reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej Dziewczyny.
Mogę dołączyć? W "kupie" raźniej :)
Mam termin na 15 marca. Wczoraj CRL 1.08, akcja serca jest :)
Jestem mamą 2,5-letniego cudownego chłopca :)
Trzymam kciuki za Wszystkie!
Agnieszka
Witaj w naszym gronie.;) gratuluje ciąży i pieknego serduszka:D
Jak pozwolisz zgłoszę Cię do zamkniętego naszego wątku, tylko to troszkę potrwa;)
 
@Ewusia12
Progesteron bardzo niski
Prolaktyna bardzo wysoka i ogólnie stosunek Fsh do Lh 0,5.I jeszcze coś mówił o insulinie, że też wysoka.Jutro mam wizytę dopiero omówimy dokładnie te wyniki.Bo na poprzedniej wizycie tylko zaczęłam prolaktyne zabijać i się udało,ale ciężko będzie bez wspomagania donosic.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 Kochana Moja musimy być silne. Wiem, że te czarne myśli nam nie miną tym bardziej, że już przez to przeszłyśmy. Musimy próbować patrzeć na te ciążę inaczej. Nie przez pryzmat, przebytej straty. Bo przez to nigdy nie będziemy w stanie cieszyć się tym co nam los dał!!! Mi też jest bardzo Ciężko. I mam ogromny problem z tym, żeby cieszyć się tą ciążą mimo tych wszystkich objaw które mam. Boję się i bać się będę.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dlaczego masz czarne myśli? W ogóle zauważyłam ze dużo z Was się denerwuje, przejmuje, jak jeden dzień objawów nie ma. Naprawdę to nie ma sensu. Myślcie pozytywnie! Trzeba wierzyć, że wszystko się uda, urodzimy zdrowe dzieci. Nie histeryzujcie cały czas no jeśli nie ma ku temu większych powodów!!:-D
Czuję się ostatnio fatalne, w pierwszej ciąży żadnych objawów poza bolesnością piersi, góry mogłam przenosić a teraz zwlec z łóżka się nie mogę, apetytu zero, zmuszam się do jedzenia ehh Zanim zorientowałam się że jestem w ciąży to kilka dni ketanol brałam, miałam jakieś okropne bóle głowy i potem jeszcze na weselu się bawiłam i trochę wypiłam...nie wiem, może faktycznie trochę na wyrost te obawy. Na szczęście wizyta dzisiaj więc będę wiedziała czy jest się czym martwić. Na ogół jestem niepoprawną optymistką...a teraz jakoś tak nie potrafię z siebie niczego pozytywnego wykrzesać.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@alunia87 Kochana Moja musimy być silne. Wiem, że te czarne myśli nam nie miną tym bardziej, że już przez to przeszłyśmy. Musimy próbować patrzeć na te ciążę inaczej. Nie przez pryzmat, przebytej straty. Bo przez to nigdy nie będziemy w stanie cieszyć się tym co nam los dał!!! Mi też jest bardzo Ciężko. I mam ogromny problem z tym, żeby cieszyć się tą ciążą mimo tych wszystkich objaw które mam. Boję się i bać się będę.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No tak to właśnie jest.Fajnie by było od tak się cieszyć z tego stanu,ale my przez cały okres ciąży musimy dmuchać na zimne.I wielu rzeczy nie będziemy mogły robić.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień doberek

@Ewarut ja tak jak dziewczyny pisały bym jeszcze zaczekala z tym osadzaniem ze pęcherzyk nie rośnie. Ciąża jest pewnie młodsza i dlatego nie odpowiada wiekowi ciąży liczonego od ost miesiączki. Daj znać jak wyniki bety [emoji4]

Dostałam link do grupy zamkniętej ale nie działa mi nie wiem czemu...

Dziewczyny bierze mnie przeziębienie poradzicie co oprócz syropu z cebuli z domowych leków mogę sobie przygotować?
 
No tak to właśnie jest.Fajnie by było od tak się cieszyć z tego stanu,ale my przez cały okres ciąży musimy dmuchać na zimne.I wielu rzeczy nie będziemy mogły robić.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z mężem próbuje oglądać różne rzeczy dla dziecka i oglądać jak są pokoiki urządzane. A z drugiej strony mam myśl, że takim czymś zapesze. Kurna no jaki człowiek jest głupi!!! Nikt u Mnie nie wie, że mam takie myśli. Bo wszyscy odbierają Mnie za taką silną, że mimo przeżyć idę do przodu. I nie chcę pokazać im, że jest inaczej. Alunia musimy próbować siebie nawzjamem podnosić na duchu.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień doberek

@Ewarut ja tak jak dziewczyny pisały bym jeszcze zaczekala z tym osadzaniem ze pęcherzyk nie rośnie. Ciąża jest pewnie młodsza i dlatego nie odpowiada wiekowi ciąży liczonego od ost miesiączki. Daj znać jak wyniki bety [emoji4]

Dostałam link do grupy zamkniętej ale nie działa mi nie wiem czemu...

Dziewczyny bierze mnie przeziębienie poradzicie co oprócz syropu z cebuli z domowych leków mogę sobie przygotować?
Kochana mleko z miodem i czosnkiem lub świeży imbir z miodem i cytryną. Jeśli masz własnej roboty syrop z malin to z herbatą. To tyle co mi do głowy przychodzi
 
Do góry