reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja tez kiedyś biegałam przy drugiej ciąży bo nie było wyjścia - dziecko miało ponad roczek wiec nie było mowy o drzemce. Zasypialam wtedy na stojąco. Teraz jest troszkę lepiej [emoji4] od września jak dzieci pójdą do przedszkola będę mogła nieco pospać [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i witam wszystkie nowe mamusie! Sporo juz nas jest. Myślę że 60 marcowek może być [emoji3] widzę ze 500 plus coś dało. Przyrost jest ha ha ha [emoji14] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was dziewczyny. U mnie ciężka noc, brzuch mnie bardzo bolal i teraz dalej ciagnie. Chyba zrobię sobie dzis dzień leżenia i nicnierobienia :)-tylko nie wiem co córka na to :)
 
Powiedzcie mi, czy też macie takie zaparcia??
Ja w toalecie nie byłam już chyba 4 lub 5 dni. Czuję się jakbym w brzuchu miała balon. Na wagę nie wchodzę bo aż się boję co tam zobaczę :surprised:
Mi kiwi pomaga :-) jedna dziennie i od razu lepiej :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji16] ale naprodukowałyście [emoji16]
Ja odsypiałam [emoji6]
Dziś wizyta o 16.30 boję się co będzie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A i witam wszystkie nowe mamusie! Sporo juz nas jest. Myślę że 60 marcowek może być [emoji3] widzę ze 500 plus coś dało. Przyrost jest ha ha ha [emoji14] [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Podejrzewam że jak brzuszki będą widoczne to nie jedna z nas usłyszy złośliwy komentarz związany z 500+ na grupie wrzesniowych mamus takie historie dziewczyny opowiadają że aż przykro...
Najgorsze są stare baby. W kolejce nie przepuszcza bo się za 500+ puściła np. To niech czeka
Jakby to wstyd mieć upragnione dziecko w wieku 30 lat. No straszne. i nie każda przecież weźmie. Ja nie dostanę. A jak rodzina większa to już całkowity lincz patologii
 
Do góry