reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

dokładnie szuja z niego a sam ma trzy domy w tym jeden w Hiszpanii ma 45 lat i dziewczynę 19 letnią ehh tacy to powinni wyginąć
 
reklama
o matko, dziewczyny..
oczy mi wygnija jak ja bede tyle spac :-D:-D

Marti ja kiedys miewalam takie klucia w pochwie. Od jakiegos czasu mi sie to nie zdarza, ale pewnie jeszcze bedzie.

Tak samo narzekalam na bol podbrzusza i krocza.. i w pachwinach..
od kilku dni czuje sie jak nowo narodzona, nawet w nocy moge sie normalnie przekrecac, jak nie mam pelnego pecherza.
Ciekawe czy to cisza przed burza... :-D
 
Czesc Dziewczyny!!!
Mam pytanko.
Moja gin stwierdzila u mnie zbyt krotka szyjke macicy:-(. A ja glupia!!!! nie zapytalam co z sexem w takiej sytuacji!!! Sama tez nic nie wspominala. Moznaby wiec pomyslec, ze nie ma przeciwskazan. Ja jednak wole nie ryzykowac. Niestety, nie mam jak sie z Nia skontaktowac, bo przeprawa przez Jej pielegniarke jest gorsza niz przeprawa przez najbardziej zarosnieta dzungle:-)
Moze ktoras z Was byla w podobnej sytuacji? Co Wam lekarze powiedzieli?


Moja jest skrócona i brzuch się też stawia tak jak u Blueberry więc lekarz zabronił do 38 tygodnia ciąży hehe :tak:
 
Hej:-)

Czarnuszka my już zaczynamy 24 tydzień. Jak to leci hehe Coraz bliżej 6 miesiąca :-)
.
kochana zaczelysmy 6 miesiąc 20 listopada :)) czas leci leci...niektore z nas juz 27 tydzien i 7 im sie zacznie niedlugo :) niedawno bylsymy na 1 stronie w 5 tygodniu !!:-D a tu juz blizej niz dalej


Mój młody kopie...wkoncu pilkarzem bedzie z tatusiem i braciszkiem :)) a wczoraj wieczorem to tak mi sie wypiął jak lezałam na plecach ...z jednej strony mialam miekki brzuch a z drugiej po prawej stronie taką wielka gule ze az mnie bolało hehe chyba plecki to byly albo pupcia a potem sie dałam na dok to z boku mi brzuch podskakiwał :)) ale tez ma momenty ze jest cisza
 
eh nie wiem jak ja sobie psychicznie do marca poradzę, a czy się zdecyduję na drugie dziecko to też wielka niewiadoma???nie lubię nażekać i nigdy tego nie robiłam, ale to po prostu chyba sa mega nerwy, że coś jest nie tak:-(
no nic idę na zakupki, zrobię dziś ciasto budyniowe, jak mi wyjdzie to dam przepis;-)
 
Cześć Mamuśki:-)
Ja też miałam kiepską noc,często się budziłam ale mimo tego przed 9 już byłam na nogach.Posprzątałam,zrobiłam zakupy a teraz patrzę jak M robi pranko.Dobrze,że troszkę mi pomaga.Przynajmniej się nie przemęczam.Współczuję tym co im składki nie odprowadzają szefowie.W ciąży dobrze mieć pewną i stabilną sytuacje.Ja mam to szczęście,że decydowałam się na ciąże mając stałą umowę o pracę.Jestem bezpieczna bo sieciowego hipermarketu za szybko nie zlikwidują:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny !!! Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że się polubimy :) Termin porodu mam na 18 marca i już wiem, że to będzie syn... imię już wybrane Gabriel :) :rofl2:

Ja też piłam drinka glukozowo-cytrynowego... bez tej cytryny byłaby masakra a Gabryś po tym drinku szalał jak opętany :D:-D

Hej.
Widzę, że też jesteś z Opola i tez masz termin na 18 marca:)
Do tego obie spodziewamy sie chłopaczków:)
 
Do góry