reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Podejrzewam że jak brzuszki będą widoczne to nie jedna z nas usłyszy złośliwy komentarz związany z 500+ na grupie wrzesniowych mamus takie historie dziewczyny opowiadają że aż przykro...
Najgorsze są stare baby. W kolejce nie przepuszcza bo się za 500+ puściła np. To niech czeka
Jakby to wstyd mieć upragnione dziecko w wieku 30 lat. No straszne. i nie każda przecież weźmie. Ja nie dostanę. A jak rodzina większa to już całkowity lincz patologii
Strasznie smutne. Poprostu same biedę klepia, tez by chciały trochę grosza. To prawda nie każdy dostaje. Ja dostaje za dwójkę 500. Żeby dostać 1000 przekraczalismy dochód 30 zł za miesiąc. Teraz juz za trzecie dostaniemy 1500. Ale ile to potrwa? Nie wiadomo. Mój mąż pracuje w ministerstwie. Mówi ze dobra sytuacja jest z budżetem [emoji4] w innych krajach od dawna dają kasę na dzieci. Ja od zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, nigdy nie patrzyłam na 500 plus ale jak Państwo daje to biorę [emoji4] nie oszukujmy się każdy pieniądz się przyda na zajęcia czy cos[emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki jak często macie wizyty? Ja byłam w 5 tyg wczoraj w 7. moj gin idzie na urlop i zapisał mnie znów za 2,5 tyg do innego i znów do niego na prenatalne pod koniec sierpnia albo początek września. Tamten ma ustalić kiedy najlepiej.
Też się zastanawiam jak często będę musiała chodzić :/ Koleżanka odwiedzała lekarza co 3 tygodnie. Ale tak się zastanawiam czy takie częste wizyty są faktycznie potrzebne jeśli wszystko jest dobrze
 
Przespałam pół dnia i ciężko was nadgonic ;-) u mnie też bajzel. Mieszkamy z moimi tesciami, ale to brudaski więc na pomoc nie ma co liczyć. U mnie źle narazie, dostałam plamienia a do ginatego dopiero na czwartek :-( do pracy nie poszłam bo mnie zaczął brzuch boleć.. mąż do pracy na noc poszedł a ja leżę i rycze co chwilę. Jak się ciąża nie utrzyma to ja nie wiem co będzie...tu już jedna mała wnuczka u szwagra jest i u nas tylko od lutego(slub) wpatrują dziecka. Męczy mnie to strasznie, chyba trzeba na czas starań(jakby się tfu tfu coś podzialo) stąd spadać bo oszaleje :-( oby do czwartku...
Mam nadzieję, że jesteś już pod opieką lekarza

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja vo dostanę 500 na dziecko przerzuce na ich konto. Odkladamy pieniazki dla dzieciakow. Becikowe mi sie nie nalezy. W rolnictwie jest całkowicie inaczej z przelicznikami. Na syna becikowego nue dostalam, bo przeliczali zarobki z hektara. I ponoc miesiecznie mamy 30 tys.zł:eek: dobre mi sobie. Nic innego sie nie liczy. Jakbym tyle kasy z mężem miesiecznie muala, to jak bym hrabina chodzila odziana:) no ale coz trzeba zyc dalej. Powiem wam ze mam przegwizdane. Przed rocznicą slubu w czerwcu kupilismy dwa bernardyny, syn piszczy za nimi niemilosiernie, ja tez z resztą. Ale każde wyjscie z tymi psami konczy sie moim darciem na nie. Byly kuleczki a teraz jak skaczą i stają na łapach mają przeszlo metr wysokości i po prostu boje sie o brzuch:unsure:syn tego nie pojmuje :hmm:
 
Strasznie smutne. Poprostu same biedę klepia, tez by chciały trochę grosza. To prawda nie każdy dostaje. Ja dostaje za dwójkę 500. Żeby dostać 1000 przekraczalismy dochód 30 zł za miesiąc. Teraz juz za trzecie dostaniemy 1500. Ale ile to potrwa? Nie wiadomo. Mój mąż pracuje w ministerstwie. Mówi ze dobra sytuacja jest z budżetem [emoji4] w innych krajach od dawna dają kasę na dzieci. Ja od zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, nigdy nie patrzyłam na 500 plus ale jak Państwo daje to biorę [emoji4] nie oszukujmy się każdy pieniądz się przyda na zajęcia czy cos[emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie. Ja nie atakuje tych co biorą. To jest bardzo potrzebne i sama bym chętnie wzięła. No ale na pierwsze nie dostaniemy. to jest wsparcie a nie powód żeby mieć dziecko. Jak podli ludzie zawistni muszą być żeby tak komentować.
 
Zosik najlepszy

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do derenia :) tez jestem bardzo zadowolona. Aaa zapomniałam wam powiedzieć, przy wczorajszym USG lekarz znalazł jakiegoś torbiela kolo 5cm, ale mówił ze będzie pod obserwacja i powinien się wchłonąć.
 
Witajcie dziewczyny [emoji16] ale naprodukowałyście [emoji16]
Ja odsypiałam [emoji6]
Dziś wizyta o 16.30 boję się co będzie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko będzie dobrze :)

Podejrzewam że jak brzuszki będą widoczne to nie jedna z nas usłyszy złośliwy komentarz związany z 500+ na grupie wrzesniowych mamus takie historie dziewczyny opowiadają że aż przykro...
Najgorsze są stare baby. W kolejce nie przepuszcza bo się za 500+ puściła np. To niech czeka
Jakby to wstyd mieć upragnione dziecko w wieku 30 lat. No straszne. i nie każda przecież weźmie. Ja nie dostanę. A jak rodzina większa to już całkowity lincz patologii
Nic mi tak na nerwy nie dziala jak tekst o 500+. Do tej pory jak para miala jedno dziecko tp z wygody i egoizm, teraz jak chce sie mieć wiecej niż jedno to lecą na 500+.
Moja przyjaciółka jak urodzila drugie w tamtym roku to ciagle ktos dogadywal ze ma 500+ polecieli. Ale ona zawsze odpowiadała ze oczywiście ze drugie ma dla 500+, a jak kasę zabiorą to dziecko tez odda :D i wszyscy przestali dogadywać :)

Dziewczynki jak często macie wizyty? Ja byłam w 5 tyg wczoraj w 7. moj gin idzie na urlop i zapisał mnie znów za 2,5 tyg do innego i znów do niego na prenatalne pod koniec sierpnia albo początek września. Tamten ma ustalić kiedy najlepiej.
Ja ze względu na wcześniejsze poronienie wizyty mam xo 2 tygodnie. I dobrze, bo chyba inaczej bym zwariowała :) bylam w czwarte, teraz ide 4.08 a potem genetyczne 23.08
 
reklama
Ja do derenia :) tez jestem bardzo zadowolona. Aaa zapomniałam wam powiedzieć, przy wczorajszym USG lekarz znalazł jakiegoś torbiela kolo 5cm, ale mówił ze będzie pod obserwacja i powinien się wchłonąć.
Na pewno sie wchlonie.
A odnosnie 500 + fajnie ze jest, ale...u nas w miescie jest tzw pałac cudów. Żyje tam sama patologia. Nie moge patrzec, jak dzieciakom odmawiaja slodyczy a kupują alkohol. Mnue az cisnie jak to widze. Moja babcia miala sasiadke, dziewczyna 33 lata e tym roku i 12 dzieci:szok::szok:w jednym pokoju sie gniezdza. Zamuast kupowac smartfony sobie itd powinni wynajac wieksze mieszkanie jak mają te 500 +:szok:
 
Do góry