reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny... Powiedzcie mi czy wynik bety dostaje od ręki bo Ja nigdy tego nie robiłam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robiłam w diagnostyce, nie wiem z jakiego miasta jesteś i czy tam są te laboratoria, tam wynik miałam Max po 4 H, wynik online i jeszcze była promocja na bete-15 zł do końca lipc
 
Hej dziewczyny... Powiedzcie mi czy wynik bety dostaje od ręki bo Ja nigdy tego nie robiłam.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zalezy w jakim labolatorium. Niektore daja wynik na drugi dzien tylko w formie papierowej inne np po zalogowaniu w necie jesli wspolpracuja z jakas strona, inne mozna poprosic o przeslanie wyniku na e- mail wtedy jest po paru godzinach

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zalezy w jakim labolatorium. Niektore daja wynik na drugi dzien tylko w formie papierowej inne np po zalogowaniu w necie jesli wspolpracuja z jakas strona, inne mozna poprosic o przeslanie wyniku na e- mail wtedy jest po paru godzinach

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
nie dostałaś wiadomosci na priv? Sprawdzałam to podałam
 
Zalezy w jakim labolatorium. Niektore daja wynik na drugi dzien tylko w formie papierowej inne np po zalogowaniu w necie jesli wspolpracuja z jakas strona, inne mozna poprosic o przeslanie wyniku na e- mail wtedy jest po paru godzinach

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Zaloguje się by mieć oline

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wizyta dzisiaj o 14:20 , mam nadzieje że wszystko będzie ok bo mam jakieś dziwne przeczucia w ostatnich dniach.

A dlaczego masz czarne myśli? W ogóle zauważyłam ze dużo z Was się denerwuje, przejmuje, jak jeden dzień objawów nie ma. Naprawdę to nie ma sensu. Myślcie pozytywnie! Trzeba wierzyć, że wszystko się uda, urodzimy zdrowe dzieci. Nie histeryzujcie cały czas no jeśli nie ma ku temu większych powodów!!:-D
 
reklama
Do góry