostalam zawalu jak to przeczytałam..:szok::szok::szok: teraz to dopiero sie boje!! ciekawe ile bedzie trwalo leczenie:-( potem pewnie zas ten posiew za 115 zł :( zbakrutuje...ale najbardziej mnie martwi moj maluszek :(
Kurcze to nie zadobrze- ale im szybciej zadziałasz tym lepiej. Słyszałam niedawno że o tyle nie szkodliwa ta bakteria w ostatnim trymestrze że ni uszkadza dzidziolka więc głowa do góry!
 
Witam.Wlasnie przeczytalam co napisalyscie od rana.U mnie spoko,pierwsza nocka od miesiecy przespana bez wstawania.Bylam w szoku jak sie obudzilam i zobaczylam ze to 6:30.Ale i tak nie wyspana wstalam.Ostatnio ciagle mi sie chce spac,chyba organizm chce odespac nocki na zas jak dzidzia nie da.

Wspolczuje mamusim malych dzieci ktore nie daja wypoczac.Ja mysle ze u mnie juz tego nie bedzie a dzieci juz raczej beda wsparciem dla mamy.Ale kuba gdy Karola sie urodzila nie mial jeszcze 2lat to obrazil sie na mnie gdy poszlam rodzic i nie chcial wogole do mnie sie zblizyc wiec znam ten bol.

Ja wczoraj bylam z dziecmi 2h na sankach,ale mialy ubaw,zazwyczaj brak mi czasu ale wczoraj mialam i pogoda byla swietna tylko na spacery wiec jak tu nie pojsc,dzis tez sie wybieramy ale moze troszke krocej bo wczoraj troszke zmarzlam bo one biegaly pod gorke a ja stalam w miejscu.A jeszcze do konca nie wyzdrowialam.

Dzis robie druga ture pranka dzidziusiowego wlasnie kombinezoniki sie piora,a za chwilke ciemne puszcze i zostanie jeszcze druga czesc niebieskich i pokrowce z lezaczkow,hustawki i kolyski.Juz niemoge doczekac sie zeby boss mojego G wyrownal mu pieniadze bo chce wreszcie kupic ten komplet mebelkow i ustawic wreszcie w wszystko jak nalezy w sypialni bo juz nie mieszcze sie z ciuchami.

Mloda mamusia mam nadzieje ze wszystko ok napisz co w szpitalu powiedzieli,wkurza mnie taka nieodpowiedzialna postawa lekarzy.

Patinka wpolczuje sytuacji.Ja mam podobna bo nie przysluguje mi zaden zasilek i po porodzie zostaniemy tylko na pieniadzach G wiec mam ndzieje ze uda mi sie juz od kwietnia wrocic do pracy.Wszystko zalezy od mojej kondycji po cc i od dzidziorka.
 
patinka - bardzo współczuję sytuacji, kurcze wypytaj się w tym urzędzie, może coś ci doradzą:-(

mloda_mamusia1 - daj znać, co się z wami dzieje

czarnuszka - antybiotyk na pewno pomoże, nie szkodź dziecku stresem

i w ogóle kobiety nie rozsypujmy się jeszcze, niech dzieciaczki rosną w brzuchach!!!

To cię ukochany załatwił:-D:-D
Widzę,że imię już wybrane dla potomka??


jedyne, przy którym się nie kłóciliśmy:-D:-D:-D

agniesiak z czystym sumieniem moge polecic max factor masterpiece albo 2000 calorie jesli wolisz tradycyjne szczoteczki. Duuuzo maskar przetestowałam i max factor najlepsiejsze.


tez mam masterpiece , naprawdę lubię ten tusz :-D
 
reklama
Ja sie z wami już zegnam na dzisiaj. Ide szybciej spać. Najpierw musze sie troche zrelaksować. Musi być dobrze kurcze no!! ahh dobranoc
 
Do góry