reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Czesc dziewczyny [emoji2]
Jestem po becie [emoji3]teraz tylko czekac na wyniki.Beda po 16 na necie.Mam nadzieje, ze beta będzie ładna,a w piątek ładny przyrost.Pogoda dziś paskudna wczoraj padało,a dziś to u mnie leje.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny [emoji2]
Jestem po becie [emoji3]teraz tylko czekac na wyniki.Beda po 16 na necie.Mam nadzieje, ze beta będzie ładna,a w piątek ładny przyrost.Pogoda dziś paskudna wczoraj padało,a dziś to u mnie leje.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tylko ponuro;) daszznac odnosnie bety.;) i jeszcze jedna prosba sprawdz e-mail
 
Hej Dziewczyny.
Mogę dołączyć? W "kupie" raźniej :)
Mam termin na 15 marca. Wczoraj CRL 1.08, akcja serca jest :)
Jestem mamą 2,5-letniego cudownego chłopca :)
Trzymam kciuki za Wszystkie!
Agnieszka
 
Mi działa tylko przez przeglądarkę grupa zamknięta, działa Wam przez apke?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja miałam właśnie powtorke bety, wyszła 13 000, lekarz powiedział ze na 9 tydzień przyrost idealny. Ona właściwie może mi juz zacząć spadać. Takze jest dobrze[emoji2]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A dlaczego masz czarne myśli? W ogóle zauważyłam ze dużo z Was się denerwuje, przejmuje, jak jeden dzień objawów nie ma. Naprawdę to nie ma sensu. Myślcie pozytywnie! Trzeba wierzyć, że wszystko się uda, urodzimy zdrowe dzieci. Nie histeryzujcie cały czas no jeśli nie ma ku temu większych powodów!!:-D
Wiesz ja jestem, po jednej stracie i do tego wyniki do dupy.Bo robiłam hormony w czerwcu i boję się jak cholera,że będzie powtórka z rozrywki.Nie da się po tym wszystkim od tak wyłączyć myślenia .Zwlaszcza jak ktoś się starał długo to tym bardziej są obawy czy na pewno wszystko jest w porządku. Teraz jest tyle poronien,że nic nie ma pewnego.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz ja jestem, po jednej stracie i do tego wyniki do dupy.Bo robiłam hormony w czerwcu i boję się jak cholera,że będzie powtórka z rozrywki.Nie da się po tym wszystkim od tak wyłączyć myślenia .Zwlaszcza jak ktoś się starał długo to tym bardziej są obawy czy na pewno wszystko jest w porządku. Teraz jest tyle poronien,że nic nie ma pewnego.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem o tym że jest dużo poronień, dużo dziewczyn straciło swoje maleństwa zanim je ujrzało. Ale wiem też, że negatywne emocje nie służą ani dziecku ani mamie. Historia nie musi się powtórzyć.
 
reklama
Wiesz ja jestem, po jednej stracie i do tego wyniki do dupy.Bo robiłam hormony w czerwcu i boję się jak cholera,że będzie powtórka z rozrywki.Nie da się po tym wszystkim od tak wyłączyć myślenia .Zwlaszcza jak ktoś się starał długo to tym bardziej są obawy czy na pewno wszystko jest w porządku. Teraz jest tyle poronien,że nic nie ma pewnego.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

A jakie wyniki są do dupy? czego...:(
 
Do góry