reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Witam. Czytam w was regularnie ale mało piszę bo się jakoś tak nie nie wystrzelić do rozmowy. Ja dane do tabelki prześlę po wizycie serduszkowej o ile będzie wszystko dobrze.
Niieszka takie upławy mogą oznaczać różne rzeczy od infekcji, niewystarczającego poziomu hormonów po coś zupełnie niegroźnego. Tok lekarz to może ocenić więc umów się jak najszybciej.
Oj tak ciężko się wbić w jakaś grupę .Tez mam zawsze z tym problemy.Z reszta tez raczej nie zaduzo się udzielam bo nie zawsze wiem co powiedzieć.
 
reklama
Witam się z Wami.
Termin ostatniej miesiączki to 19.06, przewidywany termin porodu to 26- 27 marca, zależy czy liczony od daty @ czy owulacji.. Jestem 4 dni po spodziewanym terminie @ i 2ch testach pozytywnych. Na lekarza za wczesnie.
Jestem lutowa mamusią 2015
Próbowałam Was nadrobić ale za dużo stron natworzyłyście ;)
 
Ja jem wszystko na co mam ochotę :) przed ciążą majonez niemal do wszystkiego jadłam, a na problemy z figurą ma szczęście nie mogę narzekać :D a teraz kto by sie przejmował kilogramami :)



Ja man duze bóle brzucha, takie jak na okres. Ale ten ból to dobry znak :) Gdy ból jest bardzo silny to doraźnie biorę nospe albo buscopan z zaleceń lekarza :)
No ja właśnie też jem wszystko na co mam ochotę [emoji4] w obecnej chwili zjadłabym pierogi ruskie mmm...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z Wami.
Termin ostatniej miesiączki to 19.06, przewidywany termin porodu to 26- 27 marca, zależy czy liczony od daty @ czy owulacji.. Jestem 4 dni po spodziewanym terminie @ i 2ch testach pozytywnych. Na lekarza za wczesnie.
Jestem lutowa mamusią 2015
Próbowałam Was nadrobić ale za dużo stron natworzyłyście ;)

To mamy dzieci w podobnym wieku bo ja jestem mamą z czerwca 2015 [emoji2]


p19u3e3kper76bod.png

qb3c3e5ehadcy4z5.png
 
Witam się z Wami.
Termin ostatniej miesiączki to 19.06, przewidywany termin porodu to 26- 27 marca, zależy czy liczony od daty @ czy owulacji.. Jestem 4 dni po spodziewanym terminie @ i 2ch testach pozytywnych. Na lekarza za wczesnie.
Jestem lutowa mamusią 2015
Próbowałam Was nadrobić ale za dużo stron natworzyłyście ;)
Witaj :)
 
Nie dopinam spodni....masakra. Stare ciążowe za duże, nie mam kiedy wyskoczyć do sklepu po nowe. Jak mnie rodzina w sukience zobaczy to od razu się zorientują bo ja w kieckach to tylko jak w poprzedniej ciąży byłam chodziłam. Nie chce na razie nic nikomu mówić, chce poczekać na wizytę u lekarza żeby wiedzieć czy wszystko OK.
Nie mam się w co ubrać dzisiaj....a grill u nas po południu....wpadłam w lekką panikę :p
 
reklama
Do góry