reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2024

reklama
Od którego tygodnia można serduszko wychwycic i jaki masz?
Ja mam taki zwyczajny rozowo-bialy, ale najlepsze opinie czytałam chyba o AngelSound. Na niektórych pisze że można od 10tc na innych że od 16tc. Ja jestem w 11tc i jakimś cudem się mi udało wychwycić, choć zajęło mi to sporo czasu. Dlatego myślę że lepiej poczekać troszkę dłużej, żeby się nie stresować. Dzidziuś tak wcześnie ma dużo miejsca i za każdym razem może być gdzie indziej tak naprawdę nie wiadomo gdzie😅
 
Długo po tym musiałaś zostać na obserwacji? Plamiłaś jeszcze później ? Jak narazie to nic nie wiem, badać mnie też dziś nie badają myślę że dlatego że jest weekend 😔🤷
ja też plamilam w 8, obserwuj się, u mnie nie było skrzepów, które były przy poronieniach więc nie miałam aż takiego stresu. Dostałam duphaston i trochę więcej odpoczywałam
 
Hejka dziewczyny! Nie było mnie 3 dni (!!!) i taka ulga, że my tu w tym samym składzie ❤️
U mnie urwanie 🍑 w pracy- zamknięcie projektu i budowy, wiec gnije 10-13h na budowie 🤢
W ogóle dobrze, że przeczytałam teraz od ustaleniach gastronomicznych- dziś z mężem jechaliśmy w Tatry i zrobiłam na drogę kanapki z łososiem, nie innym niż wędzonym na zimno 🙈 trochę zluzowałam jakoś, to jeden incydent, a ile takich rzeczy kobiety jedzą przed potwierdzeniem ciąży, jakoś mnie to uspokaja :)
Z serii „żołądek zwariował”- od 6 lat nie jem mięsa (okazjonalnie ryby, często krewetki- te mi wchodzą jak złoto w ciąży- nie mówcie mi ze ich tez nie można plis 🙈) a wczoraj zjadłam pół kiełbasy z grila 🤷🏻‍♀️ No i co zrobisz z ideologia, jak nic nie zrobisz 😃
 
Hejka dziewczyny! Nie było mnie 3 dni (!!!) i taka ulga, że my tu w tym samym składzie ❤️
U mnie urwanie 🍑 w pracy- zamknięcie projektu i budowy, wiec gnije 10-13h na budowie 🤢
W ogóle dobrze, że przeczytałam teraz od ustaleniach gastronomicznych- dziś z mężem jechaliśmy w Tatry i zrobiłam na drogę kanapki z łososiem, nie innym niż wędzonym na zimno 🙈 trochę zluzowałam jakoś, to jeden incydent, a ile takich rzeczy kobiety jedzą przed potwierdzeniem ciąży, jakoś mnie to uspokaja :)
Z serii „żołądek zwariował”- od 6 lat nie jem mięsa (okazjonalnie ryby, często krewetki- te mi wchodzą jak złoto w ciąży- nie mówcie mi ze ich tez nie można plis 🙈) a wczoraj zjadłam pół kiełbasy z grila 🤷🏻‍♀️ No i co zrobisz z ideologia, jak nic nie zrobisz 😃
Bobas chce, bobas ma ;)
 
Hejka dziewczyny! Nie było mnie 3 dni (!!!) i taka ulga, że my tu w tym samym składzie ❤️
U mnie urwanie 🍑 w pracy- zamknięcie projektu i budowy, wiec gnije 10-13h na budowie 🤢
W ogóle dobrze, że przeczytałam teraz od ustaleniach gastronomicznych- dziś z mężem jechaliśmy w Tatry i zrobiłam na drogę kanapki z łososiem, nie innym niż wędzonym na zimno 🙈 trochę zluzowałam jakoś, to jeden incydent, a ile takich rzeczy kobiety jedzą przed potwierdzeniem ciąży, jakoś mnie to uspokaja :)
Z serii „żołądek zwariował”- od 6 lat nie jem mięsa (okazjonalnie ryby, często krewetki- te mi wchodzą jak złoto w ciąży- nie mówcie mi ze ich tez nie można plis 🙈) a wczoraj zjadłam pół kiełbasy z grila 🤷🏻‍♀️ No i co zrobisz z ideologia, jak nic nie zrobisz 😃
Ryby można, nawet trzeba, krewetki też można 😍 Wczoraj się mocno o tym rozpisałam i wstawiłam kilka fotek z netu i książki o tym 🙂 Ja dokładnie tak samo, nie jem mięsa od 4 lat, ale jem ryby i owoce morza 🤪
 
reklama
Do góry